Loading...

• nazaninyar
    nazaninyar
    شنبه 11 خرداد 1392 - 19:32

بهترین متخصص برای بارداری (13409 بازدید)

با سلام منم 8 ماهه برای بارداری اقدام کردم کلومیفن خوردم نشد آمپول اچ سی جی زدم نشد کی میدونه دکتر خوب کجاست؟
    من 8 ماهه عروسی کردم 5 ماهه نی نی میخوام این وبلاگم برای نی نی آینده امه میخوام بهش نشون بدم که وقتی بدنیا نیومده بود من به فکرش بودم شاغل هم هست
  • مریم
    مریم
    سه شنبه 26 شهریور 1392 - 20:59
    سلام - ظهر بخیر - از دکتر ویدا رضوی راضی هستید
  • سوگل
    سوگل
    دوشنبه 29 مهر 1392 - 04:43
    سلام زری جان اره من تعریفشو زیاد شنیدم
  • مامان رز
    مامان رز
    دوشنبه 29 مهر 1392 - 18:28
    سلام من خانم دکتر کاشانی زاده رو توصیه می کنم خیلی خوب بود و هست و من و اقوام ازش راضی هستیم
    سایت من نبض زندگی ما رز بانو
  • مامان رز
    مامان رز
    دوشنبه 29 مهر 1392 - 18:29
    راستی دکتر صارم هم حرف نداره در ایران برای بارداری حرف اول رو می زنه
    سایت من نبض زندگی ما رز بانو
  • امید داشتن
    امید داشتن
    یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 - 19:12
    سمامان مهدی گفته:
    ارومیه دکتر تیزرو
    دکتر نوذری نژاد هردوشون عالیین به خصوص تیزرو اگه تونستی بیایی ارومیه حتما حتما یه سر برو پیشش مطمن باش پشیمون نمیشی فداتشم.
    سلام مامان مهدی جون خودت مریض دکتر تیزرو بودید یا تعریفش را شنیدی
  • صفـــــا
    صفـــــا
    دوشنبه 14 اردیبهشت 1394 - 01:26

سلام به همه خانوم های گل و عزیز سایت محترم نی نی پیچ
    امیدوارم حال همگی خوب باشه و روزهای بهاری اتون سرشار از سلامتی و شادی و بهروزی باشه.
    من صفـــا ، مدیر سایت " نوعروس " هستم، آدرس سایت ما
    www.noarous.com
    است ، توی اتاق گفتگوی ما هم مباحث مختلفی وجود داره که دختر خانم ها ، نوعروس های تازه و عروس خانم های گل با هم به بحث و گفتمان میپردازن.
    مهم ترین قسمت ماجرا اینه که از همین امشب، یکشنبه هر هفته در اتاق گفتگو بین ساعت 9 تا 11 شب ، پزشک متخصص زنان داریم که بصورت آنلاین به سوالات عروس های حاضر در اتاق گفتگو پاسخ میدن.
    دوست داریم شما هم حضور داشته باشید و سوال هاتون رو از خانوم دکتر کتایون برجیس ، مشاور اختصاصی سایت نوعروس بپرسید.
    اینم لینک برای حضور در این تاپیک :
    http://www.noarous.com/fa/thread/47996/page/7
    فقط پیشنهاد میکنم برای اینکه این فرصت رو از دست ندید، الان توی سایت نوعروس ثبت نام کنید که برای شب ، بتونید با لاگین کردن به حساب کاربری خودتون و وارد شدن به این بحث، سوالاتتون رو بپرسید.
    قسمت جالب ماجرا اینه که ما هر شب بین افرادی که توی این ساعت یعنی 9 تا 11 توی " قــــرارهای شبانه نوعروس " حضور دارن به قید قرعه یک بن 35 هزار تومانی خرید از لوازم آرایشی بهداشتی خانومی رو هدیه میدیم.
    " قــــرارهای شبانه نوعروس " هر شب راس ساعت 9 تا 11 در اتاق گفتگوی نوعروس برقراره و هر شب یک موضوع مهم حول و حوش ازدواج و زندگی و روابط زناشویی مطرح میشه که دوستان نظرات خودشون رو در خصوص موضوع با هم به اشتراک میزارن.
    در نهایت هم بین حاضرین در بحث قرعه کشی میشه و هر شب یک برنده خوش شانس داریم که شما میتونید اسامی برنده های شب های گذشته رو از این لینک ببینید :
    http://www.noarous.com/thread.aspx?lang=fa&qid=121195
    از این هفته ، یکشنبه ها اختصاص داده شده به مشاوره زنان ، پس از همه شما عزیزان دعوت می کنیم از اتاق گفتگوی نوعروس دیدن کنید و در قــــرارهای شبانه ما نوعروسی ها حضور داشته باشید، یقیناً فضایی متفاوت و دلنشین را تجربه خواهید کرد.
    پذیرای شمائیم.
    صفـــــا
    www.noarous.com
    سایت من
  • sara97
    sara97
    دوشنبه 18 آذر 1398 - 02:06
    nazaninyar گفته:
    با سلام منم 8 ماهه برای بارداری اقدام کردم کلومیفن خوردم نشد آمپول اچ سی جی زدم نشد کی میدونه دکتر خوب کجاست؟
    عزیزم به نظر من برو پیش دکتر سعیده اسدی من خودم برای بارداری و مشکلات قبلیم رفتم پیش ایشون و خداروشکر مشکلم حل شد و تونستم زود بچه دار بشم. عزیزم شما هم اگر مشکلی داری می تونی بری پیش ایشون انشالله که مشکلت حل بشه

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی