Loading... • گلی
  گلی
  یکشنبه 10 بهمن 1395 - 16:49

  نقش تعیین کننده بهینه سازی سایت و یا سئو در نزد موتورهای جستجو (176 بازدید)


  نقش تعیین کننده بهینه سازی سایت و یا سئو در نزد موتورهای جستجو
  The-crucial-role-of-SEO-with-search-engines.jpg
  بهینه سازی موتور های جستجو (جستجوگرها) راهی برای ترویج یک وب سایت به منظور افزایش تعداد بازدید کنندگان از موتورهای جستجو است.
  سئو سایت[/b] وابسته به جنبه های مختلف، از واژه هایی که شما با استفاده از وب سایت به لینک های دیگر با کیفیت به سایت های خود در جستجوگرها می دهید دارد. ” اطمینان حاصل شود که وب سایت به سادگی و به راحتی برای موتور جستجو قابل درک است”.

  سئو یا بهینه سازی سایت فقط در مورد “موتور” نیست، بلکه در طرف مقابل اشاره به
  ساخت یک وب سایت[/b] برای پسند کاربران نیز دارد.
  استفاده از سئو سایت
  بخش عمده ای از ترافیک توسط موتورهای جستجو نظیر کسب و کار اصلی
  google
  ، bing و Yahoo به دست می آید. با این حال، رسانه های اجتماعی و انواع دیگر از رسانه های جمعی نیز می توانند ترافیک بازدید کنندگان وب سایت خود را نزد موتورهای جستجو بالا ببرند مهم ترین راه برای اکثر کاربران اینترنت در تمام وب سایت ها بالا تر بردن محتوای با کیفیت است.
  موتور جستجو “
  ترافیک هدفمند[/b]” افرادی را که به دنبال محتوای با کیفیت هستند را تشخیص می دهد، اگر مطالب با کیفیت شما در نزد موتورهای جستجو به خوبی شناخته شده باشد آنها قادرند آنها را تشخیص بدهند و با آنها جذب مخاطب کنند. و محتوای طراحی سایت شما را در رتبه خوبی از نتایج موتورهایشان قرار بدهند.

  واژه های جستجو شده توسط کاربران در محل جستجوها نوشته می شود تا خواسته آنها را برآورده شود حال اگر این جستجو منتهی به طراحی سایت شما شود مسلما شما در پیش آن موتور جستجو عزیز خواهد شد و ترافیک بیشتری را برای شما و طراحی سایت تان در نظر خواهد گرفت. والا اگر غیر از این باشد شما امتیازی در موتورهای جستجو پیدا نخواهید کرد. همه این کارها و رسیدن به این نقطه مهم با بهینه سازی سایت یا همان
  سئو سایت[/b] شما ممکن است.


  search-engine-optimization.jpg

  چرا موتور های جستجو نمی توانند سایت تان را بدون سئو پیدا نمایند؟
  موتور های جستجو دارای هوش الگوریتمی می باشند ولی هنوز به کمک شما محتاج هستند، موتور های اصلی همواره در حال بالا بردن فن آوری هایشان در جهت پیدا کردن زیاد و بهتر سایت ها و بازتاب آنها به کاربران هستند.
  به هر حال ، همواره یک محدودیت در جهت نتیجه های موتور های جستجو وجود دارد. همانگونه که سئو یا بهینه سازی سایت قادر است برای شما بازدیدکننده های بیشتری را بیاورد در طرف برابمقابلش با یک حرکت خطا بوسیله شما قادر است سایت شما را از موتور ها مخفی کند و به صفحه های پایین تر بفرستد (
  پنالتی گوگل
  ) و شاید معرفی سایت شما را به کمترین حد تقلیل بدهد.
  افزایش رتبه بندی سایت با سئو

  سئو سایت
  همینطور در افزایش رنگینگ سایت اثرگذاری بالایی دارد پس محتوای با کیفیت و لینک دهی ها و لینک گذاری های هدفدار سایت شما قادر است، جایگاه سایت شما را در نزد موتورهای جستجو بالا ببرد.
  اینترنت در حال پیشرفت به سمت رقابتی شدن می باشد بنابراین دارا بودن یک فهم درست از بهینه سازی سایت و سئو و شیوه های بالا بردن آن از نقش تعیین کننده ای برخوردار می باشد.
  واژه بهینه سازی شده، پیچیده است ولی مخاطبان آن واژه قادرند به آسانی مفهوم آن را فهم نمایند. حتی کمی دانش زیاد در این باره قادر است تعیین کننده باشد.
 • sahab
  sahab
  پنجشنبه 18 مرداد 1397 - 14:54
  سایت من خرید بلیط قطار قیمت بلیط هواپیما
 • sahab
  sahab
  پنجشنبه 18 مرداد 1397 - 15:04
  سایت من تیکبان یک آژانس گردشگری است که از آن می توانید برای تهیه بلیط مشهد اقدام کنید. https://tikban.com/بلیط-چارتر-مشهد-تهران
 • sahab
  sahab
  سه شنبه 24 مهر 1397 - 15:51
  وبلاگ شاتل هوایی در سیاره زمینی همواره برای مسافران واهمیت سفر آنها می نویسد و آنها را برای جهان گردی و ایران گردی آماده می کند.با مراجعه به سایت ایرلاین در مریخ ما را در جهت میدان دادن به اطرافیان و همه افراد موفق یاری کنید و در کنار ما از همه دوستان احوال برسی بکنید.به نقل از وب سایت فا ایرلاین در نبرد هوایی می توانیم به صورت شبانه روزی از خدمات هتل ها و مسافر خانه در سفر با خبر بشویم و از خدمات آنها استفاده کنیم.با مطالعه وبلاگ سفرهای هوایی رضا و رفقا در میابیم که سفر به هر کجا باشد آبستن حوادث خوب و خوش فراوانی است و ما با خوشی ها در سفر روحیه و حالمان تغییر پیدا می کند. وبلاگ باب و راب در سفر هوایی دیدگاهی متفاوت را در حوزه گردشگری بیان نموده است که برای همه قابل استفاده است.به نظر وبلاگ آسمان آبی هواپیما در حال حرکت مسافرت برای هر مسافری حاوی خاطرات خوب فراوانی است.سایت پارسا ایرلاین در سفرهای هوایی همواره این نکته را مد نظر قرار داد که بتواند برای مسافران عزیز خدمات خوب فراهم کند که برای همیشه از مطالب این وب سایت استفاده بکنند.به گزارش سایت ایرلاین بزرگ هواپیمایی بسیاری از مردم برای این که از سفر لذت ببرند باید اطلاعات سفری خود را بالا ببرند. وبلاگ زماني كه محك ايرلاين استارت خورد بسیاری از مردم در آشفته بازار ارز و سکه سردرگم انتخاب مقصد مناسب برای سفر بودند. ما در وبلاگ آوای ایرلاین های هوایی به بیان جزییات سفر و بهترین مقصدهای ایرانی می پردازیم. در این جا جا برای همه اغشار باز است تا اطلاعات سفر خود را کامل کنند. در سایت آرامش در سفر با هواپیما ما با سفر درست آشنا می شویم و می آموزیم که با بودن در کنار خانواده و سفر لذت ببریم.
  در وبلاگ تاتي تاتي تا يكي به شما توصیه های لازم در محدوده مسافرت خارجی و داخلی می شود و پیشنهاد مقصد مناسب برای انتخاب سفر نیز در بین آنها قابل دسترسی است. ما به این امید دست به طراحی وبلاگ دی دی ایرلاین کردیم که شما مسافران خوشبخت را در همه مراحل سفر همراه خودمان داشته باشیم. بسیاری از افراد بر این باورند که با این سایت به جست وجوی آرامش پرداخته اند. به گزارش سایت و وبلاگ نبرد هوایی در زمین های هوایی سفر را باید خاطره انگیز برای خودمان و همراهانمان کنیم و در زمان سفر از همه لذت ها نهایت بهره را ببریم. وبلاگ خرید بلیط هواپیما همواره برای مسافران واهمیت سفر آنها می نویسد و آنها را برای جهان گردی و ایران گردی آماده می کند. با مراجعه به سایت ما را در جهت میدان دادن به اطرافیان و همه افراد موفق یاری کنید و در کنار ما از همه دوستان احوال برسی بکنید. با مراجعه به سایت شاتل هوایی به فضا ما را در جهت میدان دادن به اطرافیان و همه افراد موفق یاری کنید و در کنار ما از همه دوستان احوال برسی بکنید. به نقل از وب سایت بلیط هواپیما می توانیم به صورت شبانه روزی از خدمات هتل ها و مسافر خانه در سفر با خبر بشویم و از خدمات آنها استفاده کنیم. با مطالعه وبلاگ خرید بلیط هواپیما تیک بان در میابیم که سفر به هر کجا باشد آبستن حوادث خوب و خوش فراوانی است و ما با خوشی ها در سفر روحیه و حالمان تغییر پیدا می کند. وبلاگ همواره برای مسافران واهمیت سفر آنها می نویسد و آنها را برای جهان گردی و ایران گردی آماده می کند. با مطالعه وبلاگ [url=http://https/mybilit.webs.com/]buy flight ticket [/url]در میابیم که سفر به هر کجا باشد آبستن حوادث خوب و خوش فراوانی است و ما با خوشی ها در سفر روحیه و حالمان تغییر پیدا می کند.
  سایت من تیکبان یک آژانس گردشگری است که از آن می توانید برای تهیه بلیط مشهد اقدام کنید. https://tikban.com/بلیط-چارتر-مشهد-تهران