Loading... • bamanaa
  bamanaa
  سه شنبه 28 شهریور 1396 - 19:26

  جشن تولد (366 بازدید)

  ایده هایی برای برگزاری جشن تولد: همانند تشریفات عروسی، برگزاری جشن تولد برای هر کس از از اهمیت بالایی برخوردار است و روز تولد هر شخص یکی از مهمترین و بهتربن روزهای زندگی آن به شمار می رود و هر کسی علاقه دارد تا در این روز مهم مراسمی تدارک ببیند و لحظات این روز زیبا زیبا را به ثبت بسازد. مخصوصا کودکان به برگزاری مراسم جشن تولد خود بسیار اهمیت می دهند. از این رو والدین در روز تولد فرزدانشان با تدارک مراسم جشن تولد برای او لحظات شیرین روزهای تولد او، مخصوصا دوران کودکی را به ثبت می رسانند.
  ایده هایی برای برگزاری جشن تولد
  می دانیم که در تشریفات مجالس، برگزاری مراسم جشن تولد تنها برای کودکان نیست و بزرگسالان نیز به برپایی این جشن اقدام می نمایند. و معمولا برای پدر و مادر خود و یا همسران خود مراسم زیبایی را تدارک می بینند تا در این روز عزیز لحظات خوشی را سپری و در خاطرات خود به ثبت برسانند.
  حال ممکن است در ذهنتان چند سوال پیش بیاید:
  جشن تولد را در کجا برگزار کنم؟
  برای برگزاری جشن تولد عزیزانم چه تدارک ببینم؟
  چه هدیه ای بخرم؟
  چه مدل کیکی تهیه کنم؟
  چه موزیکی مناسب است؟
  چگونه از این مراسم عکس و فیلم تهیه کنم؟
  و … که باید با توجه به سلیقه و سن و سال شخصی که می خواهید برای آن جشن تولد بگیرید به این سوالات پاسخ دهید. به طور کل تولد به دو دسته جشن تولد برای بزرگسالان و جشن تولد برای کودکان تقسیم می شود. بنابراین به طور مجزا به بررسی این مراسم می پردازیم.
  برگزاری کودکان
  برای برگزاری مراسم جشن تولد کودکان باید از تم های فانتزی و رنگارنگ استفاده نمود. همچنین در جشن تولد کودکان می توانیم از موراد زیر استفاده نماییم:
  استفاده از بادکنک آرایی در جشن تولد
  می توانیم منطبق با تمی که کودک دوست دارد فضا را با بادکنک رنگی تزیین نماییم.
  طراحی جشن تولد با تم ویژه
  می توانیم از شخصیت کارتونی مورد علاقه کودک استفاده نماییم.
  موزیک در تولد
  می توانیم از خدمات موزیک و دی جی در برگزاری تشریفات مجالس برای تولد کودک استفاده نماییم.
  عکاسی و فیلمبرداری جشن تولد
  با انجام عکاسبردازی و فیلمبرداری از مراسم جشن تولد لحظاتمان را ثبت برسانیم.
  برگزاری جشن تولد بزرگسالان
  زمانی که تدارک برگزاری جشن تولد برای کودکان را می گیریم، تم های رنگارنگ، انواع و اقسام خوراکی ها، موزیک و بازی ها و مواردی همانند این استفاده می نماییم اما هنگامی که قصد برگزاری جشن تولد برای یک بزرگسال را داریم، متاسفانه خیلی از این موارد دیگر قابل استفاده نیستند و شاید فقط بتوانیم از یک کیک تولد شیک به همراه خوراکی های متفاوت استفاده نماییم و برخی مواقع هم برگزاری جشن تولد بزرگسالان می تواند کسل کننده باشد و تنها حالت رسمی داشته باشد. البته برخی از بزرگسالان دلی شاد و کودکانه دارند. بنابراین جشن تولد آنها نیز بسیار زیباتر و شادتر برگزار می شود.
  برگزاری جشن تولد بزرگسالان ایده هایی آماده وجود دارد که در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.
  استفاده از تم های تولد بزرگسال
  طراحی مراسم جشن تولد متناسب با تم با سلیقه آن فرد تنها مختص کودکان نمی باشد و برای بزرگسالان نیز میتوان مانند مراسم جشن فارغ التحصیلی تم های زیبا و جذابی طراحی نمود. تیم تشریفات مجالس البرز آماده ارائه هرگونه مشاوره و طراحی در زمینه برگزاری جشن تولد همراه با تم های تولد بزرگسالان می باشد.
  استفاده از خاطرات دوران کودکی
  یکی از ایده های جذابی که میتوانیم برای برگزاری جشن تولد بزرگسالان استفاده نماییم، به کارگیری نوستالژی می باشد. به طور مثال تهیه دسر ها و خوراکی های دوران کودکی آن شخص مانند بستنی یخی یا آلاسکا های رنگی و … و یا استفاده از عکس های کودکی شخص در فیلم تولد آن.
  استفاده از بادکنک های زیبا با فویل نقره ای و طلایی
  بادکنک آرایی برای جشن تولد بزرگسالان معمولا با بادکنک های با فویل نقره ای و طلایی می باشد که میتوان آنها را در بخش های مختلف قرار داد. یک ایده بسیار جالب باد کردن بادکنک ها با باد هلیوم می باشد.
  تهیه خوراکی ها و نوشیدنی ها متفاوت
  در جشن تولد بزرگسالان می توانیم خوراکی ها و نوشیدنی ها تک نفره بسیار جالب و متفاوتی را سرو نماییم که سلیقه ی همه ی مهمانان در تهیه آن در نظر گرفته شود. می توان از خوراکی های ترش، شیرین و … استفاده نماییم.
  برگزاری مراسم های جشن تولد شما عزیزان، یکی از خدمات تشریفات مجالس البرز می باشد. برگزاری جشن تولد های شیک و لوکس، بهترین تزیین و دکور، بهترین کترینگ و سفره آرایی را از تما بخواهید.
  سایت من مجموعه تشریفات مجالس البرز فعالیت خودرا از سال ۱۳۸۰ در زمینه تشریفات و خدمات مجالس و مدیریت سمینارها با مدیریت اقای علیرضا مرادی و وحید امیری(بام