Loading...

• +2
    عمه مهزيار جون و مامان پارسا جون
    دوشنبه 8 اردیبهشت 1393 - 09:36

ختم 100 صلوات براى دل شکسته بى بى حضرت زينب س و 72 شهيد کربلا هر کس حاجت داره صلوات (15479 بازدید)

سلام دوستان عزيز هر کسى حاجت داره بياد و اين ختم و برداره تا زود زود همگى حاجت روا بشيم انشالله هرشب 100 صلوات به نيت دل شکسته بى بى حضرت زينب س و 72 شهيد کربلا فرستاده ميشود
    سایت من سکوت قلبم اين بار تو را بهانه کرده تو صداى تنهايى من باش بين اين همه آدم که مرا از خود نمى دانند تو فقط از آن من باش عشق من
  • مامانی s
    مامانی s
    سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 - 04:40
    پریییییییییییییییییییییییییییییییییییییی عاشقتم عزیزم....خیییییییییییییییییییییلیییییییی مهربونی قشنگم.... :x
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • ریحانه
    ریحانه
    سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 - 06:07
    :* منم الان 100 تا صلوات رو میفرستم. پری منو یادت نره عزیزم
    سایت من خدایا مواظب دختر کوچولوم باش
  • عمه مهزيار جون و مامان پارسا جون
    سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 - 06:08
    ريحانه جون چشم اگرم نميگفتى تو ليست 10 نلفر اول گذاشته بودمت
    سایت من سکوت قلبم اين بار تو را بهانه کرده تو صداى تنهايى من باش بين اين همه آدم که مرا از خود نمى دانند تو فقط از آن من باش عشق من
  • ریحانه
    ریحانه
    سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 - 06:11
    مرسی فدات شم. تو خیلی خوبی!!!
  • ریحانه
    ریحانه
    سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 - 06:11
    :x :*
  • مامان رز
    مامان رز
    سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 - 10:33
    پری جونم منم 100 تا صلواتم رو فرستادم ان شاالله به زودی سمانه جون مامان بشه و ما رو خوشحال کنه ، پری جون یه لیست دوم ده تایی هم درست کن چون مامان گلشن جونم شرکت میکنه تازه مونس جونم شرکت میکنه ، توی لیست ده تایی دوم این سه نفر رو هم اضافه کن البته اولویت با مامان گلشن جونه بعد ارزو جون و مونس جون دلت خواست من رو هم توی لیستت بزار ممنونم
    امیدوارم به زودی زود این ده نفر مامان بشن و خبرها ی خوب بدن الهی امین استارتش با سمانه جونه ، منتظر خبرهای خوب سمانه جونم هستیم [-O<
    سایت من نبض زندگی ما رز بانو
    سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 - 16:54
    ختم 100 صلوات امشب براى مامان شدن نيلوفر جونه انشالله به حق بى بى دو عالم حضرت زينب س و 72 شهيد کربلا زود باردار بشه و خبر بارداريشو توى همين تاپيک بزنه صلوات
    سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 - 17:01
    سلام دوستان گلم به اميد اينکه همه به حاجاتشون ميرسند و تشکر از همه به خاطر يارى در صلوات با اجازه همه ليست در نفر اول انتظار به 16 نفر رسيد و اينکه اميدوارم همه از اين طرح راضى باشند صلوات باتشکر التماس دعا
    سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 - 17:05
    سمانه- نيلوفر- ريحانه- بيتا- مهسا- هنگامه- مامان گلشن- ارزو- مونس جون- فهيمه جون- مريم جون - مريم جون- مهديه جون - نونو زينب- پانيسا- پريسا ---- از دوستان خواهش ميکنم اگر کسى از قلم افتاده لطفا نام ذکر کنند تا وارد ليست کنم ممنون التماس دعا صلوات
  • یاس بانو
    یاس بانو
    سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 - 18:54
    دیشب قبل خواب برای سمانه جونی 100 تا صلوات فرستادم. ان شالله که این ماه با خبر بارداریش خوشحالمون کنههههههههههههههه :*
  • یاس بانو
    یاس بانو
    سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 - 18:55
    پریسا جون دختر عموی شوهر من (اکرم) هم میزاری توی لیست؟
    مررررررررررسی گلم واسه این کار خوبی که دعوتمون کردی.
  • (سدنا)
    (سدنا)
    سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 - 19:00
    سلام
    خدایاازت ممنونم که نی نی سالم و صحیح بهم دادی
    سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 - 19:44
    چشم فاطمه جون
  • مامان رز
    مامان رز
    سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 - 19:50
    :-S :-S :-S @};-
  • بابائی طاها
    بابائی طاها
    سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 - 21:03
    سلام مامان رز چرا اینجوری میکنی آهان یادت داره میاد که اسم منو هم بدی باشه مامانها سلام اگه ممکنه اسم منو هم در لیست خودتون اضافه کنید ممنون میشم البته اگه اشکالی نداره
    عزیز کرده بابائی هستم
    سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 - 21:17
    سلام نه بابايى طاها مشکل نيست اين ختم ها براى همه آزاده اسم شمارو هم تو ليست ميزارم التماس دعا
    چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 02:04
    سلام ختم صلوات امشب فراموش نشود براى اردار شدن نيلوفر جون که خبر باردارى و هر چه زودتر تو اين تاپيک بزنه صلوات
  • +1
    بابائی طاها
    بابائی طاها
    چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 02:12
    خدایا از اینکه به ما ادمها لطف کردی که بتونیم صلوات بر محمد بفرستیم ممنونم
    خدایا میشه فردا یه خبر خوش از ثواب این صلواتها به همه نی نی پیجیها برسه ؟
    اما ما امید زیاد داریم و به این زودی ها جا نمیزنیم انقدر میگیم تا بالاخره یکی به حاجتش برسه التماس دعا
    عزیز کرده بابائی هستم
  • مامان رز
    مامان رز
    چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 04:27
    مامان رز گفته:
    worried.gif worried.gif worried.gif flower.gif
    پریساااااااااااااااا :-S
  • مامان رز
    مامان رز
    چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 05:19

از بیتای عزیز و شبنم جون[/b]
    میخوام هر چه زودتر به من اطلاع بدهند والله ختم هامون خدای نکرده نیمه کاره میشه کسانی که شماره این عزیزان رو دارند لطفا بهشون اطلاع بدهند تا من از فردا ذکر خودم رو بگم ممنونم

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی