Loading...

• پری ناز
    پری ناز
    شنبه 4 خرداد 1392 - 23:48

اونایی که قلب مهربونی داریدبیایدکمک خواهشا (23387 بازدید)

مامانای مهربون بیایدازعلائم بارداریتون قبل ازپریودی واسه مامنتظرای نی نی بگیدلطفا
    خوشبختي ما تو سه جمله خلاصه شده تجربه از ديروز، استفاده از امروز، اميد به فردا ولي با سه جمله ديگه زندگيمون رو تباه مي کنيم حسرت ديروز، اتلاف امروز، ترس از فردا
  • ادینه
    ادینه
    دوشنبه 6 خرداد 1392 - 08:11
    ارتا جون زیاد دنبال علائم نگرد عزیزم. یکی رو میبینی کلی علامت داره و باردار نیست. یکی هم هیچی نداره و بارداره
  • مامان یسنا
    مامان یسنا
    دوشنبه 6 خرداد 1392 - 21:51
    ارتا جون نمیتونی قبل از بارداری علامت خاصی پیدا کنی انشاالله به زودی زود یه نی نی خوشگل میاد تو دلت
    سایت من
  • كوچكولويه مامان
    كوچكولويه مامان
    دوشنبه 6 خرداد 1392 - 22:05
    به امید خدا باردار میشی من که تا 4ماه بارداریم نزدیک به تاریخی که قبل بارداری داشتم همون علائم پریودی رو داشتم و حالت تهوعم بیشتر میشد این دردها نشونه بر بارداری یا عدم بارداری نیست باید 2هفته ای از زمان پریودیت بگذره بی بی چک جواب میده بازم دعا میکنم مامان یه نی نی ناز بشی گلم
    عزیزانم دوستتون دارم
  • بهنود جون
    بهنود جون
    دوشنبه 6 خرداد 1392 - 22:22
    ارتا جون ،من خودم از مامانايي بودم كه هيچ علامتي از بارداري نداشتم نه تهوع نه بي حالي هيچي...حتي تا ٤ماهگي هنوز شكمم بالا نيومده بود.
    البته اگر بي بي چك نگرفته بودم و ازمايش خون نداده بودم فكرنكنم كسي باور ميكرد من باردارم.
    سایت من
  • بهنود جون
    بهنود جون
    دوشنبه 6 خرداد 1392 - 22:26
    ممنون عزيزم،ايشالا شما هم به جمع ما مامانا به زودي زود بپيوندي. :)
    سایت من
  • پری ناز
    پری ناز
    دوشنبه 6 خرداد 1392 - 22:32
    :(
    خوشبختي ما تو سه جمله خلاصه شده تجربه از ديروز، استفاده از امروز، اميد به فردا ولي با سه جمله ديگه زندگيمون رو تباه مي کنيم حسرت ديروز، اتلاف امروز، ترس از فردا
  • پری ناز
    پری ناز
    دوشنبه 6 خرداد 1392 - 22:34
    ازهمه مامانای مهربونی که اومدیداینجاواطلاعات دادیدمتشکرم انشاله خودتون ونی نی هاتون همیشه همیشه سالم باشید.مطمئن باشیدعمل خیرتون پیش خدابی جواب نمیمونه.میبوسمتون
  • بهنود جون
    بهنود جون
    دوشنبه 6 خرداد 1392 - 22:39
    ارتا جون ،اصلا ناراحت و نگران نباش عزيزم؟عذر ميخوام ميپرسم مگه چند سالتونه؟
    سایت من
  • بهنود جون
    بهنود جون
    دوشنبه 6 خرداد 1392 - 22:45
    ايشالا كه مياد پايين يكي از بچه هاي همينجا هم همين مشكل رو داشت ميگفت داره برطرف ميشه با قرص ،نگران نباش دوست جون
    سایت من
  • بهنود جون
    بهنود جون
    دوشنبه 6 خرداد 1392 - 22:50
    :)
    سایت من
  • مامان رز
    مامان رز
    سه شنبه 7 خرداد 1392 - 20:17
    سلام من اومدم کی هست بیاد زود زود
    سایت من نبض زندگی ما رز بانو
  • مامان رز
    مامان رز
    سه شنبه 7 خرداد 1392 - 20:19
    آرتای عزیز ان شاالله چشم به هم بزنی با لطف خدا یه نی نی جیگر میاد تو دلت بعدشم همش باید عکس بذاری کمکش کنی ...............
    سایت من نبض زندگی ما رز بانو
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    دوشنبه 13 خرداد 1392 - 00:56
    ورود اقایون ممنوع
    پسرم.. بدون تو حتی سراغ نفس کشیدن هم نمی رم
  • پری ناز
    پری ناز
    دوشنبه 13 خرداد 1392 - 21:09
    سلامممممم
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    دوشنبه 13 خرداد 1392 - 21:12
    سلام عزیزم چطوری؟
  • پری ناز
    پری ناز
    دوشنبه 13 خرداد 1392 - 21:12
    مرسی گم بی بی چک گذاشتم مثبت شدباخط کمرنگ.امروزروز35 پری هستم
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    دوشنبه 13 خرداد 1392 - 21:13
    یعنی بارداری؟
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    دوشنبه 13 خرداد 1392 - 21:18
    ارتا جون کجا رفتی؟
  • پری ناز
    پری ناز
    دوشنبه 13 خرداد 1392 - 21:32
    فک کنم؟
  • پری ناز
    پری ناز
    دوشنبه 13 خرداد 1392 - 21:33
    هستم گلی جون سیستم دست شوشوبدیه کارکامپیوتری داشت به زورازش گرفتم

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی