Loading...

• دخترک تنها
    دخترک تنها
    دوشنبه 31 شهریور 1393 - 18:10

واحد کار مهد کودک (2564 بازدید)

Code:
    [b][u]واحد کار مهد کودک بیان همکاری کنید [/color][/b]
    [/u]
    سایت من
  • دخترک تنها
    دخترک تنها
    دوشنبه 31 شهریور 1393 - 18:25
    سلام به مامانهای گل و با حوصله که فرزند دارند من یه پیشنهاد برای شما دارم هر کس با نظر من موافق بود لطفا اینجا پیام بگذارد و با هم همکاری کنیم برای بچه های که مهد کودک نمیرند من می خواهم یه سایت به نام واحد کار مهد کودک طراحی کنم از همه شما عزیزان کمک می خواهم البته اگر تمایل داشته باشید هر کس هر آموزشی برای کودکش در نظر می گیرد بیاد داخل این پست بنویسد و من به انواع سرگروه آن مطلب را در داخل وبلاگ واحد کار قرار می دهم با نام همون مادر تا همه بتوانیم به کمک همدیگر بچه های رو سرگرم کنیم هم آمورش لازم به بچه ها بدهیم از مامانهای که با واحد کار مهد کودک آشنایی دارند و فرزند نازنینشون مهد میره هم تقاضا دارم که کمک بیشتری به ما بکند
    پیشاپیش از همکاری شما عزیزان کمال تشکر را دارم
    سایت من
  • دخترک تنها
    دخترک تنها
    دوشنبه 31 شهریور 1393 - 20:34
    عجب کسی استقبال از این پست نداره نظری پیشنهادی
    سایت من
  • مامان مهیار کوچولو
    مامان مهیار کوچولو
    دوشنبه 31 شهریور 1393 - 22:51
    سلام مامان کسری جون
    پسرم همه زندگیمه...... خدا جونم مواظب این فرشته کوچولو باش...
  • مامان مهیار کوچولو
    مامان مهیار کوچولو
    دوشنبه 31 شهریور 1393 - 22:53
    :*
    :*واسه آقا کسرای نازنین
    پسرم همه زندگیمه...... خدا جونم مواظب این فرشته کوچولو باش...
  • دخترک تنها
    دخترک تنها
    دوشنبه 31 شهریور 1393 - 22:57
    نه گلم وبلاگ که درست میکنم همه مامان ازش استفاده کنند
    سایت من
  • دخترک تنها
    دخترک تنها
    دوشنبه 31 شهریور 1393 - 23:01
    یعنی هر کس هر اموزشی به فرزندش میده یا بلد هست داخل این پست قرار بده من اون رو داخل وبلاگ بگذارم تا همه استفاده کنند
    سایت من
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    دوشنبه 31 شهریور 1393 - 23:22
    سلام به روی ماه المیرای عزیزم
    ممنون بابت تایپیک قشنگ و با محتوایی که گذاشتی انشالله دوستان استقبال و همکاری کنند .
    من هنو ز مادر نشدم ولی سه سال مربی مهد بودم شاید تجریبات سه ساله ام موثر واقع بشه.
    من اعلام همکاری میکنم.
    "اللّهم ارزقني ولداً واجْعله تقياً زكيّاً ليس في خلقه زيادةً و لا نقصان واجعل عاقبته إلي خير؛
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    دوشنبه 31 شهریور 1393 - 23:26
    خب واما سوالات شکل گرفته در ذهن من:
    منظورت از وبلاگ همین وبلاگهای نی نی پیج هست یا سایت دیگه؟
    یا همین جا هم میتونیم بذاریم؟
    خب یه پیشنهاد اگه ادرس وبلاگ رو که میخوای بسازی اینجا بذار
    یا اینکه یعد از مدتی اگه دیدی دوستان همکاری میکنن وبلاگ رو گروهی کن یعنی چند تا نویسنده که نام کاربری داشته باشن . البته پیشنهاد خودت تصمیم گیرنده ای گلم.
    تبلیغ کن فکر کنم دوستان اطلاع ندارن از تایپیک
    "اللّهم ارزقني ولداً واجْعله تقياً زكيّاً ليس في خلقه زيادةً و لا نقصان واجعل عاقبته إلي خير؛
  • دخترک تنها
    دخترک تنها
    دوشنبه 31 شهریور 1393 - 23:42
    نسرین بانو ما توی نی نی پیج ظاهرا 2تا کسری داریم من المیرا نیستم عزیزم اسم فریده هست گلن
    سایت من
  • دخترک تنها
    دخترک تنها
    دوشنبه 31 شهریور 1393 - 23:48
    نه عزیزم وبلاگی که طراحی میشه داخل همین سایت نی نی پیچ قرار میگیره
    به نظر من داخل این پستها نباشه بهتره چون کسانی که تازه وارد هستند ریاد داخل این پستها نمیان
    با این نظرت موافقم که چند تا نویسنده داشته باشه ولی نگرانی از اینکه نکنه کسی مطلب بگذاره که سایت نی نی پیج زیر سوال برود
    اگر شما اعلام امادگی کنی فعلا ترجیح میدهم با شخص شما چون کار بلد هستید این کار را شروع کنم
    سایت من
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    سه شنبه 1 مهر 1393 - 00:56
    وای شوخی میکنی فریده جان چرا کسری ها اینقد شبیه هم هستننننننن قربونشون برم من
    ببخشید اشتباه شد
    خب حرفتون متین درست میگید پس بسم الله من هستم
  • دخترک تنها
    دخترک تنها
    سه شنبه 1 مهر 1393 - 01:35
    پس شروع این کار با شما چون تجربه این کار هم داری من باید سایت مختلف بگردم مطلب پیدا کنم
    لطفا ادرس و رمز بعدا به صورت خصوصی برام بفرست ایشاا... بهتونم منم یه گوشه کوچیک از این کار بگیرم
    سایت من
  • دخترک تنها
    دخترک تنها
    سه شنبه 1 مهر 1393 - 02:08
    نسرین بانو من یه وبلاگ دارم به اسم آموزش و سرگرمی کسری حتما یه نگاه کن به نظرت برای واحد کار مهدکودک موافقی همین وبلاگ ادامه بدین یا تمایل داری یه وبلاگ جدید بسازیم منتظر نظرت هستم
    سایت من
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    سه شنبه 1 مهر 1393 - 16:09
    سلام فریده جووون چشم الان نگاه میکنم
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    سه شنبه 1 مهر 1393 - 16:14
    هون وبلاگ کسری جووون خوبه اینطور بهتره مطالب منسجم تر میشن و واسه شمات بهتره چون اگه وبلاگها بشن سه تا شاید وقت کم بیاری واسه اپ کردنشون و اذیت بشی
    خب من در اولین فرصت مطالب رو یکپارچه یکنم و براتون میذاررم حالا اگه صلاح دونستی یه نام کاربری برام ایجاد کن یا اینکه خودت زحمتشو میکشی و اپ میکنی هر طور که راحت تری همون رو انجام بده .
  • دخترک تنها
    دخترک تنها
    سه شنبه 1 مهر 1393 - 18:24
    سلام نسرین جون من هر چی ذاخل وبلاگم تغییر میدهم مشخصات هر دو وبلاگم تغییر میکنند اسم شما رو به انواع نویسنده اضافه کردم هر دو وبلاگم تغییر کرد راهنمایی لطفا و راستش نمیدونم چطوری نام کاربری جدید برای شما درست کنم
    سایت من
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    سه شنبه 1 مهر 1393 - 23:13
    سلام گلم شما وارد قسمت مدیریت و نویسندگانا میشین بعد ادرس ایمیل منو وارد میکنید اسم من میفته جز نویسندگان
  • دخترک تنها
    دخترک تنها
    سه شنبه 1 مهر 1393 - 23:17
    سلام
    پس لطفا ادرس ایمیلتون بهم بگید ممنون
    سایت من
  • دخترک تنها
    دخترک تنها
    سه شنبه 1 مهر 1393 - 23:21
    سلام
    پس لطفا ادرس ایمیلتون بهم بگید ممنون
    سایت من