Loading...

• پری ناز
    پری ناز
    شنبه 4 خرداد 1392 - 23:48

اونایی که قلب مهربونی داریدبیایدکمک خواهشا (23414 بازدید)

مامانای مهربون بیایدازعلائم بارداریتون قبل ازپریودی واسه مامنتظرای نی نی بگیدلطفا
    خوشبختي ما تو سه جمله خلاصه شده تجربه از ديروز، استفاده از امروز، اميد به فردا ولي با سه جمله ديگه زندگيمون رو تباه مي کنيم حسرت ديروز، اتلاف امروز، ترس از فردا
  • مامان مهدی
    مامان مهدی
    دوشنبه 13 خرداد 1392 - 22:05
    من هیچی از بارداری و به دنیا اومدن عشقم ندونستم 3ماهه باردار بودم متوجه شدم چون هیچ درد و هیچ ویار و ........ نداشتم موقه به دنیا اومدنشم چون ذاتا 19روز زودتر به دنیا اومد و انتظارشو نداشتم و هیچ دردیم نکشیدم همینکه رسیدم بیمارستان عشقم نفسای اولشو تو این دنیا کشید و منم صورت ماهشو دیدم.
  • پری ناز
    پری ناز
    دوشنبه 13 خرداد 1392 - 22:06
    بارداریت طبیعی بود؟خدابه خاطرقلب مهربونت بت کمک کرده مطمئن باش
    خوشبختي ما تو سه جمله خلاصه شده تجربه از ديروز، استفاده از امروز، اميد به فردا ولي با سه جمله ديگه زندگيمون رو تباه مي کنيم حسرت ديروز، اتلاف امروز، ترس از فردا
  • مامان مهدی
    مامان مهدی
    عاشقتم مهدی جونم که اینهمه فرشته ی نازو مهربونی هستی تو همه دنیای منی kiss.gif
  • مامان مهدی
    مامان مهدی
    عاشقتم مهدی جونم که اینهمه فرشته ی نازو مهربونی هستی تو همه دنیای منی kiss.gif
  • پری ناز
    پری ناز
    دوشنبه 13 خرداد 1392 - 22:07
    آخی الهی مهدی روبه مرتبه ای برسون که مامانش به بودنش افتخارکنه @};-
  • پری ناز
    پری ناز
    دوشنبه 13 خرداد 1392 - 22:08
    مهدی وبلاگ نداره؟
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    دوشنبه 13 خرداد 1392 - 22:08
    بارداری؟
    پسرم.. بدون تو حتی سراغ نفس کشیدن هم نمی رم
  • پری ناز
    پری ناز
    دوشنبه 13 خرداد 1392 - 22:09
    سلام مامان مهسا فعلا نرفتم آز ولی بی بی چک مثبت بوده دعاکن آزهم مثبت بشه عزیزم
  • مامان مهدی
    مامان مهدی
    دوشنبه 13 خرداد 1392 - 22:09
    الهی آمین سلامتی مهدی و نفسش واسه من دنیاست به عشق اون زنده ام ونفس میکشم الان به این نتیجه رسیدمکه جز عشقم مهدیم هیشکی روندارم ایشاللا تو هم نی نی نازت بیاد و تموم زندگیت شه ایشاللا بارداری و تولد عشق توم آسون باشه مرسی از این همه لطفت
  • پری ناز
    پری ناز
    دوشنبه 13 خرداد 1392 - 22:10
    بعداز8ماه چشم انتظاری فک کنم خدالطفشوشامل حالم کرده باشه .خداااااااااااااااااااااااااااااااااااا جوووووووووووووووووووووووووووون ممنونتم
  • پری ناز
    پری ناز
    دوشنبه 13 خرداد 1392 - 22:10
    مامان مهساتونی نی داری؟
  • مامان مهدی
    مامان مهدی
    دوشنبه 13 خرداد 1392 - 22:11
    چرا عزیزم داره
    http://mahde.ninipage.com
    اگه تونیستی حتما یه سری به نفسم بزن.
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    دوشنبه 13 خرداد 1392 - 22:11
    خدا رو شکر منم با بیبی چک فهمیدم. اول هم سونو دادم بعد ازمایش دادم
  • مامان مهدی
    مامان مهدی
    دوشنبه 13 خرداد 1392 - 22:12
    ایشاللا که همین جوره خدارو شکر ایشاللا خدا دست هیچ بندشو خالی از درگاه مهربونش برنگردونه.
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    این عکس نی نی مه دیگه. اقا امیرارشا
  • پری ناز
    پری ناز
    مامان مهدی این خودتی مهدی بغلته؟چندسالته؟
  • مامان مهدی
    مامان مهدی
    دوشنبه 13 خرداد 1392 - 22:13
    الهی من فدای امیر ارشا جونمم بشم مامانی عسل ما چطوره؟
  • مامان مهدی
    مامان مهدی
    بله عزیزم خدمم.من 20سالمه.
  • پری ناز
    پری ناز
    آها آقا امیرآرشارویادم امد ماشاله بزنم به تخته گوش شیطون کرعکسش شبیه پوستراست فک کردم ازسلیت گرفتی
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    دوشنبه 13 خرداد 1392 - 22:14
    خوبه مامان مهدی جونم چطوره؟

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی