Loading...

• مامان سپهر
    مامان سپهر
    سه شنبه 21 خرداد 1392 - 02:34

همه چی درباره تربیت نی نی جونا (2141 بازدید)

نی نی مو میخوام خوب بار بیارم چیکار کنم؟
  • مامان سپهر
    مامان سپهر
    سه شنبه 21 خرداد 1392 - 02:37
    نی نی من 3 ماه و 20 روزشه می خوام منطقی تربیتش کنم که خودش راحت باشه
    نی نیم نوه اول از سمت منه نمیخوام لوس شه
    البته خودمم دوس دارم خیلی بهش برسم
    نمیدونم از الان باید نکات تربیتی رو بکار ببرم یا واسش زوده؟
  • مامان سپهر
    مامان سپهر
    سه شنبه 21 خرداد 1392 - 19:35
    هیچکی نبود؟
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    سه شنبه 21 خرداد 1392 - 20:00
    lkمنم منتظرم ببینم راهکار بقیه چیه؟ چون امیرارشا خیلی وابسته ست به من. خیلی خیلی زیاد
    پسرم.. بدون تو حتی سراغ نفس کشیدن هم نمی رم
  • مامان
    مامان
    سه شنبه 21 خرداد 1392 - 21:12
    سلام لطفا به وبلاگ دخترم سلوی سر بزنيد
    شايد مطالبش به دردتون بخوره
    http://for_salwa.ninipage.com/
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    چهارشنبه 22 خرداد 1392 - 01:29
    مرسی مامان سلوی. عالی بود
    پسرم.. بدون تو حتی سراغ نفس کشیدن هم نمی رم
  • پری ناز
    پری ناز
    چهارشنبه 22 خرداد 1392 - 14:08
    یه استادروانشناسی داشتیم میگفت اگه پدرومادرسه کاروانجام دادن بچه روازراه به درکردن 1-هرچی خواست واسش مهیاکردند2-هرچی ریخت روزمین مامانش ورش داشت اتاقشومامانش مرتب کرد کاراشوباباش انجام داد3- پدرومادرتوتربیت بچه متفق الرای نبودن.اینقدتجربه دارم ببخشید نی نیم هنوزتودلمه مامان جونا
    خوشبختي ما تو سه جمله خلاصه شده تجربه از ديروز، استفاده از امروز، اميد به فردا ولي با سه جمله ديگه زندگيمون رو تباه مي کنيم حسرت ديروز، اتلاف امروز، ترس از فردا
  • مامان آیلین
    مامان آیلین
    جمعه 31 خرداد 1392 - 23:37
    سلام مامان سپهر می تونی کتاب های در زمینه تربیت کودک مطالعه کنی من دو کتاب خوب بهت معرفی میکنم. کتاب پنج زبان عشق کودکان نوشته گری چاپمن - راسلکمپل و کتابمادر وپسر ملیسا هریسون
    سایت من هر انسان کتابی است در انتظار خواننده اش
  • مامان علی کوچولو
    مامان علی کوچولو
    چهارشنبه 5 تیر 1392 - 01:10
    از نظر اسلام کودک تا سن 7سالگی پادشاه است یعنی نباید هی بهش امر و نهی کرد ولی این به این معنا نیست که به حال خودش رها بشه بلکه بابازی بهش آموزش داده بشه چون امر ونهی بیش از حد کودک را لجباز بار می آورد
  • مامان سپهر
    مامان سپهر
    چهارشنبه 5 تیر 1392 - 02:14
    مرسی از همه ی دوستان
    من دوست دارم تجربیاتتون رو بدونم
    مثلا سپهر من بیرون از خونه نمیخوابه میخوام بدونم طبیعیه یا میشه با راهکارهایی این اخلاقشو عوض کرد
    یا وقتی یجای شلوغ هست حتی اگه فوق العاده خسته باشه بازم نمیخوابه و گریه میکنه
    بعضیا میگن نباید به گریه هاش اهمیت داد حتی اگه 3 ساعت هم گریه کنه
    ولی من احساس میکنم این مساله باعث میشه بچه عقده ای بار بیاد نمیدونم چیکار کنم هم اون راحت باشه هم من و هم اجتماعی باشه
  • مامان الهه
    مامان الهه
    چهارشنبه 5 تیر 1392 - 03:11
    مامان سپهر عزیزم توی خونه تلویزیون روشن بذار وقتی سهیل خوابه کارهاتو انجام بده از سر و صدا نترس بذار سهیل جون فرق خواب روز و شب رو بفهمه گریه هم بکنه اشکالی نداره یه جوری سرگرمش کن که بخوابه.آرتین عادت کرده بود بذاریمش توی پتو و تابش بدیم وقتی باباش نبود خیلی اذیت میشدم گریه میکرد من هم میذاشتمش روی پاهام و تکونش میدادم واسش شعر میخوندم دست میزدم بشکن میزدم به هر شیوه ای بود سرگرمش میکردم 2 3 روز سخت گذشت خودم هم اذیت شدم ولی عادت کرد هم توی سر و صدا بخوابه هم توی سکوت
    سایت من
  • مامان ریحانه جون
    مامان ریحانه جون
    جمعه 4 مرداد 1392 - 00:36
    سلام کوچولوی منم 2 سال و 2 ماهشه یکسره جیغ میزنه چکار کنم

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی