Loading...

• +1
    عمه مهزيار جون و مامان پارسا جون
    شنبه 7 تیر 1393 - 11:18

فقط ياران اقا امام زمان عج بياند تو (7989 بازدید)

دوستان گلم تو اين تاپيک ميخوام فقطو فقط براى ظهور و سلامتى اقا امام زمان عج دعا کنيم
    دعا از روز يکشنبه اول ماه مبارک رمضان
    با خواندن يک دور تسبيح صلوات و دو رکعت نماز براى تعجيل در فرج اقا امام زمان عج
    ورود براى تمامى ياران اقا امام زمان ازاد است
    سایت من سکوت قلبم اين بار تو را بهانه کرده تو صداى تنهايى من باش بين اين همه آدم که مرا از خود نمى دانند تو فقط از آن من باش عشق من
  • عمه مهزيار جون و مامان پارسا جون
    یکشنبه 8 تیر 1393 - 00:36
    همه چیز خواستنی است
    اگر بخواهی به سویت مى ايد
    و من جمله
    حضرت بقیه الله فی ارضه ( عج )
    سایت من سکوت قلبم اين بار تو را بهانه کرده تو صداى تنهايى من باش بين اين همه آدم که مرا از خود نمى دانند تو فقط از آن من باش عشق من
  • +1
    مامان رز
    مامان رز
    یکشنبه 8 تیر 1393 - 00:39
    دانی که چرا مهر جبین خاک حسین است ؟
    چون قبله ی دل پیکر صد چاک حسین است
    دانی که چرا چوب شود قسمت آتش ؟
    بی حرمتیش بر لب و دندان حسین است
    دانی که چرا آب فرات هست گل آلود؟
    شرمنده ز لعل لب عطشان حسین است
    دانی که چرا کعبه ی حق گشته سیه پوش؟
    یعنی که خدا هم عزادار حسین است
    اللهم عجل لولیک الفرج به دم المظلوم الکربلا
    سایت من نبض زندگی ما رز بانو
  • مامان رز
    مامان رز
    یکشنبه 8 تیر 1393 - 00:42
    تا نام شریفت به میان میآید
    در پیکر ما دوباره جان میآید
    هر عاشق تو ز دیگری میپرسد
    کی مهدی صاحب الزمان میآید؟
  • مامان رز
    مامان رز
    یکشنبه 8 تیر 1393 - 00:45

«صیحه» صدایی است مهیب که در سپیده دم لیله القدر، یعنی شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان، آخرین ماه رمضان عصر غیبت، پدید می آید و به دنبال آن، در ماه محرم الحرام ظهور حضرت مهدی (عج) واقع می شود.
    امام صادق (ع) فرمودند:
    «صدایی که در ماه رمضان است، در شب جمعه بیست و سوم آن ماه شنیده می شود.»
    این صدا ممکن است به شکل جمله یا جملاتی باشد که اهل هر زبانی آن را به زبان خود بشنوند.
    امام صادق (ع) فرمودند:
    «فریاد گری به نام (حضرت) قائم (ع) را صدا می زند.»
    راوی پرسید: به زبان مخصوصی فریاد می زند یا زبانی که همه می فهمند؟
    امام (ع) فرمودند:
    «با زبانی که هر ملتی با زبان خود آن را می شنوند.»
    وی پرسید: پس چه کسی با حضرت قائم (ع) مخالفت می کند، در حالی که نام او را صدا زده اند؟ پاسخ آن حضرت این بود:
    «شیطان آنان را رها نمی سازد تا اینکه فریادگری در پایان شب صدا می زند و مردم را به تردید می اندازد.»
    شاید صدای شیطان همان پخش اخبار شامگاهی باشد که با تفسیرهای گوناگونی برای بانگ (آسمانی صبح) مردمان را به شک می اندازند.
    منیع: کتاب منجی با روایت اسلام و مسیحیت

یکشنبه 8 تیر 1393 - 00:57

بر چهره پر ز نور مهدی صلوات / بر جان و دل صبور مهدی صلوات
    تا امر فرج شود مهیا بفرست / بهر فرج و ظهور مهدی صلوات
    یکشنبه 8 تیر 1393 - 01:10

نوشته زیر مجموعه ای از نشانه های بسیار در نزدیک بودن ظهور حضرت حجه ابن الحسن العسگری را مورد بررسی قرار داده است انشاالله که دیدگان همه منتظران به نواده پاک رسول (ص) روشن گردد این مطالب برگزیده ای از سایتهای مختلف و منابع مهدویت است.
    ـ بشارت آیه الله العظمی بهجت : اشاره مستقیم و بشارت صریح آیه الله العظمی بهجت در جمعی در مورد نزدیکی ظهور امام زمان (عج) که فرمودند : “
    تا کنون به جوانان بشارت می دادید که منتظر باشید ظهور مولایتان را خواهید دید اینک ( ظهور آنقدر نزدیک شده است که ) به سالخوردگان و پیران هم بشارت دهید که ظهور را خواهید دید
    . ” بسیاری از منتظران و شیفتگان ولی عصر (عج) را سرشار از شور و شوق ظهور نموده است و برای آنها دلیلی محکم و برهانی قاطع در یقین به نزدیکی ظهور ایجاد کرده است .
    ـ امیر عبدالله در عربستان : یکی دیگر از نشانه های ظهور قتل فرمانروای عربستان بنام عبدالله می باشد که در ماه ذی الحجه روی خواهد داد .
    امام صادق در این زمینه می فرماید : هرکس برای من مرگ عبدالله را تضمین کند من ظهور قائم را برای او تضمین می کنم …
    همچنین از آن حضرت روایت شده است که : زمانیکه مردم در سرزمین عربستان در حال وقوف می باشند سواری با شتر سبک سیر به آنجا وارد می شود و مرگ خلیفه را خبر می دهد و با مرگ او فرج آل محمد و گشایش کار تمام مردم فرا می رسد . بحار ۵۲ ص ۲۱۰ و ۲۴۰
  • مامان رز
    مامان رز
    یکشنبه 8 تیر 1393 - 01:10
    اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم [-O<
  • مامان رز
    مامان رز
    یکشنبه 8 تیر 1393 - 01:11
    سلام پریسا جون چطوری میزونی خواهر
    یکشنبه 8 تیر 1393 - 01:12

سفیانی در آستانه کودتا : امام محمد باقر (ع) : سفیانی و حضرت قائم در یک سال قیام می کنند . ( بحارالانوار ج ۵۲ ص ۲۴۰) یکی از علامات حتمیه ظهور قیام فردی به نام سفیانی که همزمان با سید خراسانی در ماه رجب در سوریه کودتا نموده و چند کشور همسایه را فتح و سپس به سمت عراق پیشروی می نماید و لشگری برای دستگیری امام زمان (عج) به سوی مکه روانه می سازد که این لشگر در بین مکه و مدینه به زمین فرو می روند و نابود می شوند و … تعدادی از بزرگان در سوریه سفیانی را دیده و ( با همان ) اوصافی که در روایات ذکر شده است او را شناخته اند که با برخی مانند عالم فاضل و متعبد استاد بهلول مصاحبه شده و شرح دیدار به صورت مکتوب و نوار ویدئویی مستند و مکتوب موجود است ( کتاب آیا ظهور نزدیک است؟ و نوار ویدئویی در واحد فرهنگی گل یاس) و برخی دیدارها مانند دیدار امام موسی صدر و شهید چمران نقلی و غیر مستند می باشد .
    در دیدار استاد بهلول که حدودا ۱۰ سال پیش انجام گرفته است سفیانی با همان ظاهر کریه که در روایات ذکر شده و جزء فرماندهان ارتش سوریه و فردی جاه طلب و میانسال ذکر گردیده است …
    با شدت گرفتن فتنه ها و درگیری ها در منطقه خاور میانه و عراق و لبنان و فلسطین و تحت فشار بودن یهودیان غاصب هر لحظه برای کودتای سفیانی که به نفع صهیونیستها و علیه کشورهای مسلمان صورت می گیرد شرایط فراهم تر می گردد
    ـ آغاز مرحله ای که در آن عراق کانون تحولات است : سرزمین عراق در عصر ظهور بر طبق روایات معتبر کانون تحولات بسیار مهمی است و منشا معبر و محل برخورد اکثر قیامهای دوران ظهور است . شیصبانی حاکم ستمگر عراق ( صدام ) در نزدیکی ظهور از این مکان جنگ را آغاز می کند . سفیانی بعد از کودتا در سوریه سرزمین عراق را فتح می کند . سید خراسانی بعد از قیام به سوی عراق حرکت می کند و امام زمان (عج ) نیز بعد از قیام در مکه به سمت عراق پیش می رود و سرانجام پس از پیروزی نهایی مرکز حکومت خود را در کوفه قرار می دهد . در شرایط فعلی نیز لحظه به لحظه عراق به سمت تحولات عظیم و مهم پیش می رود و آنگونه که از روایات ذکر شده است در حال تبدیل شدن به مرکز تحولات جهانی در عصر ظهور می باشد .
    امام علی در مورد تحولات و فتح عراق در زمان ظهور می فرماید : … قلعه ها را بگشایند عراق را فتح کنند هر اختلافی را با خونریزی پاسخ گویند در چنین زمانی ظهور صاحب الزمان (عج) را انتظار کشید … حوادث جانکاه و کمرشکنی روی دهد شکافنده ها ( موشک ها ) بشکافند تیزپروازان( هواپیماها) به پرواز درآیند … عراق را فتح کنند هر اختلافی را با خونریزی پاسخ گویند
    ( بشاره الاسلام ص۷۴) حضرت در اشاره به خروج سفیانی در نهج البلاغه می فرمایند: گویا او را می بینم که در شام فریاد برداشته و با پرچم هایش در حول و حوش کوفه می گردد و به اهل کوفه همچون شتر سرکش رو می آورد زمین را از سرهای بریده فرش می کند دهانش گشوده قدمش در زمین سنگین جولانش گسترده و هیبتش عظیم است. به خدا قسم شما را در این طرف و آن طرف زمین پراکنده می کند تا از شما جز به مانند باقی مانده سرمه در چشم باقی نماند این برنامه ادامه دارد تا عرب بر سر عقل آید (نهج البلاغه خطبه ۱۳۸) در نامه امام زمان به شیخ مفید (ره ):…گروههایی منحرف از اسلام بر عراق تسلط یابند و با کردارهای زشت خود موجب کمبود ارزاق (محاصره اقتصادی) در عراق می شوند.سپس با هلاکت طاغوتی از طواغیت(صدام)این فاجعه بر طرف می شود… (بحارالانوار ج ۵۳ ص ۱۷۵) اوضاع فعلی عراق نشان می دهد که ما چقدر به ظهور نزدیک شده ایم
    ـ فراگیر شدن فساد و فحشا و ظلم : یکی دیگر از نشانه هایی که برای ظهور در روایات ذکر گردیده است فراگیر شدن انواع فساد و فحشا در جوامع انسانی می باشد که در روایات بعنوان علائم غیر حتمیه وارد شده است . رواج انواع فساد جنسی(زنا، همجنسگرایی،برهنگی و …) فساد اقتصادی (ربا،رشوه،گرانفروشی و…) فساد حکومتی(وضعیت فعلی حکومت در تمام جهان) فساد اجتماعی ( فروپاشی بنیان خانواده ها ، اعتیاد و ناهنجاری های اجتماعی و …) در اوضاع کنونی دقیقا منطبق بر فرمایشات روایات و احادیث عصر ظهور می باشد . پوشش ۳۵۰ کانال فاسد ماهواره که اکثر آنها زشت ترین و فجیع ترین صحنه ها را به راحتی نمایش می دهند و تمام اقشار بخصوص جوانان و نوجوانان را در سراسر جهان تحت تاثیر خود دارند و سایتهای مبتذل اینترنت و سی دی ها و فیلمهای مبتذل و فجیع که در سراسر جهان فراگیر شده اند ( حتی در ایران ) و …
    و سایر نشانه ها به اجمال : به بن بست رسیدن تمام نظریه ها برای سعادت انسان ، رویکرد جهان به معنویت ، شدت یافتن بلاها ، فتنه ها و مشکلات ،
    شدت یافتن دو جریان حق و باطل، شدت یافتن انتظار در ادیان مختلف و فراگیر شدن نام و یاد مهدی (فراگیر شدن دعای ندبه در سراسر کشور و در هر کوی و برزن ، اقبال و روی آوردن عموم مردم علی الخصوص جوانان به اماکن متبرک به نام امام زمان (عج) خصوصا جمکران بعنوان پایگاه اصلی منتظران و عاشقان
    ، بحث روز شدن مساله ظهور و امام زمان (عج) در بین مردم ،افزایش قابل توجه رویکرد به مساله مهدویت و ظهور در بین مطبوعات ، صدا و سیما ، سخنرانی ها و … و اقبال به این مساله در حوزه و دانشگاه و در بین فرهیختگان و نخبگان) و ……….
  • مامان رز
    مامان رز
    یکشنبه 8 تیر 1393 - 01:13
    پریسا جون ممنونم بابت این پست زیبا ان شاالله زود زود به حق آقا صاحب الزمان به حاجت دلت برسی خواهر >:d<
    یکشنبه 8 تیر 1393 - 01:18
    سلام خواهرم خوبم اين تاپيک ارامش خاصى داره
    یکشنبه 8 تیر 1393 - 01:19
    خدايا ما و فرزندان و همسران و پدر و مادرانمان و خواهر و برادرهايمان را از دوستان حضرت قرار بده
    یکشنبه 8 تیر 1393 - 01:21
    امام صادق(علیه‎السلام) فرمود: پنج چیز از نشانه‎هاى ظهور قائم ما است .
    1- صیحه آسمان: فریادى از آسمان به گوش مى‎رسد كه امام زمان و شیعیان او بر حق‎اند.
    2- خروج سفیانى: سفیان، مردى از دودمان ابوسفیان پدر معاویه است؛ و نام او عثمان بن عنبسه مى‎باشد و از شام خروج و هشت یا نه ماه حكومت مى‎كند.
    3- خسف بیداء: لشکر سفیانى در سرزمین بیداء كه محلى میان مكه و مدینه است در دل زمین فرو مى‎رود.
    4- خروج یمانى: یمانى مردى است كه مردم را به سوى امام زمان مى‎خواند و از یمن قیام مى‎كند.
    5- كشته شدن نفس زكیه: نفس زكیه جوانى است از دودمان پیامبر كه نامش محمد بن حسن است و در مكه شهید مى‎شود.
    توضیح:
    [color=#6d6d6d; font-family: BMitra; font-size: 19px; line-height: 37px; text-align: justify]نشانه‎هاى ظهور و قیام امام قائم(عج) دو گونه است . حتمى و غیر حتمى .[/color]
    نشانه‎هاى غیر حتمى:
    ممكن است در زمان‎هاى دیگر نیز پدید آید و تا قیام آن حضرت، فاصله‎اى زیادى داشته باشد، ولى نشانه‎هاى حتمى، نزدیك شدن قیام امام را خبر مى‎دهد كه دیگر فاصله‎اى نیست . نشانه‎هاى بالا، از علامت‎هاى حتمى است .
    یکشنبه 8 تیر 1393 - 01:25

حضرت صادق ع به يكى از يارانش فرمود:
    1 ـ هرگاه ديدى كه حق بميرد و طرفدارانش نابود شوند
    2 ـ ديدى كه ظلم وستم فراگير شده است
    3 ـ و ديدى كه قرآن فرسوده و بدعت هايى از روى هوا و هوس در مفاهيم آن آمده است
    4 ـ و ديدى كه دين خدا(عملا) تو خالى شده و همانند ظرفى آن را واژگون سازند
    5 ـ و ديدى كه كارهاى بد آشكار شده و از آن نهى نمى شود و بدكاران بازخواست نمى شوند
    6 ـ وديدى كه مردان به مردان و زنان به زنان اكتفا كنند
    7 ـ و ديدى كه شخص بدكار دروغ مى گويد و كسى دروغ و نسبت نارواى او را ردّ نمى كند
    8 ـ و ديدى كه بچه ها به بزرگان احترام نمى گذارند
    9 ـ و ديدى كه قطع پيوند خويشاوندى شود
    10 ـو ديدى كه بدكار را ستايش كنند و او شاد شود و سخن بدش بر او نگردد
    11 ـ و ديدى كه نوجوانان پسر همان كنند كه زنان مى كنند
    12 ـ و ديدى كه زنان با زنان ازدواج كنند
    13 ـ و ديدى كه انسانها اموال خود را به غير اطاعت خدا مصرف مى كنند و كسى مانع نمى شود
    14 ـ و ديدى كه افراد با كار و تلاش نامناسب مؤمن به خدا پناه مى برند
    15 ـ و ديدى كه مدّاحى دروغين از اشخاص زياد مى شود
    16 ـ و ديدى كه همسايه همسايه خود را اذيت مى كند و از آن جلوگيرى نمى شود
    17 ـ و ديدى كه كافر به خاطر سختى مؤمن شاد است
    18 ـ و ديدى كه شراب را آشكارا مى آشامند و براى نوشيدن آن كنار هم مى نشينند و از خداى متعال نمى ترسند
    19 ـ و ديدى كسى كه امر به معروف مى كند، خوار و ذليل است
    20 ـ وديدى كه آدم بدكار در آنچه خداوند دوست ندارد، نيرومند و مورد ستايش است
    21 ـ و ديدى كه اهل قرآن و دوستان آنها خوارند
    22 ـ و ديدى كه مردم به شهادت و گواهى ناحق اعتماد مى كنند
    23 ـ و ديدى كه جرأت بر گناه آشكار شود و ديگر كسى براى انجام آن منتظر تاريكى شب نگردد
    24 ـ و ديدى كه مؤمن نتواند نهى از منكر كند مگر در قلبش
    25 ـ و ديدى كه واليان در قضاوت رشوه بگيرند
    26 ـ و ديدى كه پستهاى مهم واليان بر اساس مزايده است نه بر اساس شايستگى
    27 ـ و ديدى كه مردم را از روى تهمت و يا سوء ظن بكشند
    28 ـ و ديدى كه شنيدن سخن حق بر مردم سنگين است ولى شنيدن باطل برايشان آسان است
    29 ـ و ديدى كه همسايه از ترس زبان به همسايه احترام مى گذارد
    30 ـ و ديدى كه حدود الهى تعطيل مى شود و طبق هوى و هوس عمل مى شود
    31 ـ و ديدى كه معاش انسان از كم فروشى به دست مى آيد
    32 ـ و ديدى كه مرد به خاطر دنيايش رياست مى كند
    33 ـ و ديدى كه نماز را سبك شمارند
    34 ـ و ديدى انسان ثروت زيادى جمع كرده ولى از آغاز آن تا آخر زكاتش را نداده است
    35 ـ وديدى كه دلهاى مردم سخت و ديدگانشان خشك و ياد خدا برايشان گران است
    36 ـ و ديدى كه بر سر كسبهاى حرام آشكارا رقابت مى كنند
    37 ـ و ديدى نماز خوان براى خود نمايى نماز مى خواند
    38 ـ و ديدى مردم در اطراف قدرتمندانند
    39 ـ و ديدى طالب حلال سرزنش و مذمت مى شود و طالب حرام ستايش و احترام مى گردد
    40 ـ و ديدى در مكه و مدينه كارهايى مى كنند كه خدا دوست ندارد و كسى از آن جلوگيرى نمى كند و هيچ كس بين آنها و كارهاى بدشان مانع نمى شود
    41 ـ و ديدى كه به فقير چيزى دهند كه به او بخندند ولى در غير خدا ترحّم است
    42 ـ و ديدى كه مردم مانند حيوانات در انظار يكديگر عمل جنسى بجا آورند و كسى از ترس مردم از آن جلوگيرى نمى كند
    43 ـ و ديدى كه عقوق پدر و مادر رواج دارد و فرزندان هيچ احترامى براى آنها قائل نيستند بلكه نزد فرزند از همه بدترند
    44 ـ و ديدى كه پسر به پدرش نسبت دروغ بدهد و پدر و مادرش را نفرين كند و از مرگشان شاد گردد
    45 ـ و ديدى كه اگر روزى بر مردى بگذرد ولى او در آن روز گناه بزرگى مانند بدكارى، كم فروشى و زشتى انجام نداده، ناراحت است
    46 ـ و ديدى كه قدرتمندان غذاى عمومى مردم را احتكار كنند
    47 ـ و ديدى كه اموال خويشان پيامبر ص (خمس) در راه باطل تقسيم مى گردد و با آن قمار بازى و شرابخورى شود
    48 ـ و ديدى كه همّ و هدف مردم شكمشان و شهوتشان است
    49 ـ و ديدى كه صدقه را با وساطت ديگران و بدون رضاى خداوند و به خاطر در خواست مردم بدهند
    50 ـ و ديدى كه نشانه هاى برجسته حق ويران شده است، در اين وقت خود را حفظ كن و از خدا بخواه كه از خطرات گناه نجاتت بدهد.
    یکشنبه 8 تیر 1393 - 17:46
    يا صاحب الزمان ادرکنى
    دوشنبه 9 تیر 1393 - 01:14
    يا اباصالح.ادرکنى
  • نارین
    نارین
    دوشنبه 9 تیر 1393 - 03:11
    سلام نیستید
    شکر..................
  • مامان رز
    مامان رز
    سه شنبه 10 تیر 1393 - 02:22
    کاش در این رمضان لایق دیدار شوم
    سحری با نظر لطف تو بیدار شوم
    کاش منت بگذاری به سرم مهدی جان
    تا که همسفره ی تو لحظه افطار شوم