Loading...

• +1
    نسرین بانو
    نسرین بانو
    پنجشنبه 16 مرداد 1393 - 02:17

کلبه مجردها (6161 بازدید)

با سلام
    این بحث به افتخار دوستان مجردمون ایجاد شده @};- :x
    باتوجه به اینکه اکثر دوستان واعضا متأهل هستند و در رابطه با موضوعاتی همچون بارداری و مسائل زناشویی گفتمان میشود .به احترام دوستان مجرد تصمیم گرفته شد تایپیکی برای دوستان خوبمون ایجاد بشه که نه ما معذب بشیم نه دوستان مجردمون.
    نکته : البته این به این معنی نیست توی دیگر تاپیکها نباشن نه قصد از ایجاد این تایپیک احترام به دوستان گلمون بود که اینجا راحتتر باشن .
    "اللّهم ارزقني ولداً واجْعله تقياً زكيّاً ليس في خلقه زيادةً و لا نقصان واجعل عاقبته إلي خير؛
  • ارلا جونم
    ارلا جونم
    پنجشنبه 16 مرداد 1393 - 03:09
    میشه شما درخواست بفرستین
    خــــــــــــدايا مرا زين خود پرستي ها رها كن چنان انديشه اي بر من عطا كن كه تقديري كه از آن نا گزيرم توانم جبر و قهرش را پذيرم و با عزمي چنان پي
  • ارلا جونم
    ارلا جونم
    پنجشنبه 16 مرداد 1393 - 03:10
    حالا شماروازکجاپیداکنم
    خــــــــــــدايا مرا زين خود پرستي ها رها كن چنان انديشه اي بر من عطا كن كه تقديري كه از آن نا گزيرم توانم جبر و قهرش را پذيرم و با عزمي چنان پي
  • مامان کسری و کیان
    مامان کسری و کیان
    نمیگید چه خبره اینجا؟چه کلوبی؟
  • بیتا
    بیتا
    ﺳﺎﺕ
    ﺳﻼﻡ اﺭﻻﺟﺎﻥ ﺧﻮﺑﻲ?
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    پنجشنبه 16 مرداد 1393 - 03:11
    الان خودم واست میفرستم
    بیتا خوبی رفتی یهو عزیزم
    خواهش میکنم عزیزم با خودم گفتم شاید معذب باشید توی بحثهای زنونه ما ...
    بیتا چند سالته گفتی 15
    توهم عضو کلوب شو اگه دوست داری
    "اللّهم ارزقني ولداً واجْعله تقياً زكيّاً ليس في خلقه زيادةً و لا نقصان واجعل عاقبته إلي خير؛
  • ارلا جونم
    ارلا جونم
    پنجشنبه 16 مرداد 1393 - 03:11
    سلام مرسی شماوخوبین بیتاجون
  • مامان کسری و کیان
    مامان کسری و کیان
    پنجشنبه 16 مرداد 1393 - 03:12
    نسریییییییییییییین؟
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    پنجشنبه 16 مرداد 1393 - 03:14
    سلام المیرا هیچی هیچ خبری نیست ارلا از من پرسیدن بجز اینجا سایتی دیگه هستی منم ادرس سایت کلوب رو دادم کلوب ایرانیان الان ارلا اونجا عضو شده
  • مامان کسری و کیان
    مامان کسری و کیان
    پنجشنبه 16 مرداد 1393 - 03:14
    آها.منم غیر از اینجا تو نی نی سایت و کلوپ مادران عضوم.خخخخخخ
  • مامان کسری و کیان
    مامان کسری و کیان
    پنجشنبه 16 مرداد 1393 - 03:16
    خوش باشید عزیزانم.فعلا به خدا میسپارمتون.بوس و یه عالمه عشق واسه همتون.از زندگی لذت ببرید
  • ارلا جونم
    ارلا جونم
    پنجشنبه 16 مرداد 1393 - 03:17
    نسرین کجاشدی
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    سلام المیرا هیچی هیچ خبری نیست ارلا از من پرسیدن بجز اینجا سایتی دیگه هستی منم ادرس سایت کلوب رو دادم کلوب ایرانیان الان ارلا اونجا عضو شده
  • بیتا
    بیتا
    ﻣﻤﻨﻮﻥ اﺭﻻ ﺟﻮﻭﻥ
    ﺑﺎﺷﻪ ﻣﻦ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﻭﻗﺖ ﻛﺮﺩﻡ ﻣﻴﺎﻡ ﻛﻠﻮﭖ اﻳﺮاﻧﻴﺎﻥ
  • بیتا
    بیتا
    پنجشنبه 16 مرداد 1393 - 03:18
    اﺭﻻ ﺟﻮﻭﻥ ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻟﺘﻪ ?
  • +1
    ارلا جونم
    ارلا جونم
    پنجشنبه 16 مرداد 1393 - 03:20
    من پیش دانشگاهی هستم وشما
  • بیتا
    بیتا
    پنجشنبه 16 مرداد 1393 - 03:21
    ﻣﻦ ﻗﺮاﺭﻩ اﻭﻝ ﺩﺑﻴﺮﺳﺘﺎﻥﺑﺨﻮﻧﻢ
  • +1
    ارلا جونم
    ارلا جونم
    پنجشنبه 16 مرداد 1393 - 03:21
    اهان اول دبیرستان موفق باشی :x
  • +1
    ارلا جونم
    ارلا جونم
    پنجشنبه 16 مرداد 1393 - 03:22
    نسرین جون رفتی؟
  • بیتا
    بیتا
    پنجشنبه 16 مرداد 1393 - 03:22
    ﻣﻤﻨﻮﻥ
  • +1
    ارلا جونم
    ارلا جونم
    پنجشنبه 16 مرداد 1393 - 03:23
    به به توی وبت عکسی داری ازخودت

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی