Loading...

• +2
    عمه مهزيار جون و مامان پارسا جون
    دوشنبه 8 اردیبهشت 1393 - 09:36

ختم 100 صلوات براى دل شکسته بى بى حضرت زينب س و 72 شهيد کربلا هر کس حاجت داره صلوات (15541 بازدید)

سلام دوستان عزيز هر کسى حاجت داره بياد و اين ختم و برداره تا زود زود همگى حاجت روا بشيم انشالله هرشب 100 صلوات به نيت دل شکسته بى بى حضرت زينب س و 72 شهيد کربلا فرستاده ميشود
    سایت من سکوت قلبم اين بار تو را بهانه کرده تو صداى تنهايى من باش بين اين همه آدم که مرا از خود نمى دانند تو فقط از آن من باش عشق من
  • مامان ترمه
    مامان ترمه
    چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 - 16:44
    قبول باشه انشاالله من صلوات امروزم رو هم فرستادم.انشاالله که همه حاجت روا بشن.الهی آمین
    سایت من خدایا به خاطر وجود ترمه عزیزمون ازت سپاسگزاریم. الهی شکرت ...
  • مامان ترمه
    مامان ترمه
    چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 - 17:36
    بچه ها مامان فاران مهناز خانوم یه دفعه حالش بد شده و تو بیمارستان بخش آی سی یو اعصاب بستری شدن.منم نمیشناسمشون ولی تو وبلاگها دیدمشون.تو رو خدا براشون دعا کنی.اسم وبلاگشون هم هست فاران گل پسر آذری
    http://faran.ninipage.com/
  • عمه مهزيار جون و مامان پارسا جون
    چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 - 17:53
    سلام به تمام دوستان خوبو مهربونم انشالله همگى سالم باشيد و سايه تون بالاى سر بچه هاتون باشه طبق خبرى که به ما رسيد مادر گل پسر آذرى فاران(مهناز) در بخش اى سى يو بسترى هستند و به همين علت ما ختم صلوات و با اجازه تمامى دوستان عزيز براى مهناز جان بر ميداريم
    سایت من سکوت قلبم اين بار تو را بهانه کرده تو صداى تنهايى من باش بين اين همه آدم که مرا از خود نمى دانند تو فقط از آن من باش عشق من
  • مامان ترمه
    مامان ترمه
    چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 - 17:56
    ممنون پریسا جان التماس دعا عزیزم در تاپیک
    فوری *** نیاز به دعا برای شفای یک بیمار *** فوری
    اطلاع رسانی کردم
    چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 - 17:58
    خدايا به حق پهلوى شکسته بى بى دو عالم خانم فاطمه زهرا س و به حق دل شکسته دختر عزيزشان خانم زينب کبرى س و به حق 72 شهيد کربلا و به حق علمدار کربلا اقا حضرت اباالفضل تمامى مريض ها بهبود کامل پيدا کنند و مهناز جان دوست عزيزمان هر چه زودتر خوب بشه و به خونه برگرده صلوات صلوات صلوات صلوات
  • مامان ترمه
    مامان ترمه
    چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 - 18:08
    الهم صل علی محمد وآل محمد
    الهی آمین
    چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 - 18:08
    دوستان خواهشا بعد تمام شدن ذکر صلوات به نيت 5 تن ال عبا 5 بار دعاى پر فيض ام يجيب خوانده شود با تشکر از تمامى وستان
    چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 - 18:10

خدايا به حق پهلوى شکسته بى بى دو عالم خانم فاطمه زهرا س و به حق دل شکسته دختر عزيزشان خانم زينب کبرى س و به حق 72 شهيد کربلا و به حق علمدار کربلا اقا حضرت اباالفضل تمامى مريض ها بهبود کامل پيدا کنند و مهناز جان دوست عزيزمان هر چه زودتر خوب بشه و به خونه برگرده صلوات صلوات صلوات صلوات
    چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 - 18:33
    دوستان عزيز شمارو به حق 100 صلوات شمارو به حق بانوى دوعالم و دخت گرانقدرشان صلوات امشب و از دست نديد و براى اين مادر عزيز دعا کنيد تا زود بهبود پيدا کنند و گزما به خونه شون ببخشند
  • ماهان
    ماهان
    چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 - 19:11
    منم هستم برای فرستادن صلوات برای بهبودی حال مامان فاران عزیز
    سایت من
  • مامان رز
    مامان رز
    چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 - 19:12
    الهی امین ممنونم از الناز عزیز و پری گل
    منم و مامانم و همسری و خواهرم هم هستیم ان شااله همسرشون زودتر خبر بهبودی حالشون رو بدهند به حق دم مظلوم کربلا اقا علی اصغر امام حسین ع الهی امین
    سایت من نبض زندگی ما رز بانو
  • مامان ترمه
    مامان ترمه
    چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 - 19:28
    پریسا جان لطفاً در آخر اطلاع رسانی کن چند تا صلوات شده که من هم اونور اطلاع رسانی کنم
  • مامان طاها جون
    مامان طاها جون
    چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 - 20:20
    سلام.انشااللله به حق 5تن ال عبا زود زود شفا پیدا کنه مادر فاران جون
    من هم هستم
    سایت من
  • نی نی
    نی نی
    چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 - 20:22
    سلام انشاالله زودتر شفا پیدا کنه منم هستم
    چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 - 20:26
    تا کنون 700صلوات براى سلامتى مهناز جون فرستاده شده
  • نی نی
    نی نی
    چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 - 20:29
    پریسا بیا تاپیک هرکسی بچه داره
  • مامان ترمه
    مامان ترمه
    چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 - 20:38
    پریسا جان صد تا هم بابائی طاها جون زحمت کشیدن
    چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 - 23:01
    دوستان ختم صلوات امشب فراموش نشود
    چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 - 23:02
    تا کنون 800 صلوات براى سلامتى مهناز جون
  • مامان ترمه
    مامان ترمه
    چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 - 23:10
    پریسا جونم بیا اونور عزیزم

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی