Loading...

• فاطمه نورا
    فاطمه نورا
    شنبه 3 تیر 1396 - 08:50

ختم ادعيه و اذكار براى برآورده شدن حاجات (1544 بازدید)

ختم ادعيه و اذكار براى برآورده شدن حاجات
    رب هب لي من لدنك ذرية طيبه إنك سميع الدعاء خدايا خودت به ما فرزنداني پاك و صالح عطا كن كه قطعا شنونده ى دعا هستي.
  • فاطمه نورا
    فاطمه نورا
    شنبه 3 تیر 1396 - 08:54
    سلام دوستان . در اين تايپيك گروهي براى همديگه دعا مي كنيم و به نيت حاجات مختلف اعضاى گروه ، در صورت تمايل دعا ، ذكر يا سوره خاصي رو مي خونيم اميدوارم همگي مورد عنايات ائمه معصومين عليهم السلام واقع بشين.التماس دعا...
    رب هب لي من لدنك ذرية طيبه إنك سميع الدعاء خدايا خودت به ما فرزنداني پاك و صالح عطا كن كه قطعا شنونده ى دعا هستي.
  • فاطمه نورا
    فاطمه نورا
    شنبه 3 تیر 1396 - 09:02
    حضرت آيت الله بهجت :براى شفاى مريض مكررا حديث كساء را بخوانيد و هنگام خواندن در مجلس عود روشن كنيد.( گوهرهاى حكيمانه ص 13 )
  • فاطمه نورا
    فاطمه نورا
    شنبه 3 تیر 1396 - 09:03
    جيجوري مطلب رو از تلگرام به اينجا ارسال كنم؟؟؟؟
  • فاطمه نورا
    فاطمه نورا
    شنبه 3 تیر 1396 - 09:08
    ختم چله حديث كساء بسيار حاجت دهنده ست يعني به نيت حاجتي خاص چهل روز پشت سر هم حديث كساء رو بخونيم ٢٠ دفيقه بيشتر وقت نميگيره
  • فاطمه نورا
    فاطمه نورا
    شنبه 3 تیر 1396 - 09:11
    تلگرام هم گروهي در همين مورد دارم و مطالب آماده دارم ولي بلد نيستم مطالب رو از تلگرام ، اينجا بفرستم :((
  • فاطمه نورا
    فاطمه نورا
    پنجشنبه 15 تیر 1396 - 07:26
    سلام ، يك نفر هم تمايل به اين تايپيك نداشت؟!!!!!! :o
  • فاطمه نورا
    فاطمه نورا
    پنجشنبه 15 تیر 1396 - 07:28
    هدفم اين بود كه چهل نفر جمع بشيم و هر روز به نيت يكي از اعضاي گروه ذكر يا ختم ياسين و ... بگيريم .
  • فاطمه نورا
    فاطمه نورا
    پنجشنبه 15 تیر 1396 - 07:29
    حالا اگه كسي تمايل داره بياد اعلام كنه لطفا
  • mobin1998
    mobin1998
    یکشنبه 15 مرداد 1396 - 20:35
    چرا من دارم
  • مریم تهرانی
    مریم تهرانی
    شنبه 29 مهر 1396 - 20:48
    سلام. چقدر عالی!
  • مریم تهرانی
    مریم تهرانی
    شنبه 29 مهر 1396 - 20:49
    مطلبت رو copy past کن