Loading...

• +8
    سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 - 09:13

دلبرانه (19281 بازدید)

سلام بچها این تایپیک بهتون دلبری و کارا و حرفای قرری یاد میده حتما سر بزنید و ایده بگیرید برای دراومدن از روزمرگی زندگی و ایده برای جشن ها و تولد ها و سالگردها . انشاالله که تایپیک مفیدی باشه با کمک همدیگه حتما شماهم ایده هاتونو بذاریدتا بقیه ام استفاده کنن
    برای ظهورحضرت مهدی عج صلوات.
  • شنبه 19 خرداد 1397 - 11:10
    یه ایده دیگه ایم دارم اینکه
    مارال جون از پیام ها و چت هاتون پی ام هاتون که باهم خوش بودین و همو خندوندین اسکرین شات بگیر با تاریخ و ساعت بده برات چاپ کنن اندازه برگه اش مثل دفتر یادداشت سایز متوسط باشه بگو رنگی چاپ کنن بعد ببر بده صحافی اش کنن بصورت دفترچه سیمی بشه
    بهش کادو بده خیلی قشنگ و به یادموندنی میشه بعد چندسال که میبینید و میخونید پیام هاتونو یاد خاطراتتون میوفتید
  • شنبه 19 خرداد 1397 - 11:12
    ه ایده دیگه
    روز تولدش زنگ خور گوشیشو برای یک مخاطب خاص که مثلا خودتونید تغیر بدید با بقیه زنگ خورا متفاوت باشه !!!
    زنگ خورشو اهنگ تولدت مبارک بزارید بعد هروقت سرکار بود از شمارع خودتون که زنگ بزنید تولدشو بهش تبریک میگید سوپرایزمیشه
    بعدم که جواب میده یبار دیگه تبریک میگین
  • شنبه 19 خرداد 1397 - 11:14
    .براش کارت پستال موزیکالم میتونی بفرستی خودت اهنگ بزار روش یا عکس هایی که میخای رو بعد تو تل بفرست براش یا اس ام اس بده تا لینکشو باز کنه اینم حیلی قشنگه
    .http://dl.payamneshan.com/interview.html
  • شنبه 19 خرداد 1397 - 11:21
    یا میشه برای تبریک مناسبتی الارم گوشی همسرتون رو تنطیم کنید با صدای خودتون که داره صبح بخیر میگید و این مناسبت رو بهش تبریک میگید با صدای پرانرژی . یا یه اهنگ تبریک :x
  • شنبه 19 خرداد 1397 - 11:27
    یا میشه چندتا عکس بطوری که خودش متوجه نشه از لحطهای خوبتون بگیرید مثلا دارید بستنی میخوره یا جلوی اینه وایساده یا اصلا عکس دونفره انداختید ولی بهش نشون ندادید همه رو چاپ کنید روی برگه اچار رنگی بعد زیرش جا بزارید و خاطره خوب اون روز رو براش بنویسید یا یه خاطره از یه روز خوبی رو یاداوری کنید
    بعد این برگه هارو به بادکنک هلیومی اویزون کنید از پایینش
    یا بصورت دفترچه اش کنید و بهش هدیه بدید یا کتابچه صحافی شده .
    میتونید یه جعبه چوبی بردارید و تمام وسایل بچگی و اسباب بازی های کودکی همسرتون رو داخل بزارید مثل تیله یا کارت بازی یا توپ هفت سنگ یا تیرکمون یا اسباب بازی قدیمی مثل ماشین کوچیک یا خوراکی مثل ادامس خرسی یا بیسکوییت گرجی یا پفک اشی مشی یا سنگ های یه قل دوقل یا بوق دوچرخه یا ساعتی که تو بچگی مد بوده مینداخته رو اگر داره بزارید اگر نه یه دونه پیدا کنید و بخرید براش و بزارید تو جعبه و از مادر همسرتون بخواهید که یه خاطره قشنگ و شیرین کاری از همسرتون تعریف کنه بعد شما همون خاطره رو تو یه نامه برای همسرتون بنویسید و قربون صدقه اش برید که چقدم تو بچگی جیگررررری بوده دل میبرده
  • شنبه 19 خرداد 1397 - 11:33
    برای سوپرایز و غافلگیری همسرتون میتونید قبل از بیدار شدنش یک بار صبحانه مفصل رو تو رخت خواب براش اماده کنید و با بوسه بیدارش کنید
    یا سفارش انلاین صبحانه بدید تا به محل کار همسرتون ببرن و غافل گیر بشه مثل کله پاچه یا عدسی حلیم و...
    میتونید از این سایت سفارش بدیدhttp://www.kalapch.com/%d8%b3%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b4-%d8%a2%d9%86%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%86/
  • شنبه 19 خرداد 1397 - 11:38
    برای هدیه میتونید به عکاسی یه عکس دونفرتون رو بدید تا براتون پازل بسازن مثل پازل هزار تیکه برای اوقات بیکاری ام خیلی خوبه هردو باهم میتونید بسازیدش :*:* خیلی شیک
  • شنبه 19 خرداد 1397 - 11:49
    .یک چیزی دیگه پشت ساعت دیواری یک جمله عشقولانه بنویسید و بچسبونید تا وقتی باتری تموم شد و همسری رفت باتری را عوض کنه ببینه
  • شنبه 19 خرداد 1397 - 11:50
    .یه لباس باز بپوشید و بالای سینه تون با مداد خوشرنگ یه قلب بکشید و اسم همسرتونو کنارش بنویسید . میتونید رو لپتونم بکشید ولی بالای سینه خیلی قشنگتره
  • شنبه 19 خرداد 1397 - 11:50
    .چند تا شکلات رو باز کنید و جای شکلات نوشته های عاشقانه توش بذارید و بذارید تو جیب همسرتون وقتی شکلات رو باز میکنه سورپرایز میشه
  • شنبه 19 خرداد 1397 - 11:52
    .اگر همسرتان تا دیروقت کار می کند برایش یک بسته مخصوص در کنار ناهارش بگذارید و داخل بسته را با بعضی چیزهای مورد علاقه اش از قبیل شکلات , شیرینی , تنقلات و یک آدامس کوچک پر کنید. بعد یک کاغذ بردارید و بنویسید: بسته نجات شوهر (اسمشو بنویسید), یک ضربدر بزرگ قرمز زیر آن بکشید و کاغذ را روی بسته بچسبانید به همسرتان بگویید : وقتی شرایط خیلی سخت شد بسته را باز کن.
  • شنبه 19 خرداد 1397 - 11:54
    .هر وقت شوهرم مشغول یه کار جدید میشه و پروژه ای رو دستش میگیره لابه لای وسایلش یه یادداشت براش میذارم با این مضمون که میدونم مثل همیشه موفق میشی، به موفقیت تو ایمان دارم...
  • شنبه 19 خرداد 1397 - 11:55
    .یکی از این جمله ها رو روی اینه اتاق خوابت بنویس عشق زندگی من، مرد من ، خدا قوت . همه عشق و احساسم رو تو طبق اخلاص میزارم و بهت هدیه میکنم .دوستت دارم عزیزم ،خداقوت سایه سرم،مهربونم، اسمونم، خدا قوت، خسته نباشی
  • شنبه 19 خرداد 1397 - 11:56
    .یه هفته بود که لامپ اتاق خوابمون سوخته بود و آقای خونسرد بنده عوضش نمیکرد.امروز رو آینه میز توالت براش نوشتم: شرط بوسیده شدن توسط خانم خونه اینه که بتونی چراغ اتاق رو روشن کنی.
  • شنبه 19 خرداد 1397 - 11:58
    .برای خوشبو شدن حمام کمی عطر یا روغن معطر روی حباب روشنایی داخل حمام بمالید زمانی که چراغ را روشن می‌کنید، گرمای ناشی از لامپ، عطر را در هوا پراکنده می کند.
  • شنبه 19 خرداد 1397 - 11:59
    .هنگامی که می خواهید از یک رول جدید دستمال استفاده کنید، قبل از این که آن را در حمام یا دستشویی قرار دهید، کمی عطر روی مقوایی که در مرکز دستمال قرار دارد بریزید. با این روش بوی عطر در فضا پراکنده می شود.
  • شنبه 19 خرداد 1397 - 12:02
    . اینکه برسه خونه میتونید از دم در شروع کنید کاغذهای کوچیک بچسبونید و روی هر کدوم جک خنده دار و یا جملات عشقولانه.....بستگی داره شوهرتون بیشتر چی بپسنده...(مثلا همسر من جوک رو بیشتر میپسنده تا جملات رومانتیک!!!!!!)....و به درو دیوار و آینه بچسبونید و یه فلش هم زیرش بزارید تا اون رو به اتاق خوابتون هدایت کنیدددد.....بعد خودتون یه جا قایم شید و یهو ظاهر شید!!
  • شنبه 19 خرداد 1397 - 12:05
    .ببین همه ی ما خانم ها جو گیریم...ساده گفتم !!!!!!!!!!!!!!!!! مثلا وقتی عروسی میکننید لازم نیست حتما دسر و سالاد و و....درست کنید چون بعد از یه مدت جذابیتاشو از دست میده و میشه وظیفه یه کار زیبا رو هر روز تکرار نکنید لزومی نداره همیشه خونه برق بزنه گاهی لازمه کم و کسر باشه یه جاهایی چون اگر همیشه این کارو انجام بدیئ میشه وظیفه.. .اگر یه روز انجام ندید بهتون میگن پس چه کار میکردین تو طول روز...اینجاست که شما ناراحت میشید و میگید مگه وظیفه امه و جمله همسرتون از یادتو نمیره هیچ وقت در مسائلی مثل سورپزایز کردن هم میتونین هر از گاهی این کارو بکنید خیلی وقتا میتونید بدون سورپرایز تولد شوشو رو تبریک بگید.... سالیان سال قراره با هم زندگی کنید پس همیشه چیزی واسه نو بودن داشته باشین همه این ایده ها رو باهم رو نکنید
  • شنبه 19 خرداد 1397 - 12:23
    .سالی یکبار موقع تخفیف هتل ها یک هتل با قیمت مناسب پیدا کنن و یک شب برن اونجا بمونن و چون محیط جدید هست حتما سکس در اونجا رو داشته باشن خیلی تازگی و جذابیت داره سعی کنن هتلی باشه ک فضای سبز دارم و برن دو تایی قدم بزنن این پیشنهاد تاثیر عجیبی بر افزایش صمیمیت و هیجان زندگی داره
  • شنبه 19 خرداد 1397 - 12:32
    .یک ایده دیگه اینکه وقتی خواستین موهاتونو رنگ کنید پولشو بگیرین اما زمانش را نگین یک روز که انتظارشو نداره برین رنگ کنید و بعد اون ایده ایناز که زنگ بزنید بیا کارت دارم و از سرکار بیاد مطمئنا کلی تعجب میکنه

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی