Loading...

• المیرا777 (نی نی سایتی)
    المیرا777 (نی نی سایتی)
    چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 - 20:53

از اینکه دیگه نمیرم سرکار،یک کم از خودم دلخورم (2124 بازدید)

من از سال 87 که مجرد بودم میرفتم سرکار از همون موقع دیگه از خانوادم خرجی نمیگرفتم دستم تو جیب خودم بود پول دانشگاهم خودم دادم و پس انداز هم میکردم نزدیک عروسیم حتی از اون پس انداز هام خیلی کمک گرفتم.
    من المیرا777 نی نی سایتی هستم بعد خراب شدن سایت اومدم اینجا امیدوارم تنها نباشم
    المیرا777 (نی نی سایتی)
    چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 - 21:11
    نیلسا چطور خرج میکنی منظورم ب خونه و پس انداز کردن و پیشرفت؟
  • ستاره
    ستاره
    چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 - 21:12
    منم دوست دارم برم سر کار ولی با دو تا بچه دیگه انگیزم کم شده من هشت سال غیر انتفایی معلم بودم
    المیرا777 (نی نی سایتی)
    چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 - 21:12
    شوهرت بهت خرجی هم میده
    شوهر من خیلی ولخرجه
  • ستاره
    ستاره
    چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 - 21:13
    وای من کشته مرده این به روز رسانی خودکارش شدم
  • NILSA
    NILSA
    چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 - 21:14
    من بيشترشاپس اندازميكنم امااگه تو زندگي احتياج باشه خرج هم ميكنم پول شوهرمم دست خودمه
  • ستاره
    ستاره
    چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 - 21:15
    المیرا حتما برو سر کار من کارمو ول کردم پشیمونم دوستم با من سر کار میرفت الان اون استقلال مالیش و کلا زندگیش خیلی با من فرق میکنه من شدم یه آدم خونه نشین
    المیرا777 (نی نی سایتی)
    چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 - 21:16
    دوست بچه هم داره؟
  • ستاره
    ستاره
    چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 - 21:17
    آره یه دختر هشت ساله ولی کلا خیلی خوشه آدم که تو اجتماع باشه از همکارا انگیزه میگیره فک کن از سر کار میاد میره باشگاه همش هم تو سالنای آرایشگاه و مشغول خریده .چون دستش تو جیب خودشه
  • ستاره
    ستاره
    چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 - 21:19
    منم میرفتم سر کار اینجوری بودم ولی الان حقوق شوهرمو باید کلی برنامه ریزی کنم تهش هم پس انداز واسه مبادا چیزیش نمیمونه که بخوام برا خودم خرج کنم
    المیرا777 (نی نی سایتی)
    چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 - 21:21
    ستاره چقدر از شوهرت خرجی میگیری؟
    میرسونی؟
    المیرا777 (نی نی سایتی)
    چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 - 21:29
    ما بیچاره ها هم از نی نی سایت یکم انگیزه میگرفتیم ک اونم خراب شد رفت پی کارش؟
  • •°**°•.سروناز•°**°•.
    •°**°•.سروناز•°**°•.
    چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 - 21:53
    زمان مادرا پدرای ما سپری شده عزیزم دخترای الان دست و پا دارن درست اداره کنی هیچ وقت جمله مگه چکار کردی رو نمی شنوی. پولاتو واسه آیندت برنامه ریزی کن وام بردار تو خرید خونه شریک شو یه جوری که به چشم بیاد برای هزینه ماهانه هم شوهرت رو عادت بده! خلاصه نهایت استفاده بهینه رو از زندگیت بکن

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی