Loading...

• سارا(مامان دوقلوها)
    سارا(مامان دوقلوها)
    شنبه 30 خرداد 1394 - 00:19

ختم قرآن کریم در ماه مبارک رمضان (16028 بازدید)

سلام به همه دوستای عزیزی که لطف کردن و مارو در این ثواب یاری نمودند..
    انشاالله که به حق این ماه عزیز همگی به حاجاتمون برسیم و امیدوارم که نماز و روزه هاتون قبول درگاه حق باشه.
    من تو این تاپیک قصد دارم با همکاری شما عزیزان و توفیقی که خدا بهمون داده تا آخر ماه رمضان قرآن رو ختم کنیم.
    لطفا هرکی دوست داره مارو در این ثواب بزرگ یاری کنه اسمش رو بگه تا بنویسم و به همین ترتیب جزءها تقسیم بندی بشه.
    التماس دعا ^:)^ [-O<
    خداوند بهترین نگهدارنده است و او مهربان ترین مهربانان است
  • مثل ماه
    مثل ماه
    سه شنبه 2 تیر 1394 - 21:39
    سلام .....خوب حالا که زهرا اومد مامانم و بی خیال میخواستم ۱۵تا جور بشه
  • سارا(مامان دوقلوها)
    سارا(مامان دوقلوها)
    چهارشنبه 3 تیر 1394 - 22:05
    مهسا جون خیلی ممنون که پیگیری میکنی و به فکری عزیزم.
    زهرا جون ازتو هم تشکر میکنم که کمکمون کردی خواهر جون.
  • سارا(مامان دوقلوها)
    سارا(مامان دوقلوها)
    چهارشنبه 3 تیر 1394 - 22:09
    حالا که به لطف دو دوست عزیزمون پانزده نفر شدیم به هرکی دو جزء میرسه و همین الان به ترتیبی که اسم نوشتدید جزءها تقسیم میشه.
  • سارا(مامان دوقلوها)
    سارا(مامان دوقلوها)
    چهارشنبه 3 تیر 1394 - 22:27
    سلام دوباره خدمت دوستای گلم.
    جزء ها همینطور که در لیست زیر نوشته شده تقسیم بندی شد.
    خوندن جزء ها از فردا (سحر هشتم ماه رمضان ) شروع میشه و مهلت خوندنش هم فعلا تا آخر ماه رمضان میباشد البته شاید به نظر برخی از دوستای گل مدت زمانش کوتاه تر بشه که بهتون اطلاع میدم.
    "لطفا هرکی هردو جزءاش رو کامل خوند بیاد و در این تاپیک یا با پیغام خصوصی بهم اطلاع بده"با سپاس و
    تشکر از شما دوستای گلم
    1-بهار جون .......... جزء1 و 2
    ____________________________________________________________________________________
    2-entezarجون..........جزء 3 و 4
    ____________________________________________________________________________________
    3-شفق جون...........جزء 5 و 6
    4-ملیسا جون..........جزء 7 و 8
    5-مهسا جون.........جزء 9 و 10
    6-خودم(سارا)..........جزء 11 و 12
    7-هستی جون..........جزء 13 و 14
    8-پریسا جون..........جزء 15 و 16
    9-زهره جون..........جزء 17 و 18
    10-مریم جون..........جزء 19 و 20
    11-مهدیه جون..........جزء 21 و 22
    12-مینا جون..........جزء23 و 24
    13-ریحانه جون..........جزء 25 و 26
    14-فاطیما جون..........جزء 27 و 28
    15-زهرا جون........... جزء 29 و 30
  • مثل ماه
    مثل ماه
    پنجشنبه 4 تیر 1394 - 01:33
    اوکی سارا جون دست درد نکنه
  • ناناز
    ناناز
    پنجشنبه 4 تیر 1394 - 09:59
    ممنون سارا جون
    وقتی چترت خداست..بگذار باران سرنوشت هرقدر میخواهد ببارد
  • بهار
    بهار
    پنجشنبه 4 تیر 1394 - 11:46
    باشه سارا جان ...خدا حاجتت رو بده سبب خیر شدی
  • سارا(مامان دوقلوها)
    سارا(مامان دوقلوها)
    جمعه 5 تیر 1394 - 00:50
    خواهرای گلم،لطفا هرکس برای خوندن این جزءها اسم نوشته حتما بخونه تا گردنش نمونه اگه هم میبینه واقعا نمیتونه و اطرافیانشم نمیتونن به جاش بخونن لطفا بیاد و بگه تا از لیست خارجش کنم و به یکی دیگه بگم بخونه تا همینطور که گفتم گردنش نمونه.با سپاس
  • دختر مامان
    دختر مامان
    جمعه 5 تیر 1394 - 05:15
    ممنون سارا جون
  • زهرا(مامان محمد صدرا)
    زهرا(مامان محمد صدرا)
    جمعه 5 تیر 1394 - 09:42
    ممنون ساراجون انشالله نی نی هات سالم بغل کنی گلم
    خدای مهربونم تو فراتر از اونی هستی که تو فکر من می گنجه ممنونم از هدیه قشنگی که به من وهمسرم عطاکردی خیلی مهربونی خداجونم دوستت دارم خیلی زیاد
  • محبوبه
    محبوبه
    جمعه 5 تیر 1394 - 22:16
    سلام ساراجون .خدا توفیقتون بده خوشا به حال همه تون بچه ها
    ببخشید من نتونستم کمک کنم اخه خودم تو خونه قران دست گرفتم ونمیتونستم شما رو یاری کنم
    الهی به حق این قران همه تون حاجت روا بشید
    باختم این قران خبرای خوشی مث بارداری بهار وشفق وملیسا وزهره وفاطیماوهستی ....بشنویم
    وشاهد تولد راحت وسالم نی نی های سارا ومریم ومهسا وزهراومینا وریحانه و....باشیم [-O<
    سایت من از لحظه اي كه مادر شدم نميتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! اي فرشته زميني ،اي مادر فداكارم .... بسيار دوستت دارم
  • محبوبه
    محبوبه
    جمعه 5 تیر 1394 - 22:23

باسمه تعالی
    با سلام و تشکر از سوالی که بیان فرمودید، در خصوص مسئله مطرح شده باید عرض کنم:
    در عین حال که نباید از رحمت الهی نا امید شوید و تلاش و پیگیری‌های خود را مستمرانه ادامه دهید، این دستورات را هم که از زبان مبارک معصوم علیه‌السلام نقل شده انجام دهید.
    1- علی بن مهزیار از محمد بن راشد نقل می‌کند که هشام بن ابراهیم به امام رضا علیه‌السلام برای مرضی که داشت و فرزندی از او به وجود نمی‌آمد اظهار نگرانی و از آن حضرت چاره جویی کرد، امام دستور دادند که در خانه‌اش با صدای بلند اذان بگوید.[1]

2- کسی به حضرت امام على النقى علیه‌السلام عرض كرد كه داراى فرزند نمی‌شود، حضرت تبسم نمود و فرمود: انگشترى بگیر (خریدارى نما) كه نگین آن فیروزه باشد و بر آن نقش كن: «رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ‏»[انبیاء/89] راوى گفت پس چنین كردم و یك سال بر من نگذشت تا اینكه بمن فرزند پسرى عنایت گردید..[2]

3
    -برای طلب فرزند این دعا را هفتاد مرتبه بخوانید

رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْداً وَ أَنْتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ وَ اجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ وَلِيّاً يَرِثُنِي فِي

پروردگارا، مرا تنها مگذار و تو بهترین ارث برنده هستى، از نزد خودت یاورى براى من قرار ده كه در زندگیم از من سود برد و پس از مرگم بر من استغفار كند، و او را فرزندى سالم بر من قرار ده، و شیطان را در او سهم و نقشى نباشد. خداوندا، من بسوى تو توبه نموده و بخشش تو را مى‏طلبم، تو بخشنده و مهربانى».

ْ« رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعاءِ رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِین»[4]

5-امام باقر علیه‌السلام در این زمینه فرمودند: «زن و شوهر« 70 بار

«سبحان اللَّه»

،سپس ده مرتبه

«استغفرالله ربی و اتوب الیه »

بعد از آن نُه مرتبه

«سبحان اللَّه»

و در آخر یک مرتبه »

استغفرالله ربی و اتوب الیه »

بگویند .»[5]
    امیدوارم حق تعالی به حق حضرت زهرا علیها السلام حاجت شما و همه کسانی که این درخواست را دارند برآورده به خیر بنماید
    ..
    موفق باشید
    سایت من از لحظه اي كه مادر شدم نميتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! اي فرشته زميني ،اي مادر فداكارم .... بسيار دوستت دارم
  • محبوبه
    محبوبه
    جمعه 5 تیر 1394 - 22:24
    نمیدونم چرا شماره 3 دعاشو کامل کپی نمیکنه
    شرمنده ناقصه ش 3
  • شفق
    شفق
    شنبه 6 تیر 1394 - 01:55
    سلام برعزیزان دلم
    امیدوارم حالت خوب ونماز وروزه هاتون مورد قبول درگاه احدیت باشه
    از سارا جون که باعث وبانی این ختم باارز ش بود و همه ی ابجیای گلم که همکاری کردن نهایت تشکر رو دارم
    امیدوارم همه حواِئج براورده به خیر وعافیت بشه ان شاالله
    نمی تواند شاهکار افرینش نباشد،وقتی تار وپود جسم جانش را از مهربانی افریده اند،"مادر را میگویم"!!!
  • شفق
    شفق
    شنبه 6 تیر 1394 - 01:57
    ابجی سارا فرمودین هرکس جزء هاشو خوند بیادو اعلام کنه
    خواستم بگم اگه خدا قبول کنه من جزء 5 و6 رو خوندم
    بازم ممنونم که من رو تو کار خیر شرکت دادی
    به امید حاجت روا شدن همه عزیزان
    دوستون دارم
    التماس دعا
    نمی تواند شاهکار افرینش نباشد،وقتی تار وپود جسم جانش را از مهربانی افریده اند،"مادر را میگویم"!!!
  • سارا(مامان دوقلوها)
    سارا(مامان دوقلوها)
    شنبه 6 تیر 1394 - 06:35
    خدا قبول کنه شفق جون.
    مرسی ممنون که مارو تو این ثواب یاری کردی عزیزم.
    انشاالله که شما هم به حاجاتت برسی و صاحب یه فرشته کوچولوی ناز بشی.
  • سارا(مامان دوقلوها)
    سارا(مامان دوقلوها)
    شنبه 6 تیر 1394 - 06:41
    و همچنین محبوبه جون از تو هم تشکر میکنم به خاطر مطالب خوبی که گذاشتی و امیدوارم مفید واقع بشه و دوستای گلی که منتظز نی نی هستن ازشون استفاده کنن تا خدا بهشون یه فرشته کوچک و زیبا بده.
    و ازت محبوبه جان بازم ممنونم به خاطر دعاهای خوبی که کردی عرزیزم.
    امیدوارم از شما هم قبول باشه و به حاجاتت برسی عزیزدلم و پسر گلتو به سلامتی درآغوش بگیری.
  • ناناز
    ناناز
    دوشنبه 8 تیر 1394 - 09:48
    سلام عزیزان منم جزء 23 و 24 رو تموم کردم ایشاله خدا قبول کنه
    وقتی چترت خداست..بگذار باران سرنوشت هرقدر میخواهد ببارد
  • سارا(مامان دوقلوها)
    سارا(مامان دوقلوها)
    دوشنبه 8 تیر 1394 - 10:27
    خیلی ممنون مینا جونم.
    خدا از شما هم قبول کنه و به حاجاتت برسی عزیزم.
  • مامان هستی
    مامان هستی
    سه شنبه 9 تیر 1394 - 03:03
    سلام دوستان جزهای 13 و 14 رو اگه خدا قبول کنه تموم کردم امیدوارم همه حاجت روا بشیم.
    خدایا به اندازه بی کرانه هایت شکر خدایا سپاس که اجازه دادی ذره ای از بهشت زیر پایم باشد.....

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی