Loading...

• Sh
    Sh
    پنجشنبه 11 تیر 1394 - 00:43

انجام ختم قران و صلوات ونذورات ادا نشده و براى هديه به اموات (1805 بازدید)

خانومای عزیز من واسه مشکلات مالی...((یه سری از مشکلات من بدهی های بانکی هست که من و خانوادم به بانک بدهکاریم و دارن خونمون رو مزایده میزارن یه سری هم مشکلات خرید جهیزیه...من تو این شرایط که خانوادم داره اصلا توانایی خرید جهیزیه ندارم.که دوستام تو همین سایت ازش با خبرن...و به من پیشنهاد دادن که این کار رو انجام بدم))هم واسه ثواب هم واسه این که پولی دستم بیاد... و گوشه ای از مشکلاتم رو حل کنم ....ختم قران میکنم...اگه ذکری چیزیم هست انجام میدم... با قیمت پیشنهدی خودتون...
    دوستان اگه مایلین هم ثواب کنین و هم ادای نذر و یا واسه اموات چشم به راهتون هدیه بفرستین پیغام بدین... یا این که s.kazemi6868@gmail.com ایمیل بدین...
    قسم به جونیم و به عزیزام که شک نداشته باشین من انجام میدم ختم رو... و حکم شرعی هم این هست از زمانی که شما مبلغ رو به من دادین این نذر تا اخر عمر بر گردن من هست... واسه چند تا از عزیزان این ختم ها رو انجام دادم... من روزی 6 تا 8 ساعت قران میخونم... و معمولا هم تنها هستم تو خونه...زودتر از یه هفته تمام میکنم...
    مطمعنا ثواب بیشتر هم میکنین. چون هم دست من باز میشه و گوشه ای از مشکلاتم حل میشه و هم شما نذرتون ادا میشه. ..
    عزیزانی که چند تا ختم کامل نذر دارن و سختشونه قیمتش ..من 10 جز 10 جز هم میخونم که این طوری به شما عزیزان هم فشار نمیاد و خوندش هم برای من اسان تره وقیمت پایین تری هم میگیرم
  • Sh
    Sh
    پنجشنبه 11 تیر 1394 - 00:45
    اگر سوالى و راهنمايى در مورد حاجت و مشکلاتتون داريد و يا به دنبال ختم هاى مجرب قرانى هستيد خوشحال ميشم راهنماييتون کنم
  • Sh
    Sh
    پنجشنبه 11 تیر 1394 - 00:45
    اگر سوالى و راهنمايى در مورد حاجت و مشکلاتتون داريد و يا به دنبال ختم هاى مجرب قرانى هستيد خوشحال ميشم راهنماييتون کنم
  • Sh
    Sh
    شنبه 13 تیر 1394 - 21:34
    ..
  • Sh
    Sh
    یکشنبه 14 تیر 1394 - 21:01

[size= 14pt]بخت گشائی بسیار قوی[/size]
    [size= 14pt]وقتی هر خواستگاری برای شما میاید وصلت جور نمی شود......[/size]
    [size= 14pt] [/size]
    [size= 14pt]سورمبارکه طه رابا فرستادن135صلوات قبل وبعد روبه قبله برروی آب وگلاب بخوانید بخورید وغسل کنیند(هنگام قرائت حتماازبخوراستفاده نمائید)به شرط خواندن نمازدراول وقت وترک محرمات وانجام واجبات انشاءالله خواهیددید به لطف خداوندقادربزودی این موانع برطرف خواهدشدیاعلی.[/size]
  • Sh
    Sh
    دوشنبه 15 تیر 1394 - 21:01
    ..

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی