Loading...

• محمود
    محمود
    پنجشنبه 27 آذر 1393 - 09:00

اگر مخواهید بدانید هوش بچه تان چند است؟ (1454 بازدید)

دوستان :جناب آقای اسلامی در زمینه روانشناسی و مشاوره کودک به صورت فوق تخصصی کار کرده اند و دارای مدرک سطح دو روانشناسی ومشاوره می باشند اگر در شهر اصفهان هستید می توانید هر جایی که شما مشخص می کنید برای گرفتن و سنجیدن تست هوش بچه تان و یا استعداد او و حتی خودتان یا سنجیدن تیپ شخصیتی خودتان یا همسرتان خدمت برسند
    {
    هوش وکسلر 4 جدیدترین فرم ارزیابی هوش کودکان بین 6تا 16 سال است اما برای زیر 6 سال و بالای 16 سال از فرم جداگانه ای استفاده میشود
    }
    برای سنجش استعداد وهمچنین تیپ شخصیتی هم از فرم بلند استفاده می شود که جز معتبرترین تست های روانشناسی می باشدو تحقیقات از آن حمایت می کنداین تست فقط حضوری است وکسانی که در اصفهان هستند
    وعزیزانی که خارج از اصفهانند و چه داخل اصفهان و کودکشان دچار مشکلات رفتاری است می توانند از مشاوره تلفنی یا حضوری بهرمند شوندیعنی اگر کودک شما دچار اضطراب -استرس- شب ادراری-اختلالات یادگیری (اختلال در خواندن ونوشتن )-بیش فعالی-وسواس - خجالت - کم رویی-مشکلات جنسی-پرخاشگری-خود ارضایی وغیره است برای درخواست پیام بگذارید لازم به ذکر است ایشان متخصص در درمان وسواس حتی بزرگسالان نیز می باشندحتی اگردر زمینه خانوادگی و تحصیلی مشکل داریدمی توانید یا حتی خود ویا خانواده تان دچارفوبی(ترس خاص) سوشال فوبیا (ترس از حضور در جمع)پنیک(وحشت زدگی) -ptsd(اضطراب پس از صانحه)و آگر اضطراب منتشر و آگرافوبیادارید میتوانید از این بزرگوار کمک بگیریدنرخ مشاوره ایشان بر مبنای نرخ نامه سازمان مشاوره کشور یعنی ساعتی 50هزار تومان است اما مشاوره تلفنی ایشان ساعتی 40 تومان می باشد
    انشا الله موفق باشید gol.gif
  • +1
    روژان
    روژان
    جمعه 28 آذر 1393 - 02:43
    سلام
    بچه هایی که سوال در مورد بارداری و کودک داری دارن بیان اینجا پزشکان انلاین وجوایزی عالی تبلت وپلاک طلا http://www.madarclub.com/fa/apply/rojan
  • محمود
    محمود
    جمعه 28 آذر 1393 - 18:43
    دوستانی که زحمت کشیدید و به این پست سر زدید بسیار سپاسگذارم لطفا اگر امکان دارد نظرخدتون راهم بگذارید قدم رنجه فرمدید بسیار سپاسگذارم
  • sepid
    sepid
    پنجشنبه 9 بهمن 1393 - 08:30
    سلام به همه مامان خوب. می خواستم بهتون سایت نی نی عسل رو معرفی کنم که راهنمای خوبی واسه مادران از بارداری تا داشتن فرزند توانمند هستش
    www.niniasal.com
  • علی هرندی
    علی هرندی
    دوشنبه 19 مهر 1395 - 20:45
    ممنون آقا محمود بابت مطلبتون
    تو سایت فرآب صنعت تولید محتوا میکنم که در زمینه برج خنک کننده ، سپتیک تانک چربی گیر و تصفیه فاضلاب مشغول به فعالیت هست. همچنین در زمینه سئو و بازاریابی اینترنتی در نتمارکو مشغول به فعالیت هستم
    سایت من

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی