Loading...

• مامان فهيم
    مامان فهيم
    یکشنبه 26 بهمن 1393 - 01:06

دعاي نادعلي کبير (3911 بازدید)

دعاي ناد علي براي رسيدن به حاجات:
    طريقه ختم ناد علي کبير آنست که:اگر کسي را مهمي پيش ايد ناد علي را هفت نوبت بخواند به نيت ان مهم.البته براورده شود و اگر نزد بزرگي يا اميري روي روزي سه مرتبه ناد علي را بخوان و بر جميع اعضاي خود بدم محب و مخلص تو شود و اگر به نيت فرزند بخواهي حق تعالي به تو فرزند کرامت کند ا
    گر خواهي شخصي را مسخر خود گرداني در شب جمعه 14 مرتبه به اسم او بخوان و صد مرتبه صلوات بر محمد و ال او فرست البته مسخر تو کردد و هر چه گويي از سخن و صلاح تو بدر نرود و اگر بعد از نماز صبح به نيت مال نه مرتبه خواني غني شوي و اگر جهت اداي قرض پانزده روز روزي بيست و دو مرتبه خواني ادا شود و اگر زني دير زايد 5نوبت بر اب بخوان و بخورد ان زن زود زايد و
    اگر کسي اين دعا را با خود دارد از شر جميع حيوانات وجن و انس محفوظ باشد و هر که شک کند البته کافر است و ان دعا اين است:
    بِسمِ اللهِ الرَّحمن الرَّحيم.
    نادِ عَلياً مَظهَرَالعَجائِب تَجِدهُ عَوَناً لَکَ فِي النَوّائِب لي اِليَ اللهِ حاجَتي وَعَلَيهِ مُعَوَّلي کُلَّما اَمَرتَهُ وَرَمَيتَ مُنقَضي في ظِللّ اللهِ وَيُضِلل اللهُ لي اَدعُوکَ کُلَّ هَمٍ وَغَمًّ سَيَنجَلي بِعَظَمَتِکَ يا اللهُ بِنُبُوَّتِکَ يامُحَمَّدَ بِوَلايَتِکَ ياعَلِيُّ ياعَلِيُّ ياعَلِيُّ اَدرِکني بِحقِّ لُطفِکَ الخَفيَّ اللهِ اَکبَرُ
    اَنامِن شَرِّ اَعدائکَ بَريءٌ اللهُ صَمَدي مِن عِندِکَ مَدَي وَعَلَيکَ مُعتَمِدي بِحقِّ إِياکَ نَعبُدُ وَ إَِياکَ نَستَعينُ يااَبالغَيثِ اَغِثني يااَبَاالَحَسَنَين اَدرِکني
    ياسَيفَ اللهُ اَدرِکني يابابَ اللهِ اَدرِکني ياحُجَّهَ اللهِ اَدرِکني يا وَلِيَّ اللهِ اَدرِکني بِحَقَّ لُطفِکَ الخَفيَّ يا قَهّارُتَقَهَّرتَ بِالقَهرِوَالقَهر ُفي قَهرِ قَهرکَ ياقَهارُ ياقاهِرَالعَدُوّ ياواِليَ الوَلِيَّ يا مَظهَرَ العَجائِبِ يامُرتَضي عَلِيُّ رَمَيتَ مِن بَغي عَلَيَّ بِسَهمِ اللهِ وَسَيفِ اللهِ القاتِلِ اُفَوَّضُ اَمري اِليَ اللهِ اِنَّ اللهُ بَصَيرٌ بِالعَبادِوَاِلحُکُم اِلهٌ واحِدٌ لااِلهَ اِلاّ هُوَ الرَّحمنُ الرَّحيمُ اَدرِکني ياغياثَ المُستَغييَنِ يا دَليلَ المُتَحيِّرِينَ يااَمانَ الخائِفينَ يامُعينَ المُتَوَکِلينَ يا رَاحِمَ المَساکينَ يا اِلهَ العالَمَينَ بِرَحمَتِکَ وَصَلَّي اللهُ عَلي سَيِّدِنا مُحَمَّدٍ وَالِهِ اَجمَعين وَ
    سایت من خداجونم عاشقتم روزي هزار بار سجده شکر بجا ميارم دعا ميکنم دامن همه منتظرا سبز بشه الهي آمين...
  • مامان فهيم
    مامان فهيم
    یکشنبه 26 بهمن 1393 - 01:09
    هرکسي از باردار شدنش نااميد شد هرروز اين دعا روبخونه ان شالله حاجت روا ميشه
    سایت من خداجونم عاشقتم روزي هزار بار سجده شکر بجا ميارم دعا ميکنم دامن همه منتظرا سبز بشه الهي آمين...
  • مامان فهيم
    مامان فهيم
    یکشنبه 26 بهمن 1393 - 01:16
    دوستاني که ميخوان تو ختم قرآن شرکت کنند لطفا پيام بذارن
  • مامان کسری و کیان
    مامان کسری و کیان
    یکشنبه 26 بهمن 1393 - 01:20
    سلام فهیمه جان
    منم واقعا به دعای نادعلی ایمان دارم
    انشاالله همگی حاجت روا بشید
  • مامان فهيم
    مامان فهيم
    یکشنبه 26 بهمن 1393 - 01:24
    سلام عزيزم ، من واقعا بهش ايمان دارم تا حالا جوابمو داده اميدوارم ايندفعه هم کمکم کنه من سعي ميکنم روزي چندبار بخونم
  • مامان کسری و کیان
    مامان کسری و کیان
    یکشنبه 26 بهمن 1393 - 01:25
    انشاالله
  • مامان فهيم
    مامان فهيم
    یکشنبه 26 بهمن 1393 - 01:28
    مرحوم كلينى نقل مى كند: مردى خراسانى بين مكه و مدينه در زبده به امام صادق (ع ) برخورد و عرضه
    داشت : فدايت شوم ، من تاكنون فرزنددار نشده ام چه كنم ؟ آن حضرت فرمود: هرگاه به وطن برگشتى و
    خواستى به سوى همسرت روى ، آيه
    وَذَا النُّونِ إِذ ذَّهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَن لَّن نَّقْدِرَ عَلَيْهِ فَنَادَى فِي الظُّلُمَاتِ أَن لَّا إِلَهَ إِلَّا أَنتَ سُبْحَانَكَ إِنِّي
    كُنتُ مِنَ الظَّالِمِينَ ( آیه 87 سوره انبیاء )
    را تا سه آيه بخوان ، ان شاء الله فرزنددار خواهى شد
  • مامان فهيم
    مامان فهيم
    یکشنبه 26 بهمن 1393 - 01:32
    صلوات نشانه محبت به حبیب خداست .
    صلوات باعث تقرب به خدا و رسول خدا می‌شود .
    صلوات موجب شفاعت است .
    با صلوات حاجات برآورده می‌شود .
    صلوات باعث آمرزش گناهان می‌شود .
    صلوات موجب عافیت و شفای امراض می‌شود .
    صلوات حافظه را تقویت می‌کند .
    صلوات موجب توانگری است .
    صلوات موجب روشنایی قبر و قیامت است .
    صلوات باعث تشریف فرمایی پیامبر به موقع مرگ است .
    صلوات نور صراط است .
    صلوات باعث نجات از آتش جهنم و داخل شدن در بهشت است .
    معنای صلوات
    صلوات در لغت به معنی «دعاست» و نماز را به جهت این که شامل دعا می‌شود «صلاة» می‌گویند.
    اما صلوات در میان عرف مردم شامل دو چیز می‌شود:
    معنای اول: سلام و درود بی‌کران خداوند و فرشتگان و کسانی که ایمان به رسول خدا آوردند، به جهت عظمت، مقام و منزلت آن حضرت صلوات بر محمد (صلی الله علیه و آله) و آلش می‌فرستند .
    معنای دوم: صلوات به معنای نماز است .
    عده‌ای هم صلوات پروردگار عالم را به پنج معنی تقسیم می‌کنند .
    1) به معنای رحمت
    2) به معنای مغفرت
    3) به معنای شفاء
    4) به معنای تزکیه
    5) به معنای کرامت
    معنای حروف صلوات از دیدگاه علمای دین
    بعضی از علمای دین حروف صلوات را به معنای خاصی به کار برده‌اند که عبارت‌اند از:
    «صاد» در صلوات از «صمد» است که از اسماء خداوند است .
    «لام» در صلوات از «لطیف» است که از اسماء خداوند است .
    «واو» در صلوات از «واحد» است که از اسماء خداوند است .
    «هاء» در صلوات از «هادی» است که از اسماء خداوند عالم است .
    فضایل صلوات در روایات
    رسول اكرم (صلی الله علیه و آله) فرمودند:
    «هر کس صد بار بر محمد و آل محمد (صلی الله علیه و آله) صلوات بفرستد، خداوند صد حاجت او را برآورده می‌سازد.»
    حضرت علی (علیه السلام) می‌فرماید:
    «هیچ دعایی به آسمان نمی‌رسد مگر این که دعا کننده بر محمد و آل او صلوات بفرستد.»
  • عاطفه
    عاطفه
    یکشنبه 26 بهمن 1393 - 08:38
    سلام خانومی
    تاپیک جدید مبارک.
    من خیلی خوشم اومد.ممنون
    اگه ختم قرآن بود،به منم بگین
    ما کار خویش را به خدا واگذاشتیم، در دل به غیر تخم توکل نکاشتیم، چشم امید ماست به لطف خدا و بس، وز غیر او امید تمنا نداشتیم....
  • مامان فهيم
    مامان فهيم
    یکشنبه 26 بهمن 1393 - 16:49
    مرسي عاطفه جون،باشه اگه تعدادمون به حدنصاب برسه به شما اطلاع ميدم
  • ملیسا
    ملیسا
    یکشنبه 26 بهمن 1393 - 17:13
    فهیمه جون این دعای نادعلی رو من خوندم ختم کردم برای گرفتن حاجت ولی مثل اینکه برعکس جواب میده
    دلــگیـــر مباش . دلت که گیـر باشد ، رهـــــا نمی شوی ! خـداونـد ، بنده گــان ِ خود را ، با آنچه به آن « دل » بســته اند می آزمــاید !!
  • مامان فهيم
    مامان فهيم
    دوشنبه 27 بهمن 1393 - 18:17
    هرگاه زن هفت روز روزه بگيردو 21مرتبه المصور را برظرفآبي بخواند و آن آب را هنگام افطار بخورد خداوند به اوفرزند عطا ميکند

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی