Loading...

• +8
    سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 - 09:13

دلبرانه (19106 بازدید)

سلام بچها این تایپیک بهتون دلبری و کارا و حرفای قرری یاد میده حتما سر بزنید و ایده بگیرید برای دراومدن از روزمرگی زندگی و ایده برای جشن ها و تولد ها و سالگردها . انشاالله که تایپیک مفیدی باشه با کمک همدیگه حتما شماهم ایده هاتونو بذاریدتا بقیه ام استفاده کنن
    برای ظهورحضرت مهدی عج صلوات.
  • +1
    تنفس
    تنفس
    پنجشنبه 24 خرداد 1397 - 05:47
    #اتاق_خواب
    #ایده
    آموزش یک سری جایزه های جدید قری
    ایده استفاده از برچسب:
    برچسب آماده بدن تهیه کنید و هر چند شب یکبار روی قسمت های س.ک.س.ی بدنتون مثل سینه, کشاله ران و... بچسبونید. شب وقت خواب از همسرتون بخواید دنبال ی سوپرایز توی بدنتون بگرده. این جست و جو میتونه شروع کننده ی رابطه بشه.
    #اتاق_خواب
    آموزش یک سری جایزه های جدید قری
    ایده استفاده از رژ لب:
    با استفاده از رژ لب اول اسم همسرتون رو روی سینه یا باسنتون بنویسید میتونید یک قلب یا ی کلمه عاشقانه رو هم اضافه کنید و قبل از خواب به همسرتون بگید که زیر لباساتون دنباله ی سوپرایز بگرده, این جست و جو میتونه شروع کننده ی شب عاشقانه باشه.
    شاد و موفق باشید
  • +1
    تنفس
    تنفس
    پنجشنبه 24 خرداد 1397 - 05:48
    #ایده_متن
    من یه ایده داشتم واسه وقتایی که همسری دیر میکنن یا با دوستاشون میرن بیرون. باور نمیکنید. آنی میان خونه. شوشوی رفته دَدَر کی برمیگرده ؟
    چشمونم مونده به در کی برمیگرده ؟
    یا وقتی که قرار بیان دنبالم و اس میدن که راه افتادم. باز از ترانه ها استفاده میکنم.
    بیااا جانم بیاا بیااا عاشق ترینم بیا بیااا
    گاهی هم که من قراره برم پیششون. میگم:
    دارم میام پیشت جاده چه همواره هوا چقد بوی عطر تورو داره
    شوهرم میگه خدا نکشتت. نمیتونم تو ماشین یه آهنگ پلی کنم، همش یاد تو می افتم.
  • تنفس
    تنفس
    پنجشنبه 24 خرداد 1397 - 05:54
    #
    یه ایده قررررر داشتم دوست داشتی شیر کن دوستام هم استفاده کنن!
    من خودم خیلی گرم مزاجم و میل جنسیم بالا هست در صورتی که همسرم متاسفانه سرد مزاجه و اگه ولش کنی سال تا سال هم سمت تخت خواب نمیاد!
    منم از مشاوره های خوب کانالتون استفاده کردم و یه نقشه خوب ریختم
    روزایی که متنهی به شب جمعس سعی میکنم اولن همیشه لباسای باز و سکسی بپوشم ولی مهم تر از اون یه جوری که آقایی نفهمه یه برنامه غذایی تنظیم کردم که طبع آقایی رو هات کنه!!!
    اولن روزای پایانی هفته چای تعطیله و فقط نوشیدنی هایی مثل زعفران و نبات،رازیانه و دارچین به جای چای سرو میشه، همچنین به جای ماست و ترشی سر سفره نارنج سرو میشه! خدا رو شکر خیلی این دوتا کار تاثیر داشته تو زندگیم و تقریبن هر هفته رابطه داریم
  • +1
    کژال
    کژال
    دوشنبه 28 خرداد 1397 - 10:48
    سلام,خیلی عالیه رویا جون, ادامه بده
  • سه شنبه 5 تیر 1397 - 04:02
    درس های از همسرداری که اجرا کردنش موجب بهتر شدن روابط بین همسری و جلوگیری از کشمکش و دعوا کردن میشه و باعث بهبود و شاد شدن زندگی میشه
    رو موردی بیان میکنیم اینجا . هرروز یه مورد رو عملی کنید تا تو رفتارتون ثابت بشه و جز بخشی از خصوصیات اخلاقی تون بشه .
  • سه شنبه 5 تیر 1397 - 04:02
    .1ممکنه همسرتون در مقابل تغییرات رفتار شما کاملا بی تفاوت باشه و یا حتی بهتون بگه "این کارات برای من مهم نیستن"
    ولی مقاوم باش! داره امتحانت می کنه که دلیل تغییرات رو متوجه بشه.
    2 اگه در مورد روابط خودت و همسرت دچار مشکلاتی هستی، اگه سوالاتی در این موارد توی ذهنت داری، اگه دنبال بهترین شکل روابط با همسرت هستی، اگه ...
    نگران نباش عزیزم! همه اینها طبیعی هستن؛ چون خواسته ی هزاران خانوم دیگه هم همینه. پس اعتماد به نفست رو از دست نده! همونطور که هزاران نفر دیگه تونستن از طریق عمل کردن به حرفهای این جزوه زندگیشون رو تغییر بدن، شما هم حتما میتونی؛
    داشتن یه زندگی شیرین حق توست! شک نکن!
    3بیشتر رفتارهای آقایون تو زندگی مشترک و یا حتی زندگی اجتماعی، به همسراشون برمیگرده.
    خانومها گاهی با محبتهای بی جا، دخالتهای بی مورد و یا الگوهای رفتاری غلط دیگه، موجب تثبیت رفتارهایی تو زندگی میشن که نه برای خودشون خوشحال کننده ست و نه برای همسرشون.
    باید برای اصلاح اون رفتارها قدم برداری!
    4اون زندگی ای که مدنظر ماست نیازمند یه خانوم شاد و پرانرژی و با اعتماد به نفس بالاست.
    اتفاقا یه همچین خانومی برای آقایون جذاب تره!
    پس از امروز کسالت، پرخوابی، بی تحرکی، بی حوصلگی، بی برنامگی و... ممنوع
    5تو روش جدید زندگی، نباید جلوی ابراز هیچگونه احساساتی گرفته بشه. چه شادی و خوشحالی، و چه اندوه و ناراحتی، و حتی گریه!
    پس از امروز اگه در شرایطی خوشحال بودی ابرازش کن؛ نترس سبک نمی شی! و اگه گریه ات گرفت به راحتی گریه کن.
    پس از اون دسته خانومها نباش که موقع شادی بدون عکس العمل مثل مجسمه میشینن و وقتی از موضوعی ناراحت میشن، به جای گریه کردن، شروع به داد و فریاد و بحث میکنن. عزیز دلم! این کارا مردونه ست؛ و در شان یه خانوم مسلمون نیست.
    البته، همونطور که احساسات خودت رو ابراز می کنی، آمادگی پذیرش ابراز احساسات همسرت رو هم داشته باش.
  • سه شنبه 5 تیر 1397 - 04:10
    .6مبنای کار، گرفتن امتیازهای مثبتی هستش که آقا، به خاطر رفتارهای صحیح خانومش میده؛ و جلوگیری از گرفتن امتیازهای منفی به جهت رفتارهای غلط
    7شغل هر خانوم مسلمون تو وهله ی اول، همسرداری هستش. وظایفی مثل فرزندپروری، خونه داری، مهمون داری، ... تو رتبه های بعدی قرار می گیرن.
    پس برای درست انجام دادن مهمترین وظیفه ای که خدای مهربون بهت به عنوان یه خانوم محول کرده، کمر همت رو ببند و شروع کن!
    8برنامه ریزی کردن یکی از رمزهای موفقیت هستش! خانومی که تو زندگی با برنامه ریزی کار می کنه، امتیازهای مثبت زیادی از همسرش می گیره. حتما برنامه ریزی داشته باش! یعنی حتما برنامه ی هر روز رو از دیشبش داشته باشی. نه اینه صبح پاشی و دیگه هر چه پیش آمد خوش آمد!
    اگه برنامه ریزی داشته باشی هم از وقتت بهتر استفاده می کنی هم خیلی کارای بیهوده رو انجام نمی دی
    9بطور کلی هر جور زیاده روی تو هر کاری، باعث معکوس شدن نتیجه میشه. پس دقت کن که بتونی حد وسط هر کاری رو پیدا کنی تا امتیاز منفی نگیری
    10جمله ی معروف ولی غلطی هست که حتما شنیدی:
    "فلانی داره میسوزه و میسازه"
    میگم غلطه چون سوختن یعنی بدبخت و نابود شدن ولی ساختن یعنی تلاش برای درست کردن.
    پس شروع کن به ساختن زندگیت و گرفتن امتیازهای مثبت
  • سه شنبه 5 تیر 1397 - 04:13
    .11آدمها چند گروه هستن:
    بعضیا همیشه توی گذشته هستن؛ "اون حرف رو گفت..." "اون کار رو کرد..."
    بعضیا همیشه تو آینده هستن؛ "وایسا تابستون که بشه..." "بچه ها که بزرگ شدن..." "وقتی خونه خریدیم..."
    ولی بهتر اینه که تو حال باشیم!
    از گذشته درس بگیر توی حال عمل کن تا آینده رو بسازی
    (خانومهای متاهلی که مشکل دارید!) اگه راههای قبلی که رفتی درست بودن، تا حالا باید تمام مشکلاتت حل میشد؛ که نشده!
    پس بحث، دعوا، قهر، لجبازی و نمیتونم ها رو کنار بگذار؛
    با امتیازهای مثبتی که میخوای از همسرت بگیری شروع به ساختن آینده کن!
    12به خانوم و آقایی که با هم ازدواج میکنن گفته میشه "همسر". وقتی "سر" دو نفر با هم مشترک باشه، تو بقیه ی چیزها هم مشترک میشن. پس همسر یعنی همدل، همراه، همراز، همزبون. تو عشق ورزی، غرور و خودخواهی جایی نداره! پس باید با همسرت هماهنگ باشی و به او افتخار کنی. بالاخره او همون کسیه که در شان شما بوده و برای یه عمر زندگی کردن انتخابش کردی؛ پس اگه کوتاهی کنی و شخصیت همسرت رو پایین بیاری، در واقع به مقدار شان و انتخاب و سلیقه ی خودت توهین کردی؛ این کار امتیاز منفی داره!
    13با قهر کردن، فقط از کنار مسئله رد میشی. اگه دقیق نگاه کنی میبینی مسئله سر جای خودش مونده.
    پس از این به بعد برای اینکه امتیاز منفی نگیری قهر ممنوع
    14 اینکه بگی "من همسرم رو دوست دارم من زندگیم رو دوست دارم پس چرا زندگی عاشقانه نداریم؛"
    این حرف درستی نیست؛
    عزیز دلم! برای بدست آوردن امتیازهای مثبت و چشیدن طعم یه زندگی دلچسب و شیرین، باید چیزهایی که عشق رو تقویت می کنن یا تضعیف می کنن بشناسی.
    نگران نباش! تنها نیستی! خدای مهربون این نکته ها رو در دسترس قرار داده تا ازشون کمک بگیری.
    پس شروع کن! یقین دارم که موفق میشی!
    حالا که ان شاء الله دیدگاه صحیح شکل گرفته، ان شاءالله از این به بعد نکات کاربردی را شروع می کنیم
  • سه شنبه 5 تیر 1397 - 04:27
    یه دفتر بردارید بخودتون امتیاز مثبت منفی بدیم برای کارهای روزانتون و ببینید که چقد پیشرفت کزدید و یا کجاها ضعیف عمل کردید مثلا تو مورد قهر کردن امروز اصلا قهرنکردید امتیاز مثبت بخودتون بدید !! هرچقدر که امتیاز مثبت بیشتر باشه از همسرتون امتیاز میگیرید و پیش عزیز میشید و حرفتون رو بیشترگوش میکنه!!
  • سه شنبه 5 تیر 1397 - 04:31
    .پس مورد اول دعوا و قهر و لجبازی رو از خودمون دور کنیم و امتیاز بدیم مورد دومم افکار منفی رو دور کنیم اینکه نگیم من نمیتونم و نمیشه یا چرا من همسرمو دوست دارم پس چرا زندگی خوبی ندارم !!! انرزی منفی رو دور کن .
    اگر بااین روشی که برای زندگی داشتیم قرار بودزندگی و مشکلاتمون حل بشه که میشد پس یعنی یجاهایی ایراد داریم و باید حلش کنیم
    به امید خ
  • +1
    پارمی
    پارمی
    چهارشنبه 6 تیر 1397 - 03:22
    ㋼ɱęɧɾɐɖ.Եɐɾiʞ㋼:
    لحن مردان در صدسال پیش
    گستاخی مکن زن ، طعام بیاور!!!
    لحن مردان امروزی:
    جوجو، ظرفا نوبت منه یا تو
  • +1
    پارمی
    پارمی
    چهارشنبه 6 تیر 1397 - 03:27
    مادربزرگ رفیقمون همیشه میگفت:هروقت کم آوردید به عشقتون بگید دستشو بزاره رو قلبتون،این میشه (قوت قلب)
    دوستت دارم قوت قلبم
  • +1
    پارمی
    پارمی
    چهارشنبه 6 تیر 1397 - 03:45
    مگر‌چندباز زندگی‌میکنیم که حتی نمیتوانیم در همان بُرهه از زندگی مان عاشق بمانیم و عاشقی کنیم
    ما گیجِ دوستت دارم های یک طرفه شده ایم
    تا کسی احساسش و خواستنش را به رویمان می آورد
    سرد میشویم
    جوابِ پیام هایش را یکی در میان میدهیم و
    به خود میگوییم همینطور بهتر است.
    "مگر چند بار زندگی میکنیم که بگذاریم فکرکند احساسی نداریم"
    کاش برای یک بارهم که شده
    غرورمان را زیر پایمان میگذاشتیم
    و به زبان می آوردیم حرف های دلمان را...
    زندگی کوتاه تر از آن است که نگوییم "دوستت دارم"
    نگاه کن ...
    دنیا پر است از دوستت دارم های زنده به گور شده ای که هرگز شنیده نشد!
    [size= 13px]
    [/size]
    مائده_زمان
  • چهارشنبه 6 تیر 1397 - 03:57
    .ناز چشمشـــ سورہ‌ےِ اخلاصــ و شرمشــــ ربّنا در رهــــــِ عشقشــ❤️ـــ خــدا ثَبِّتــــ لنا اقـدامنا (^_-)
  • چهارشنبه 6 تیر 1397 - 04:37
    پیامک احوال پرسی از همسر *:
    .عالیجناب شعرهایم، بهترینم روشنی زندگیم رو به راهی.....؟
  • چهارشنبه 6 تیر 1397 - 04:41
    .تقدیم به عشقم شما!!!!!!! بله با شمام قربون چشم و لبای مهربونتون هر کجایی هستی الان خنده یادت نره
  • چهارشنبه 6 تیر 1397 - 04:49
    .کات 15 تا 19
    15 / اولین و بارزترین خصوصیات آقایون و خانومها اینه که اونها "خنگ" هستن
    بله؛ درست خوندید!
    اونها در مقابل فهمیدن منظور همدیگه خنگ هستن؛ منظور همدیگه رو خوب متوجه نمیشن.
    پس تو وهله ی اول باید خودت رو به عنوان یه خانوم با خصوصیات مونث، و همسرت رو به عنوان یه آقا با خصوصیات مذکر خوب بشناسی.
    اونوقت کارت راحت تر میشه؛ چون میبینی خیلی از مسائل فقط بابت سوء تفاهم بوجود اومدن. پس وقتی خوب شناخت پیدا کردی و فهمیدی که شما دو تا انسان متفاوتید، دیگه توقع نداشته باش که توی موقعیتهای مختلف هر حالات یا احساساتی که خودت داری، لزوما همسرت هم باید داشته باشه؛ ( مثلا اگه داری فیلم احساسی می بینی و گریه ت گرفته ولی همسرت حالت عادی داره، بهش نگو "چقدر سنگدلی" "مگه احساس نداری" "تو که این چیزا حالیت نمیشه") چون دیگه میدونی او آقاست و شما خانوم!
    این مطلب نیاز به دلیل نداره؛ همونطور که آقایون از لحاظ ظاهری و فیزیکی با خانومها متفاوت هستن، طبیعیه که از لحاظ روحی و احساسی هم متفاوت باشن
    تبصره:
    این تفاوتها از حکمت اون مهربونیه که همه چیز رو خلق کرده؛
    تازه بنا نیست با تفاوت دو تا چیز، یکی از اون یکی بهتر باشه؛ هر کدوم تو جایگاه خودش نقش مهمی داره که دیگری توانایی انجام اون رو نداره.
    خانومها مثل یه ظرف کریستال هستن؛ لطیف، ظریف، حساس، زیبا، تماشایی و ...
    همونطور که یه ظرف گرون قیمت نیازمند محافظت توی بوفه و ویترین خونه ست، یه خانوم هم به محافظت و مراقبت بیشتری نیاز داره (اشاره به بحث حجاب و عفاف)
    از طرفی آقایون مثل یه در آهنی می مونن؛ سفت و محکم، مقاوم، استوار، کاری و...
    و همونطور که یه در آهنی رو، تو همه جور جایی میشه نصب کرد و هیچ آسیبی نمیبینه، آقایون هم میتونن توی هر موقعیتی به عنوان تکیه گاه باشن. (البته اگه خانومها خرابشون نکنن)
    با وجود تفاوتهای زیادی که بین یه در فلزی و یه ظرف بلوری هستش، آیا یه آدم با عقل طبیعی و سالم میتونه بگه کدوم بهتره؟؟؟!!
    مسلما هر کدوم جایگاه خودشون رو دارن؛
    حالا اگه کسی سوال کنه که
    "آخه چرا ظرف کریستال ظریفه؟
    چرا حساسه؟ چرا...؟
    یا اینکه بگه
    "چرا در فلزی اینقدر محکمه؟ چرا اینقدر خشکه؟ چرا مقاومه؟ چرا...؟
    خیلی راحت به سلامت عقلی این آدم شک میشه!
    پس به هر حال....
    یه خانوم با شرایط و خلقیاتی که آفریده شده، باید به دنبال روش درست استفاده از توانایی های فطری خودش باشه و کسب امتیازهای زیاد؛
    نه کارهای بیهوده!
  • چهارشنبه 6 تیر 1397 - 04:50
    16 / همواره سعی کن هم تو خلوت هم جلوی دیگران از همسرت تقدیر و تشکر کن.
    دیگران یعنی:
    اقوام همسرت...
    اقوام خودت...
    دوستانتون...
    فرزندانتون...
    و .........
    با این کار
    هم ارزش همسرت رو جلوی بقیه بالا بردی
    هم همسرت احساس ارزشمند بودن می کنه
    هم همسرت خوب متوجه میشه که چقدر دوستش داری
    هم امتیاز مثبت می گیری✅
    ❗نکته❗
    مراقب باشید تو تقدیر و تشکر از همسرتون افراط نکنید!!
    هم تو تعداد دفعات
    هم تو کمیت هر دفعه
    چون.....
    1-باعث عادی شدنش میشه (میگن دیگه لوس شده)
    2-باعث ایجاد حساسیت تو همسرتون یا اطرافیان میشه
    پس هر چند وقت یکبار خوبه!
    فاصله زمانیش بسته به شرایط، به اختیار خودتونه؛
    و فقط با یه اشاره یا جمله کوتاه باشه
  • چهارشنبه 6 تیر 1397 - 05:11
    17 / همیشه تو خلوت، همسرت رو با اسامی جالب و عشقولانه صدا کن!
    "گلم، جیگرم، عسل، خوش تیپه، پسر خوشگله و ..."
    و جلوی دیگران با پسوند و پیشوند های مناسب!
    "امیر آقا، امیر جان، حاج آقا و ..."
    نگو "عادت ندارم" "نمیتونم" "آخه یه جوریه"❗
    برای گرفتن امتیاز مثبت این خیلی مهمه که اسمش رو به تنهایی بکار نبری.
    18 / هر چند وقت یکبار به همسرت یادآوری کن که ارزشش خیلی بیشتر از فرزنداتونه؛ تا از درونت با خبر و خوشحال بشه
    و بتونی امتیاز مثبت بگیری
    19 / وقتی همسرت (از سر کار برمیگرده) وارد خونه میشه، حتما حتما یه چیزی آماده داشته باش.
    مثل آبمیوه و شربت، بستنی، چای، شیرینی، میوه یا نوشیدنی و ... (اگه با سلیقه تزیین شده باشه که بهتر)
    این که چی و چطور باشه به علاقه ی همسرت و امکانات زندگیتون بستگی داره.
    حتی شده یه لیوان آب! به شرطی که از قبل تو یه لیوان ریخته باشی و توی یه بشقاب بگذاری.
    همه ی اینا که گفتم برای اینه که به همسرت نشون بدی که تا حالا منتظرش بودی، به یادش بودی، او رو دوست داری و دوست داشتی سریعتر برگرده.
    این کارت امتیاز مثبت داره➕
    دقت دقت❗
    الان همسر شما در پی پیدا کردن علت این تغییر رفتارهاست.
    رعایت مداوم نکات و عدم خسته شدن، رمز موفقیت شماست.
    چون با این مداومت به او نشون میدید که هیچ قصد بدی در کار نبوده.
    پس....
    با توکل به خدا،
    با توسل به 14 معصوم،
    ادامه بدید.
  • پنجشنبه 7 تیر 1397 - 21:54
    IMG_20180424_140812_002.jpg

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی