Loading...

• عمه مهزيار جون و مامان پارسا جون
    عمه مهزيار جون و مامان پارسا جون
    جمعه 23 اسفند 1392 - 08:12

آیات اعجاب انگیز قرآن براي طلب فرزند و بچه دار شدن (237095 بازدید)

ايات( سوره ي مريم از اول تا ايه ي 6) را نوشته و در كمر زن ببنديد
    ايه جهت فرزند پسر
    ايه الكرسي را بخوانيد و بر انار شيرين بدميد و پيش از چهار ماهگي به حامله بدهيد

عبداللّه بن عباس روايت كند از رسول خدا صلى اللّه عليه و آله كه فرمودند جبرئيل گفت : يا رسول اللّه صلى اللّه عليه و آله بدان خدايى كه تو را براستى به خلق فرستاد اگر كسى را فرزند نباشد اين دعا را بنويسد و بشويد و بخورد از آب آن حق تعالى اولاد صالح به او كرامت فرمايد و هر كه درد اندام باشد و بلغم و ناسور يا درد و بوى بد دهان و زكام و درد قولنج و درد سر و زهر مار و عقرب ، اين دعا او را نگاه دارد و به مراد خود برسد (ان شاء اللّه ).

بسم اللّه الرحمن الرحيم

اعوذ بكلمات اللّه التامات كلها من شر كل شيطان و من شر السامه و من كل عين لامه و ان يكاد الذين كفروا ليزلقونك بابصارهم لما سمعو الذكر و يقولون انه لمجنون و ما هو الا ذكر للعالمين كيعص حمعسق اها شراهت اذونى اصاوث آل شداى بحق لا اله الا اللّه محمد رسول اللّه بسم اللّه الشافى بسم اللّه الكافى بسم اللّه المعافى بسم اللّه الذى لايضر مع اسمه شى ء فى الارض و لا فى السماء و هو السميع العليم ان يشاء يسكن فيظللن رواكد على ظهره ان فى ذلك لايات لكل صبار شكور انهم يكيدون كيدا و اكيد كيدا فمهل الكافرين امهلهم رويدا الريح و اللّه ورائهم محيط بل هو قرآن مجيد فى لوح محفوظ بسم اللّه الرحمن الرحيم قل اعوذ برب الفلق من شر ما خلق و من شر غاسق اذا وقب و من شر النفاثات فى العقد و من شر حاسد اذا حسد بسم اللّه الرحمن الرحيم قل اعوذ برب الناس ملك الناس اله الناس من شر الوسواس الخناس الذى يوسوس فى صدور الناس من الجنه و الناس يريد اللّه ان يخفف عنكم و خلق الانسان ضيعفا و صل على محمد و آله اجمعين الان خفف اللّه عنكم و علم ان فيكم ضعفا و صل على نبينا محمد و آله اجمعين ذلك تخفيف من ربكم و رحمه و صلى اللّه على خير خلقه محمد و آله اجمعين .

-از شیخ بهایی منقول است که به جهت حاملگی زنان این آیه را به حروف مقطعه یعنی جدا جدا ، مثلا سحورا رو بنویسند س ح و را ) نویسد و بر پهلوی زن بندند.ان شا الله حامله می گردند.و فرمودند به نهصد زن دادند و حامله شدند.و آیه این است: ((و لو ان قرانا سیرت به الجبال او قطعت به الارض او کلم به الموتی بل لله الامر جمیعا))
    2- در حلیه المتقین مذکور است اگر زنی بچه دار نمی شود باید بر نگین فیروزه این آیه را نقش کند و در نیمه شب با طهارت و خلوص نیت این آیه را بخواند و اول و آخرش 11 مرتبه صلوات بفرستد و تا 40 روز به این عمل مداومت کند.این عمل بسیار مجرب است . و آیه این است:(( رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین))
    3- در خواص الایات آورده اند هر کس این آیات را 40 روز در یک ظرف چینی بنویسد و به زنی که بچه دار نمی شود بخوراند و نیز یکی را نوشته و بر کمر زن بندد ان شا الله بچه دار می شود:(( لله ملک السموات و الارض یخلق ما یشاء یهب لمن یشاء اناثا و یهب لمن یشاء الذکور . او یزوجهم ذکرانا و اناثا و یجعل من یشاء انه علیم قدیر))
    4-در طب الائمه است که برای جلوگیری از سقط زنان این آیه شریفه را نوشته و در گردن بیاویزند( سوره کهف آیه 25-26)
    5-در منهاج نقل می نمایند که وارد است به جهت جلوگیری از اسقاط جنین نخی را به اندازه ی قامت زن بگیرند و 10 گره بر آن بزنند و به هر گره 3 مرتبه سوره ی قدر را بخوانند و قبل از قرائت و بعد از آن صلوات بفرستند و آن نخ را به کمر زن حامله بندند.
    6- اگر زنی را فرزند نشود و اگر بشود نا رسیده سقط می شود نخ ابریشمی به اندازه ی قامت زن بگیرند و 7 گره بزنند و بر هر گره آیات ( نحل 127-128 ) را بخوانند و به کمرش ببندد.
    7 - در کتاب الخواص آورده اند که اگر سوره ((الحاقه)) را بنویسند و بشویند و آن آب را زن حامله بخورد از همه ی آفات محفوظ می ماند ان شا الله.
    8- برای طلب فرزند این دو آیه را در سجده بخوانند:(آل عمران 38 و انبیا 89)
    9-از مولایمان امام جعفر صادق(ع) منقول است : هر صبح و شب 70 مرتبه(سبحان الله) سپس 10 مرتبه (استغفرالله ربی و توب الیه) سپس 9 مرتبه (سبحان الله) و بعد 1 مرتبه ( استغفرالله ربی و اتوب الیه) بگوید.راوی می گوید جمع کثیری به این عمل مداومت نمودند و صاحب فرزند شدند.
    10-امام باقر فرمودند سه روز بعد از نماز های واجب ، بعد از نماز عشاء و صبح 70 بار (سبحان الله) و 70 با (استغفرالله) بگو و سپس آیه ( 10-12 سوره نوح) را بخوان. سپس در شب سوم نزدیکی کن.خداوند فرزند سالمی به تو عنایت می کند.
    11-علامه سمنانی روایت کرده است که برای طلب فرزند در هر شب یا هر روز 100 مرتبه استغفر الله بگو.و ایضا می گویند برای طلب فرزند اذان را در خانه ی خود بلند بگویید که خداوند شما را اولاد کرامت می فرماید و شما را از بیماریها شفا می دهد.
    12- هر کس زیاد بگوید ( یا مبدئ) خداوند او را فرزند روزی می گرداند.
    13- وارد است که هر کس این دعا را در ظرف بنویسد و بشوید و به زن دهد و آن را بیاشامد حامله می شود.حتی اگر عقیم باشد:( بسم الله الرحمن الرحیم. اللهم یا ذالعرش الکریم و الملک القدیم یا الله یا رحمن یا رحیم یا ستار یا غفار یا احد یا صمد صل علی محمد و آله و ارزقنی ولدا صالحا)
    14- اگر زنی فرزند دار نشود بر 2 قطعه کاغذ بنویسد ( بسم الله الرحمن الرحیم یا یحیی خذالکتاب بقوه و اتیناه الحکم صبیا)یکی را زن بر بازو ببندد و یکی را بشویند و زن و مرد هر دو آن آب را بخورند.فرزند دار شوند . حتی اگر زن عقیم باشد.
    15-هر گاه زن 7 روز روزه بگیرد و 21 مرتبه (المصور) را بر ظرف آبی بخواند و آن آب را هنگام افطار بخورد خداوند به او فرزند عطا کند.
    16- به مدت 3 روز بعد از نماز عشاء و بعد از نماز صبح 70 بار بگو ( سبحان الله) و 70 بار بگو ( استغفرالله) و در آخرین استغفارت آن را به آیه 10 تا 12 سوره ی نوح پایان بده. پس شب سوم با همسرت همبستر شو.به اذن خداوند فرزند دار خواهی شد.
    1-براي طلب فرزندآيات( 1 تا 6 سوره ي مريم ) را نوسته و در كمر زن ببنديد

جهت فرزند دار شدن :

هر کس با ایمان این دو آیه را به جهت فرزند دار شدن با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بخواند امید است
    خدای متعال به برکت این دو آیه او را صاحب فرزند گرداند و فرزندی که به دنیا می آید از بلیات محفوظ می ماند
    آیات 58 و 59 سوره واقعه :
    أَفَرَأَيْتُم مَّا تُمْنُونَ
    أَأَنتُمْ تَخْلُقُونَهُ أَمْ نَحْنُ الْخَالِقُونَ
    منبع : خواص آیات قرآن کریم ص 165
    استغفار باعث اولاد دار شدن :
    مردی به امام محمد باقر علیه السلام عرض کرد : فدایت شوم . من ثروت فراوان دارم ولی فرزندی ندارم آیا
    چاره ای برایم هست که دارای فرزند شوم ؟ فرمودند : آری به مدت یک سال صد بار آخر هر شب استغفار کن
    و اگر شب آن را انجام ندادی در روز قضایش به جا بیاور زیرا خدای تعالی می فرمایند :
    اسْتَغْفِرُوا رَبَّكُمْ إِنَّهُ كَانَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاء عَلَيْكُم مِّدْرَارًا بِأَمْوَالٍ وَبَنِينَ
    منبع :مصباح کفعمی حاشیه ص 58
    جهت آبستن شدن :
    اگر کسی این آیات را با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بنویسد و زنی که حمل نمی گیرد آن را بشوید و
    بخورد و سه روز بدین دستور عمل کند بزودی آبستن شود
    آیات 12 و 13 و 14 سوره مومنون :
    وَلَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنسَانَ مِن سُلَالَةٍ مِّن طِينٍ
    ثُمَّ جَعَلْنَاهُ نُطْفَةً فِي قَرَارٍ مَّكِينٍ
    ثُمَّ خَلَقْنَا النُّطْفَةَ عَلَقَةً فَخَلَقْنَا الْعَلَقَةَ مُضْغَةً فَخَلَقْنَا الْمُضْغَةَ عِظَامًا فَكَسَوْنَا الْعِظَامَ لَحْمًا ثُمَّ أَنشَأْنَاهُ
    خَلْقًاآخَرَ فَتَبَارَكَ اللَّهُ أَحْسَنُ الْخَالِقِينَ
    منبع : خواص آیات قرآن کریم ص 114 و 115
    جهت تربیت فرزند :
    این آیات به جهت تربیت فرزند و مملوک اثر تمام دارد . اگر کسی این آیات را بر ظرف آبگینه با نیت خالص و توجه
    به خدا و معنی آن بنویسد و به آب باران بشوید و آن آب را دو قسم کند یک قسم را مخلوط سازد به طعامی که
    فرزند یا مملوک می خورد و یک قسم دیگر را نگه دارد و در بامداد صورت آن ها را بشوید تا هفت روز به این دستور
    عمل کند آثار نجابت و نیکی در آن ها مشاهده کند .
    هم چنین بعضی از بزرگان فرموده اند : جهت نوزاد بعد از انقضای هفتاد روز از ولادت او بدین دستور عمل کنند
    بسیار خوب و مجرب است
    آیات ۷ الی ۹ سروه سجده :
    الَّذِي أَحْسَنَ كُلَّ شَيْءٍ خَلَقَهُ وَبَدَأَ خَلْقَ الْإِنسَانِ مِن طِينٍ
    ثُمَّ جَعَلَ نَسْلَهُ مِن سُلَالَةٍ مِّن مَّاء مَّهِينٍ
    ثُمَّ سَوَّاهُ وَنَفَخَ فِيهِ مِن رُّوحِهِ وَجَعَلَ لَكُمُ السَّمْعَ وَالْأَبْصَارَ وَالْأَفْئِدَةَ قَلِيلًا مَّا تَشْكُرُونَ
    حفظ نوزاد از مرض :
    عبد الله بن عباس گوید که حضرت رسول اکرم صل الله علیه و آله فرمودند : چون فرزند به دنیا آِید این آیات را بر دو
    گوش او بخوانید تا خداوند متعال او را از صرع و غش نگاه دارد . هم چنین آورده اند چون کسی دیوانه شود این
    آیات را در گوش او بخوانند بهتر شود
    آیات ۱۱۵ الی ۱۱۸ سوره مومنون :
    أَفَحَسِبْتُمْ أَنَّمَا خَلَقْنَاكُمْ عَبَثًا وَأَنَّكُمْ إِلَيْنَا لَا تُرْجَعُونَ
    فَتَعَالَى اللَّهُ الْمَلِكُ الْحَقُّ لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْكَرِيمِ
    وَمَن يَدْعُ مَعَ اللَّهِ إِلَهًا آخَرَ لَا بُرْهَانَ لَهُ بِهِ فَإِنَّمَا حِسَابُهُ عِندَ رَبِّهِ إِنَّهُ لَا يُفْلِحُ الْكَافِرُونَ
    وَقُل رَّبِّ اغْفِرْ وَارْحَمْ وَأَنتَ خَيْرُ الرَّاحِمِينَ
    جهت آسان زاییدن :
    هر کس با ایمان این آیه را با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن به نیت آسان زاییدن زنی بخواند درد زاییدن کم
    شود و وضع حمل بر او آسان شود
    آیه ۳۱ سوره یونس :
    قُلْ مَن يَرْزُقُكُم مِّنَ السَّمَاءِ وَالأَرْضِ أَمَّن يَمْلِكُ السَّمْعَ والأَبْصَارَ وَمَن يُخْرِجُ الْحَيَّ مِنَ الْمَيِّتِ وَيُخْرِجُ الْمَيَّتَ مِنَ الْحَيِّ
    وَمَن يُدَبِّرُ الأَمْرَ فَسَيَقُولُونَ اللّهُ فَقُلْ أَفَلاَ تَتَّقُونَ
    منبع : خواص آیات قرآن کریم ص ۸۸
    کم شدن گریه بچه :
    هر کس با ایمان این آیات را بر پوست آهو با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بنویسد و به گردن کودک بندد
    گریه او کم شود
    آیات ۱۰۹ الی ۱۱۲ سوره طه :
    يَوْمَئِذٍ لَّا تَنفَعُ الشَّفَاعَةُ إِلَّا مَنْ أَذِنَ لَهُ الرَّحْمَنُ وَرَضِيَ لَهُ قَوْلًا
    يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَلَا يُحِيطُونَ بِهِ عِلْمًا

وَعَنَتِ الْوُجُوهُ لِلْحَيِّ الْقَيُّومِ وَقَدْ خَابَ مَنْ حَمَلَ ظُلْمًا

وَمَن يَعْمَلْ مِنَ الصَّالِحَاتِ وَهُوَ مُؤْمِنٌ فَلَا يَخَافُ ظُلْمًا وَلَا هَضْمًا
    ذکری برای بچه دار شدن :
    امام زین العابدین علیه السلام به بعضی از اصحاب خود ( که احتمالا فرزندی نداشته ) فرمود : برای این که خداوند
    فرزندی نصیب و روزیت کند هفتاد مرتبه این ذکر را بگوید :
    رَبِّ لا تَذَرْنِي فَرْداً وَ أَنْتَ خَيْرُ الْوارِثِينَ‏ وَ اجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ وَلِيّاً يَبَرُّ بِي فِي حَيَاتِي وَ يَسْتَغْفِرُ لِي بَعْدَ وَفَاتِي وَ اجْعَلْهُ‏
    خَلْقاً سَوِيّاً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّيْطَانِ فِيهِ شِرْكاً وَ لَا نَصِيباً اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْتَغْفِرُكَ وَ أَتُوبُ إِلَيْكَ إِنَّكَ أَنْتَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُ
    امام سجاد در ادامه حدیث فوق فرمود : هر کس این دعا را زیاد بخواند هر چه آرزو دارد از مال و فرزند و از خیر دنیا
    و آخرت خداوند به او خواهد داد انشاء الله
    منبع : مکارم الاخلاق ص 224
    جهت فرزند دار شدن :
    هر کس با ایمان این دو آیه را به جهت فرزند دار شدن با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بخواند امید است
    خداوندم متعال به برکت این دو ایه او را صاحب فرزند گرداند و فرزندی که به دنیا می آید از بلیات محفوظ می ماند
    آیات ۵۸ و ۵۹ سوره واقعه
    أَفَرَأَيْتُم مَّا تُمْنُونَ
    أَأَنتُمْ تَخْلُقُونَهُ أَمْ نَحْنُ الْخَالِقُونَ
    منبع : خواص آیات قرآن کریم ص ۱۶۵
    نماز درخواست فرزند :
    نمازی است که هنگام ظهر روز جمعه بین دو نماز خوانده می شود . محمد بن مسلم می گوید : امام صادق علیه
    السلام فرمود : هر کس بخواهد بچه دار شود بعد از نماز جمعه دو رکعت نمازبا رکوع و سجده های طولانی بخواند
    و بعد از نماز این دعا را بخواند :
    اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ بِمَا سَأَلَكَ بِهِ زَكَرِيَّا عَلَيْهِ السَّلَامُ إِذْ نَادَاكَ‏ رَبِّ لا تَذَرْنِي فَرْداً وَ أَنْتَ خَيْرُ الْوارِثِينَ‏ اللَّهُمَ‏ فَهَبْ‏
    لِي‏ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعاءِ اللَّهُمَّ بِاسْمِكَ اسْتَحْلَلْتُهَا وَ فِي أَمَانَتِكَ أَخَذْتُهَا فَإِنْ قَضَيْتَ فِي رَحِمِهَا وَلَداً
    فَاجْعَلْهُ غُلَاماً مُبَارَكاً زَكِيّاً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّيْطَانِ فِيهِ نَصِيباً وَ لَا شِرْكا
    این نماز برای خواستن فرزند پسر نیز مفید است
    منبع : جمال الاسبوع ص ۴۴۰
    سایت من سکوت قلبم اين بار تو را بهانه کرده تو صداى تنهايى من باش بين اين همه آدم که مرا از خود نمى دانند تو فقط از آن من باش عشق من
  • عمه مهزيار جون و مامان پارسا جون
    عمه مهزيار جون و مامان پارسا جون
    شنبه 10 آبان 1393 - 09:48
    سلام
    سایت من سکوت قلبم اين بار تو را بهانه کرده تو صداى تنهايى من باش بين اين همه آدم که مرا از خود نمى دانند تو فقط از آن من باش عشق من
  • سارا(مامان دوقلوها)
    سارا(مامان دوقلوها)
    یکشنبه 11 آبان 1393 - 00:12
    تاپیک جدید مبارک پری جونم.
    خداوند بهترین نگهدارنده است و او مهربان ترین مهربانان است
  • سارا(مامان دوقلوها)
    سارا(مامان دوقلوها)
    یکشنبه 11 آبان 1393 - 00:13
    واسه فرزند دختر نگفته چه دعا یا نمازی بخونیم؟؟؟؟؟
    خداوند بهترین نگهدارنده است و او مهربان ترین مهربانان است

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی