Loading...

• مینا
    مینا
    سه شنبه 20 فروردین 1392 - 20:29

تاخیر در بارداری (3387 بازدید)

من یک ساله ازدواج کردم،تصمیم داریم تا بهتر شدن اوضاع اقتصادی و آمادگی خودمون در 2 سال دیگه بچه دار بشیم. من از LDبرای جلوگیری استفاده میکنم. دیروز یکی از دوستام بهم گفت که ممکنه بعد قطع مصرف تا مدتی بارداری تاخیر داشته باشه.حتی تا یه سال بعدش هم بارداری نباشه! نگرانم. کسی در این زمینه اطلاعاتی داره؟
  • غزل
    غزل
    چهارشنبه 21 فروردین 1392 - 01:19
    اصلا کار خوبی نیست خیلی عوارض دارد بهترین راه جلوگیری استفاده از کاندومه
    همسرم تمام زندگیه منه
  • بهاربانو
    بهاربانو
    چهارشنبه 21 فروردین 1392 - 08:16
    به نظرتون بهترین سن برای بارداری چه زمانی هستش؟
  • فرحناز
    فرحناز
    چهارشنبه 21 فروردین 1392 - 17:48

قبل از زایمان اولم همیشه در مجالات و مقالات میخوندم که زنان در بین سنین 20 تا 24 سالگی بالاترین قابلیت باروری را دارند و با افزایش سن احتمال بچه‌دار شدن آنها کاهش می‌یابد و احتمال ناباروری بیشتر می‌شود
  • غزل
    غزل
    چهارشنبه 21 فروردین 1392 - 18:44
    فرحناز گفته:
    قبل از زایمان اولم همیشه در مجالات و مقالات میخوندم که زنان در بین سنین 20 تا 24 سالگی بالاترین قابلیت باروری را دارند و با افزایش سن احتمال بچه‌دار شدن آنها کاهش می‌یابد و احتمال ناباروری بیشتر می‌شود
    همسرم تمام زندگیه منه
  • غزل
    غزل
    چهارشنبه 21 فروردین 1392 - 18:46
    فقط میدونم بالای بیست سال زمان خوبیه برای بارداری . من خودم جنینم به دلیل تشکیل نشدن قلبش سقط شد و الانم میترسم دوباره اینجوری شه
    همسرم تمام زندگیه منه
  • کوثر
    کوثر
    شنبه 18 آبان 1392 - 16:51
    ..
    سایت من و اما عشق ...........
  • ملیسا
    ملیسا
    جمعه 21 آذر 1393 - 02:48
    سلام
    دلــگیـــر مباش . دلت که گیـر باشد ، رهـــــا نمی شوی ! خـداونـد ، بنده گــان ِ خود را ، با آنچه به آن « دل » بســته اند می آزمــاید !!
  • روژان
    روژان
    جمعه 21 آذر 1393 - 06:33
    بچه ها بیاین عضو شید سایتی عالی با پزشکان متخصص وهوه چیز دربارهی کودک وبارداری و...وچت وجوایز عالی تبلت وپلاک طلا و...من تا حالا دوتا پلاک برنده شدم http://www.madarclub.com/fa/apply/rojan
    بچه هایی که سوال در مورد بارداری و کودک داری دارن بیان اینجا پزشکان انلاین وجوایزی عالی تبلت وپلاک طلا http://www.madarclub.com/fa/apply/rojan
  • محبوبه
    محبوبه
    جمعه 21 آذر 1393 - 22:08
    سلام گلم به نظر منم از قرص استفاده نکن عوارضش خیلی زیاده سعی کن باکاندومای خوب جلوگیری کنی من خودم سه سال باهمین وش جلوگیری داشتم
    سایت من از لحظه اي كه مادر شدم نميتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! اي فرشته زميني ،اي مادر فداكارم .... بسيار دوستت دارم
  • مريم مامان
    مريم مامان
    جمعه 21 آذر 1393 - 22:57
    من همش دوماه قرص ال دی خوردم.6 ماه پری نمیشدم به جز با آمپول.و باردار هم نمیشدم.بعد 6 ماه تازه با قرص لتروزول باردار شدم.به نظرم اصلا قرص نخور.واسه بعضیا تا یک سال یا یکسال و نیم هم تاخیر بارداری میاره
    خدايا به خاطر هديه زيبايت ، دختر نازم ممنونم
  • آسمان
    آسمان
    شنبه 22 آذر 1393 - 00:05
    تا جاییکه من اطلاع دارم مصرف قرص هیچ مشکلی برای بارداری در آینده نداره،
  • (سدنا)
    (سدنا)
    شنبه 22 آذر 1393 - 01:45
    اره عزیزم به نظر من به خصوص در بارداری اول نباید باقرص پیشگیری کرد کاندوم بهترین وسیلست
    خدایاازت ممنونم که نی نی سالم و صحیح بهم دادی
  • فاطمه نورا
    فاطمه نورا
    شنبه 22 آذر 1393 - 03:04
    سلااااااااااام
    رب هب لي من لدنك ذرية طيبه إنك سميع الدعاء خدايا خودت به ما فرزنداني پاك و صالح عطا كن كه قطعا شنونده ى دعا هستي.
  • ملیسا
    ملیسا
    شنبه 22 آذر 1393 - 03:47
    کمک کسی هست
    دلــگیـــر مباش . دلت که گیـر باشد ، رهـــــا نمی شوی ! خـداونـد ، بنده گــان ِ خود را ، با آنچه به آن « دل » بســته اند می آزمــاید !!
  • دختر مامان
    دختر مامان
    شنبه 22 آذر 1393 - 04:44
    از نظر علمی قرص هیچ مانعی برای بارداری نیست. دختر عمع من بعده 5 سال مصرف قرص ماه دوم باردار شد. همه چی بستگی به سلامت زن و مرد داره. من خودمم دو سال و نیم قرص مصرف کردم و نزدیک 6سال هم طبیعی. ولی خیلی هارو دیدم بدون هیچ پیشگیری دیر باردار شدن و بعضی ها هم با قرص زود باردار شدن.
    به نظرم بهتره روشی رو با مشورت دکترت انتخاب کنی و تو این مدت به سلامت و تغذیه خودت و همسرت توجه کنی. ورزش منظم یکی از مهم ترین عواملی که متاسفانه امروزه خانم ها نادیده میگیرن و این تنبلی تخمدان و ... همه از عوارض تغذیه بد و عدم تحرک مناسبه.
    باز هر جور که راحت تری به نظرم پیشگیری کن انشالله هر وقت که تصمیم به بارداری گرفتی زیاد منتظر نمونی.
  • فاطمه نورا
    فاطمه نورا
    شنبه 22 آذر 1393 - 04:46
    سلاااااااااااام دوستان
    رب هب لي من لدنك ذرية طيبه إنك سميع الدعاء خدايا خودت به ما فرزنداني پاك و صالح عطا كن كه قطعا شنونده ى دعا هستي.
  • فاطمه نورا
    فاطمه نورا
    شنبه 22 آذر 1393 - 05:03
    پياده روي براي فعال كردن تخمدانها خيلي خوبه.
  • آسمان
    آسمان
    شنبه 22 آذر 1393 - 05:04
    کسی اینجا تست تخمک گذاری استفاده کرده
  • پانیسا
    پانیسا
    شنبه 22 آذر 1393 - 05:08
    سلام آسمان، من از کیت مکس 14 استفاده کردم، دقیق و خوبه
    فاالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
  • آسمان
    آسمان
    شنبه 22 آذر 1393 - 06:26
    من هم ازین برند استفاده کردم،روز دوشنبه یک خط کمرنگ ویک پررنگ بود،روز پنج شنبه فقط یک خط و امروز هم یک پررنگ ویکی خیلی خیلی کمرنگ،سردر نمیارم تفسیرش چیه

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی