Loading...

• +3
    مامان رز
    مامان رز
    یکشنبه 7 اردیبهشت 1393 - 19:32

نهایی شده ختم بسیار مجرب امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء (34352 بازدید)

سلام به همه دوستای گل و همراهان صمیمی
    بعد از تاپیکی که ایجاد کردم و برای شروع باید 12 نفر میشدیم ولی تعدادمون به 21 نفر رسید ، حالا که بیشتر شدیم سهم این ذکر شریف برای افراد گروه روزانه 600 ذکر میباشد فقط راس ساعت 11 صبح از شنبه تا چهارشنبه که مجموعا 12000 تا ذکر برای فرد میشود و به عبارتی هر روز مختص به یک فرد است و همگی در ابتدا برای ظهور آقامون صاحب الزمان و بعد به نام اون فرد که مشخص شده است ذکر میگوییم
    اگر کسی خواست به لیست مذکور اضافه شود حتما پیغام بدهد تا بعد از اتمام دوره 1 به امید خدا به گروه بپیوندد التماس دعا @};- @};- @};-
    مامان شبنم اعلام کناره گیری کرد در این صورت 20 نفر خواهیم بود ، بیتا جون شما هم زودتر خبر بده ممنونم
    سایت من نبض زندگی ما رز بانو
  • مامان رز
    مامان رز
    چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 15:36
    راهنمایی و کمک از همه اعضای گروه ختم، شبنم جون از گروه کناره گیری کردند و خبری هم از بیتا جون نیست و من احتمال میدهم بیتا جونم شرکت نکرده باشد
    برای ختم دیروز علی رغم این که من با کمک مامان گلشن جون و مونس جون بیشتر گفتیم ولی متاسفانه ختم اولیه به 12000 تا نرسیده و کم شده ، لطفا راه حلی که به ذهنتون میرسه برای ختم اول لطفا بگید تا ختم اولین فرد گروهمون ناقص نباشه ممنونم
    و برای اینکه تا بیتا جون خبر بده هر کسی هر تعدادی که بیشتر میتونه بگه اعلام کنه تا ذکر دوممون ناقص نشه
  • بابائی طاها
    بابائی طاها
    چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 15:51
    سلام اگه اشکالی نداره من ازامروز 1000 تا بگم یعنی 400 تا بیشتر
    عزیز کرده بابائی هستم
  • بابائی طاها
    بابائی طاها
    چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 16:28
    بازم اگه چنانچه کسی نتونست بگه من بعد از ساعت 3 بعد از ظهر میتونم جهت تکمیل شدن ختم ذکر و اینکه ناقص نمونه بگم اگه اطلاع رسانی کنید ممنون میشم
    عزیز کرده بابائی هستم
  • مامان یسنا
    مامان یسنا
    چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 17:22
    زهرا جون به نظر من رو کسانی که مطمئنی تو ختم شرکت میکنن حساب باز کن و اگر کسی دوباره خواست به لیست اضافه کن منم اگه لازمه امروزه به جای دونفر ذکر میگم تا ناقص نمونه...
    سایت من
  • (سدنا)
    (سدنا)
    چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 17:31
    [-O<
    خدایاازت ممنونم که نی نی سالم و صحیح بهم دادی
  • عمه جون
    عمه جون
    چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 17:39
    زهراجون من وابجیم و اکرم دخترعموم هرکدوم 800تا میگیم.
    به امید حاجت روایی مادر پریساجون
    سایت من نفس زندگی...
  • مامان ترمه
    مامان ترمه
    چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 17:43
    عزیزم اگه لازم شد به من هم بگو تا منم بیشتر بفرستم عزیزم
    سایت من خدایا به خاطر وجود ترمه عزیزمون ازت سپاسگزاریم. الهی شکرت ...
  • عمه مهزيار جون و مامان پارسا جون
    عمه مهزيار جون و مامان پارسا جون
    چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 18:09
    زهرا جون منم 300 بيشتر ميگم
    سایت من سکوت قلبم اين بار تو را بهانه کرده تو صداى تنهايى من باش بين اين همه آدم که مرا از خود نمى دانند تو فقط از آن من باش عشق من
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 18:13
    سلام دوستان عزیز، بخصوص مامان رز خانمی! میترسیدم نرسم سر ساعت ذکرا رو بگم شرکت نکردم. اما به امید خدا میخوام تو لیستتون باشم. برای منم 600 تا بذارید. اگر امکان داشته باشه که بعد ازظهر هم ذکر گفته بشه دخترم هم میتونه شرکت کنه.
    از همگی التماس دعا. حاجاتتون برآورده بشه انشالله
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 18:15
    از ختم دیروز که مونده میتونم الان بگم تا کامل بشه؟ تا منم در ختم دیروز شریک بشم؟
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • بابائی طاها
    بابائی طاها
    چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 18:40
    خدایا از این همه لطفتت ممنونیم
    مامان رز خانمی فکر کنم خدا رسوند خدا ارحم الراحمینه و لطفش همیشه شامل حال بنده هاش هست بازم اگه خواستید من سر حرف خودم هستم
    عزیز کرده بابائی هستم
  • مامان رز
    مامان رز
    چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 19:33
    سلام به همه دوستای گلم
    من شبنم جون روخارج کردم در حال حاضر 20 نفرشدیم ولی من نمیدونم بیتا جون و نیلوفرجونم میگن یا نه 1200 تا ذکر این دونفر میشن 500 تا هم یه خانمی که درخواست ذکرکمتر داشته مجموعا 1700 تا میشه = 600 تا زهرا جون پریناز عزیز -400 تا بابایی محترم طاها جون - 300 تا پریسا جون - 400 تا خودم خیلی ممنونم
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 19:41
    زهرا جان از دیروز چیزی مونده که من بگم؟
    چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 19:48
    زرى جونمحرص نخور گلم
    سایت من سکوت قلبم اين بار تو را بهانه کرده تو صداى تنهايى من باش بين اين همه آدم که مرا از خود نمى دانند تو فقط از آن من باش عشق من
  • عمه جون
    عمه جون
    چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 20:13
    سلام زهراجون ماسه نفر 2700تا فرستادیم
    پریساجون انشالا مادرتون حاجت روابشن... [-O<
    سایت من نفس زندگی...
    چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 20:33
    ممنون از همگى دوستان انشالله همه حاجت روا بشند
  • مامان ترمه
    مامان ترمه
    چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 20:47
    التماس دعا.به امید حاجت روایی مادر پریسا جون
    سایت من خدایا به خاطر وجود ترمه عزیزمون ازت سپاسگزاریم. الهی شکرت ...
  • مامان نیلو
    مامان نیلو
    چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 21:01
    من خوندم ایران جون ایشالا حاجت روا بشی زهرا جونم ایشالا به خاطر این مهربونیت که به فکر همه هستی و زحمت میکشی به حاجت دلت برسی عزیزم
    من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شد
  • مامان نیلو
    مامان نیلو
    چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 21:04
    زهرا جون من میخونم دیروز نشد بیام بگم که خوندم عزیزم خیالت راحت من هستم
    من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شد
  • بابائی طاها
    بابائی طاها
    چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 21:07
    برای حاجت روائی همه صلوات
    عزیز کرده بابائی هستم

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی