Loading...

• زهره سحری کیسمی
    زهره سحری کیسمی
    شنبه 16 دی 1391 - 05:35

راضی بودین؟ (2048 بازدید)

سلام
    خانوما از روش زایمانتون(طبیعی| سزارین) راضی هستین یا نیستین،چرا؟! :*
    سایت من 64 بدنیا اومدم در حسرت دنیا دنیا آرزو بزرگ شدم و حالا خدا بهمون یه پسر ناناز داده که اردیبهشت 92 بدنیا اومده خدایا هزاران بار بوووووس!
  • زهره سحری کیسمی
    زهره سحری کیسمی
    شنبه 16 دی 1391 - 05:37
    8->
    سایت من 64 بدنیا اومدم در حسرت دنیا دنیا آرزو بزرگ شدم و حالا خدا بهمون یه پسر ناناز داده که اردیبهشت 92 بدنیا اومده خدایا هزاران بار بوووووس!
  • ملوس
    ملوس
    شنبه 16 دی 1391 - 05:46
    سلام گیس وارش خانوم ، من نینی ندارم و تجربه ای ندارم شرمنده .
  • امپراتوریس
    امپراتوریس
    شنبه 16 دی 1391 - 06:15
    گیل وارش جون شما گیلانی هستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  • فرفره
    فرفره
    شنبه 16 دی 1391 - 06:15
    سلام
    من دو بار سزارین شدم ...دفعه اول چون اورژانسی شد و دکتر خودم نبود و دکتر کشیک بیمارستان سزارینم کرد خیلی راضی نبودم چون نخهای به اصطلاح جذبی جذب نشد و بعد از 40 روز مجبور شدم برم نخها رو بکشم بار دوم بهتر بود
    ولی از اینکه الان زیر شکمم جای بخیه ها برامدست خوشم نمیاد از هر کی سزارینی شده پرسیدم این مشکلو داره ولی در کل از طبیعی بهتر چون هم درد زایمان میکشی هم درد بخیه ناخواسته :(
  • زهره سحری کیسمی
    زهره سحری کیسمی
    شنبه 16 دی 1391 - 22:29
    مرسی ناناز جونا
    آره
    من گیلانی ام
  • زهره سحری کیسمی
    زهره سحری کیسمی
    شنبه 16 دی 1391 - 23:44
    8->
  • زهره سحری کیسمی
    زهره سحری کیسمی
    یکشنبه 17 دی 1391 - 03:29
    8-|
  • بهار
    بهار
    یکشنبه 17 دی 1391 - 04:16
    من راضی بودم و اصلا برای من طبیعی ممکن نبودددددددددددددد
    جای بخیه ام هم خیلی پیدا نیست (نامحسوسه)
    سایت من
  • زهره سحری کیسمی
    زهره سحری کیسمی
    یکشنبه 17 دی 1391 - 07:22
    مرسی بهار جون
  • امپراتوریس
    امپراتوریس
    یکشنبه 17 دی 1391 - 17:48
    جای بخیه کاملا مربوط به ظراتیه که دکترت بخرج میده من تجربه ندارم اما هر دو خواهرم سزارین کردن و خیلی راضی بودن
    عزیزم منم گیلانیم :)
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  • زهره سحری کیسمی
    زهره سحری کیسمی
    یکشنبه 17 دی 1391 - 22:05
    چه جلب
    خوشبختم
  • امپراتوریس
    امپراتوریس
    یکشنبه 17 دی 1391 - 22:21
    منم همینطورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر :x
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی