Loading...

• +3
    کوثر
    کوثر
    دوشنبه 13 خرداد 1392 - 05:51

دوستان عزیز میخوام برای بارداری اقدام کنم میشه کمکم کنید؟ (71394 بازدید)

سلام دوستان عزیز و گل میشه به من کمک کنید و بهم از تجربیات خودتون بگید میخوام این ماه که اقدام میکنم زود زود تو همین ماه باردار بشم خواهش میکنم هرکه میتونه کمک کنه
    مامانای مهربون بهم میگید چکارکنم ؟ کی اقدام کنم ؟ و .....
    سایت من و اما عشق ...........
  • کیانا
    کیانا
    سه شنبه 21 آبان 1392 - 21:04
    خوب پس صبر کن. فقط اون روزاااا بوده ؟ از کیت تخمک گزاری استفاده نکردی
    سایت من
  • کیانا
    کیانا
    سه شنبه 21 آبان 1392 - 21:06
    عفونت نداری؟ موقع نزدیکی درد نداری؟
    سایت من
  • کوثر
    کوثر
    سه شنبه 21 آبان 1392 - 21:08
    نه تقریبا 7-8 تواینماه رابطه داشتیم ولی 2-3 دفعه اش منی ریخته تو واژن
  • کوثر
    کوثر
    سه شنبه 21 آبان 1392 - 21:10
    نمیشه گفت اصلا ندارم دکتر میگفت خانم ها معمولا همه عفونت دارن شاید خیلی خفیف باشه
    آخرین باری که رابطه داشتم همراه با درد بود
  • کیانا
    کیانا
    سه شنبه 21 آبان 1392 - 21:13
    آخه عفونت مانع بارداری.منم عفونت داشتم شدید. زخم هم داشتم .اول اینو درمان کردم بعد باردار شدم
    سایت من
  • کوثر
    کوثر
    سه شنبه 21 آبان 1392 - 21:15
    احساس دفع شدید دارم
  • کوثر
    کوثر
    سه شنبه 21 آبان 1392 - 21:19
    ماما گفت عفونت خیف موردی نداره منم پارسال عفونت زیاد داشتم درمان شدم عفونت من با خارش زیاد همراه بود الانم هر از گاهی کمی خیلی کم خارش دارم البته وقتایی که شلوار لی می پوشم وقتی در میارم خوب میشم تقریبا الان توخونه شرت نمی پوشم و فقط دامن میپوشم هوای آزاد عفونت رو از بین میبره
  • کوثر
    کوثر
    سه شنبه 21 آبان 1392 - 21:20
    ماما گفت عفونت داشتنیا نداشتن ربطی به پری نداره یعنی عفونت داشتن دلیل نمیشه که پری عقب بیفته یا نباشه
  • کیانا
    کیانا
    سه شنبه 21 آبان 1392 - 21:22
    پس چی باعث میشه؟
    سایت من
  • کوثر
    کوثر
    سه شنبه 21 آبان 1392 - 21:24
    رفتی گلم ؟
  • کیانا
    کیانا
    سه شنبه 21 آبان 1392 - 21:26
    نه هستم .یه سرچ کن ببین دلیل عقب افتادن پری چیه؟
    سایت من
  • کوثر
    کوثر
    سه شنبه 21 آبان 1392 - 21:27
    گفت اگه تا قبل دو هفته پری شدی بذار به پای تاخیر پری چون سیکلای نامنظم داری
    ولی اگه پری نشدی برو متخصص واست آز مینویسه اگه آزمایش + بود که هیچی اگه نه منفی بود میفرسته سونو اگه تو سونوهم چیزی نشون نداده یعنی مشخص شد که بارداری نیست گفت دو تا امپول میده بزنم تا پری بشم وقتی دلیلش رو پرسیدم گفت : هنوز کشف نشده .
  • کوثر
    کوثر
    سه شنبه 21 آبان 1392 - 21:29
    تقریبا نه تاست علائمش همه رو خوندم ولی این نه عامل شامل حال من نمیشه
  • کیانا
    کیانا
    سه شنبه 21 آبان 1392 - 21:31
    پس صبوری کن گلم.استرس اصلا خوب نیست
    سایت من
  • کوثر
    کوثر
    سه شنبه 21 آبان 1392 - 21:31

علل عادت‌ماهیانه نامنظم
    همه خانم‌ها هر از گاهی دچار عادت‌ماهیانه نامنظم می‌شوند و بااینکه در اکثر موارد این مشکل خطرناک نیست اما خیلی مهم است که علت آن را بفهمید. در زیر به برخی از متداول‌ترین علت‌های بر هم خوردن نظم عادت‌ماهیانه اشاره می‌کنیم:
    بارداری
    بدن خانم‌ها در زمان بارداری سطوح مختلفی از هورمون‌ها را ترشح می‌کند که موجب متوقف شدن عادت‌ماهیانه می‌شود. البته در برخی از موارد، قبل از اینکه عادت‌ماهیانه در خانم‌های باردار به کلی قطع شود، کم شدن خونریزی یا عقب افتادن آن را تجربه می‌کند. اگر احتمال باردار بودنتان وجود دارد، با پزشکتان مشورت کنید.
    استرس
    استرس متداول‌ترین علت بر هم خوردن نظم عادت‌ماهیانه است. کورتیزول که هورمون استرس است، تاثیری مستقیم بر میزان تولید هورمون‌های جنسی استروژن و پروژسترون در بدن دارد. اگر میزان بالایی کورتیزول در جریان خونتان وجود داشته باشد، زمان و میزان جریان چرخه ماهیانه شما تغییر خواهد کرد.
    رژیم‌غذایی
    یکی دیگر از متداول‌ترین علت‌های بر هم خوردن نظم عادت‌ماهیانه غذاهایی است که می‌خورید و مهمتر از آن وزنتان. اگر رژیم‌غذایی‌تان سرشار از کربوهیدرات‌های ناسالم باشد یا وزن اضافه کرده باشید، بدنتان سطح متفاوتی از برخی هورمون‌ها را تولید خواهد کرد. برای خانم‌هایی که وزن کم می‌کنند نیز این مشکل پیش می‌آید.
    ورزش
    بدن برای قاعده شدن به انرژی نیاز دارد. اگر میزان بالایی از انرژی‌تان را در باشگاه و از طریق ورزش می‌سوزانید، چیز دیگری برای بدنتان باقی نمی‌ماند که در جریان عادت‌ماهیانه مصرف کند.
    قرص‌های ضدبارداری
    ممکن است چند ماه طول بکشد تا بدنتان به دوز هورمون‌هایی که قرص‌های ضدبارداری وارد بدنتان می‌کند، عادت کند.
    مصرف بالای الکل
    کبد با متابولیزه کردن استروژن و پروژسترون به منظم کردن چرخه قاعدگی زنان کمک می‌کند. مصرف بالای الکل می‌تواند موجب آسیب رسیدن به کبد شود و در عملکرد آن برای متابولیزه هورمون‌های زنانه اخلال ایجاد می‌کند.
    سندرم تخمدان پلی‌کیستیک
    این مشکل که مشکلی بسیار شایع است موجب می‌شود که کیست‌هایی در تخمدان ایجاد شود که در تخمک‌گذاری عادی ایجاد اخلال می‌کند. سایر علائم این مشکل رشد مو زائد، افزایش وزن، شوره سر و ناباروری است. این مشکلات شامل اندومتریوز، سرطان تخمدان و بیماری قلبی می‌شود.
    یائسگی
    این مورد هم مثل بارداری زمانی است که هورمون‌های بدن شروع به تغییر می‌کنند. نامنظم شدن عادت‌ماهیانه می‌تواند از ۱۰ سال قبل از یائسگی شروع شود.
    مصرف داروها
    اگر اخیراً بیمار شده و مجبور به استفاده از داروهایی شده باشید، ممکن است عادت‌ماهیانه‌تان یک تا دو روز دیرتر اتفاق بیفتد. دلیل عمده آن این است که بیشتر داروها در نحوه تولید استروژن و پروژسترون در بدنتان اخلال ایجاد می‌کنند.
  • کوثر
    کوثر
    سه شنبه 21 آبان 1392 - 21:34

سندرم تخمدان پلی‌کیستیک
    این مشکل که مشکلی بسیار شایع است موجب می‌شود که کیست‌هایی در تخمدان ایجاد شود که در تخمک‌گذاری عادی ایجاد اخلال می‌کند. سایر علائم این مشکل رشد مو زائد، افزایش وزن، شوره سر و ناباروری است. این مشکلات شامل اندومتریوز، سرطان تخمدان و بیماری قلبی می‌شود.
  • کوثر
    کوثر
    سه شنبه 21 آبان 1392 - 21:34
    گلم اگه کیست داشته باشی جواب آزمایش خون مثبت میشه؟ درسته ؟
  • کیانا
    کیانا
    سه شنبه 21 آبان 1392 - 21:37
    نمی دونم سرطان شنیدم ولی کیست نه؟
    سایت من
  • کوثر
    کوثر
    سه شنبه 21 آبان 1392 - 21:43
    کیانا جون چرا پرسیدی موقع رابطه درد دارم یا نه /
  • کیانا