Loading...

• سمیه
    سمیه
    سه شنبه 5 مرداد 1395 - 18:28

فیلم دراکولا رضا عطاران (791 بازدید)

1409628434-talab-ir.jpg
    رضا عطاران زادۀ ۱۳۴۷ در مشهد بازیگر، کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس، خواننده و تدوینگر ایرانی است.
    وی در سه فیلم به کارگردانی عبدالرضا کاهانی ایفای نقش کرد که در هر سه فیلم نقش جدی و متفاوتی داشت و هر سه در اکران دچار مشکل شدند. فیلم اول با عنوان اسب حیوان نجیبی است به صورت محدود اکران شد ولی فروش خوبی کرد و فیلم‌های دوم و سوم بترتیب به نامهای بی خود و بی جهت و استراحت مطلق می‌باشند. فیلم سینمایی «استراحت مطلق» به دلیل برخوردهای بدنی رضا عطاران با بازیگر زن مقابل خود با اصلاحاتی از سوی وزارت ارشاد مواجه شد. کاهانی نیز در ابتدای فیلم این نکته را متذکر شد که رضا عطاران در مقابل همسرش در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازد.
    رضا عطاران در نشست فیلم سینمایی طبقه حساس در جشنواره فیلم فجر عنوان کرده بود: «من برای خندان مردم حاضرم شلوارم را نیز پایین بکشم». جمشید مشایخی در واکنش به این اظهار نظر عطاران گفت: «آقای عطاران شما می‌توانستید برای خندان مردم بگوید از بالای یک درخت تبریزی به پایین می‌پرم نه آنکه آن حرف زشت را که من از گفتن آن خجالت می‌کشم را به زبان بیاورید؛ آن‌وقت ما بخاطر این بی‌اخلاقی‌ها به او جایزه هم می‌دهیم».[۷] البته خود وی نیز در مصاحبه‌ای که با احسان علی‌خانی در ویژه برنامه نوروزی شبکه سوم داشت، نسبت به ماجرای صحبت‌هایش در نشست خبری طبقه حساس که موجب جنجال‌هایی شده بود آن را یک سوءتفاهم قلمداد کرد.
    ویدیوهای مرتبط :
    رضا عطاران

رضا عطاران و همسرش

من سالوادور نیستم

من سالوادر نیستم

دراکولا

فیلم رضا عطاران

فیلم دراکولا

فیلم های رضا عطاران

فیلم جدید رضا عطاران

دانلود فیلم جدید رضا عطاران

دراکولا عطاران