Loading...

• +3
    donyyaa
    donyyaa
    یکشنبه 16 مهر 1391 - 23:38

اونایی که تازه می خوان اقدام کنن بیان تو !! (212506 بازدید)

سلام. من دارم چکاپ کامل انجام می دم تا واسه 3 ماه آینده واسه اولین تجربه بارداری اقدام کنم. هیچ تجربه ایی ندارم. کسی هست که مثل من تازه کار باشه!!
  • بهار
    بهار
    شنبه 18 بهمن 1393 - 10:04
    اره کاش بودم خخخخخخخ خوش میگشت
  • بهار
    بهار
    شنبه 18 بهمن 1393 - 10:06
    پس من فعلن برم شما ها بشینیدغیبت کنید خخخخخ غیبت کی رو میشه کرد ....خخخخخ هیچکس =))
  • مثل ماه
    مثل ماه
    شنبه 18 بهمن 1393 - 10:10
    خخخخخخخخخخخخخ غیبت تو رو
  • بهار
    بهار
    شنبه 18 بهمن 1393 - 10:12
    اره اره غیبت منو بکن گناهام کم شه خخخخخخخخخ
  • sara
    sara
    چهارشنبه 22 بهمن 1393 - 23:15
    سلام
  • sara
    sara
    چهارشنبه 22 بهمن 1393 - 23:20
    آماده شدن برای بارداری
    هر خانمی که می خواهد حامله شود قبل از باردار شدن باید به نکات زیر توجه کند:
    ۱ – حد اقل ۳ ماه قبل از حامله شدن کوشش نمائید وزن اید ه آل داشته باشید، زیرا سلامت جنین شما وابسته به وزن است . اگر خانمی وزن اضافی دارد یا چاق است در معرض خطر افزایش فشار خون ، دیابت دوران بارداری وامکان زایمان با سزارین وجود دارد . بنابراین قبل از حاملگی باید تغذیه صحیح وسالم داشته باشید
    ۲ – از پزشک خود بخواهید معاینه فیزیکی کامل از شما به عمل آورد. آزمایش پاپ اسمیر وآزمایش پستان ها انجام دهد.
    ۳ – از پزشک خود بخواهید چگونگی ایمنی شما را دربرابر بیماری سرخجه وآبله مرغان مشخص سازدواگر نیاز به واکسن دارید تزریق نماید .
    ۴ – اگر نیاز به رادیوگرافیدارید قبل از حامله شدن انجام دهید.
    ۵ – از پزشک خود بخواهیدخون شما را از نظر مقدار آهن آزمایش کند . زیرا کمبود آهن موجب خستگی شما در حین بارداری میگردد .
    ۶ – از پزشک خود بخوهید خون شما را از نظر مقدار کلسترل اندازه گیر ی کند زیرا بالا بودن کلسترل ممکن است موجب افزایش فشار خون شما گردد .
    ۷ – ازپزشک خود بخواهید وضع شمارا از نظر هپاتیت وایدز مشخص نماید
    ۸ – از پزشک خود بخواهید گروه خون شما وپدرش را تعیین نماید
    ۹ – از پزشک خود بخواهید ویتامین های قبل از بارداری را برای شما تجویز نماید.
    ۱۰ – اگر زن وشوهر سیگار می کشید فورا ترک کنید
    ۱۱ – هیچ گونه داروی گیاهی مصرف نکنید مگر با تجویز پزشک
    ۱۲ – با افرادی که دچار عفونت های بیماری ویروسی هستند تماس پیدا نکنید ، دست های خود را بشوئید وغذاهائی که کاملا پخته نشده است مصرف نکنید
    منبع : www.niniasal.com
  • Armita
    Armita
    یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 - 20:51
    سلام آندیا جون عزیزم اسم دکترت جیه ؟یه دکتر خوب تو زعفرانیه معرفی میکنی واسه دوقلو باردارشدن اقدام کنم
  • صفـــــا
    صفـــــا
    دوشنبه 14 اردیبهشت 1394 - 01:24

سلام به همه خانوم های گل و عزیز سایت محترم نی نی پیچ
    امیدوارم حال همگی خوب باشه و روزهای بهاری اتون سرشار از سلامتی و شادی و بهروزی باشه.
    من صفـــا ، مدیر سایت " نوعروس " هستم، آدرس سایت ما
    www.noarous.com
    است ، توی اتاق گفتگوی ما هم مباحث مختلفی وجود داره که دختر خانم ها ، نوعروس های تازه و عروس خانم های گل با هم به بحث و گفتمان میپردازن.
    مهم ترین قسمت ماجرا اینه که از همین امشب، یکشنبه هر هفته در اتاق گفتگو بین ساعت 9 تا 11 شب ، پزشک متخصص زنان داریم که بصورت آنلاین به سوالات عروس های حاضر در اتاق گفتگو پاسخ میدن. برای شما هم که درصدد باردار شدن هستید، بهترین زمان برای مطرح کردن سوالاتتون بصورت آنلاین است.
    دوست داریم شما هم حضور داشته باشید و سوال هاتون رو از خانوم دکتر کتایون برجیس ، مشاور اختصاصی سایت نوعروس بپرسید.
    اینم لینک برای حضور در این تاپیک :
    http://www.noarous.com/fa/thread/47996/page/7
    فقط پیشنهاد میکنم برای اینکه این فرصت رو از دست ندید، الان توی سایت نوعروس ثبت نام کنید که برای شب ، بتونید با لاگین کردن به حساب کاربری خودتون و وارد شدن به این بحث، سوالاتتون رو بپرسید.
    قسمت جالب ماجرا اینه که ما هر شب بین افرادی که توی این ساعت یعنی 9 تا 11 توی " قــــرارهای شبانه نوعروس " حضور دارن به قید قرعه یک بن 35 هزار تومانی خرید از لوازم آرایشی بهداشتی خانومی رو هدیه میدیم.
    " قــــرارهای شبانه نوعروس " هر شب راس ساعت 9 تا 11 در اتاق گفتگوی نوعروس برقراره و هر شب یک موضوع مهم حول و حوش ازدواج و زندگی و روابط زناشویی مطرح میشه که دوستان نظرات خودشون رو در خصوص موضوع با هم به اشتراک میزارن.
    در نهایت هم بین حاضرین در بحث قرعه کشی میشه و هر شب یک برنده خوش شانس داریم که شما میتونید اسامی برنده های شب های گذشته رو از این لینک ببینید :
    http://www.noarous.com/thread.aspx?lang=fa&qid=121195
    از این هفته ، یکشنبه ها اختصاص داده شده به مشاوره زنان ، پس از همه شما عزیزان دعوت می کنیم از اتاق گفتگوی نوعروس دیدن کنید و در قــــرارهای شبانه ما نوعروسی ها حضور داشته باشید، یقیناً فضایی متفاوت و دلنشین را تجربه خواهید کرد.
    پذیرای شمائیم.
    صفـــــا
    www.noarous.com
    سایت من
  • فرناز
    فرناز
    سه شنبه 29 اردیبهشت 1394 - 19:03
    سلام
  • فرناز
    فرناز
    سه شنبه 29 اردیبهشت 1394 - 19:03
    عضو جدیدم و خیلی خوشحالم که میتونم از نظراتتون استفاده کنم
  • فرناز
    فرناز
    سه شنبه 29 اردیبهشت 1394 - 19:08
    از آبان ماه برا بارداری اقدام کردم پریودام تقریبا منظم بود ولی فروردین رو پریود نشدم رفتم دکتر که مصرف 3 روز ld روزی 2 تا رو تجویز کرد.پریودم تازه تموم شده و از روز 4 پریودم کلومفین خوردم امروز باید آخریشو بخورم.خیلی دوست دارم زودتر حامله شم.کمکم میکنید؟
  • وجیهه
    وجیهه
    چهارشنبه 4 شهریور 1394 - 14:51
    سلام خانوما و مامانای عزیز وجیهه هستم عضو جدید گروه میخوام از ابان ماه اقدام بارداری کنم از الان ورزش بدنسازی انجام میدم و شبها پیاده روی میکنم وزنم زیاد نیست اما بهم میگن که حامله بشم چاق میشم لطفا بهم.کمک کنید تا اقدامات لازم رو انجام بدم ممنونم
    وجیهه هستم متولد 70
  • ناناز
    ناناز
    چهارشنبه 4 شهریور 1394 - 23:27
    سلام وجیه جون اول یه دکتر با تجربه و خبره انتخاب کن بهش بگو آزمایشات قبل بارداری برات بنویسه مثل چکاب تیروئد و کم خونی و ...
    اگر دوس داری شوهرتم آز اسپرم بده این دل بخواهیه و دیگه قرص فولیک اسید شروع کن به خوردن و حسابی غذاهای مقوی بخور تا انشالله بزودی مامان بشی و خدا یه نی نی صالح بهت بده
    وقتی چترت خداست..بگذار باران سرنوشت هرقدر میخواهد ببارد
  • شقایق
    شقایق
    پنجشنبه 5 شهریور 1394 - 04:22
    سلام
    من هم از فروردین 93 تو اقدامم اما هنوز موفق نشدم برام دعا کنین
  • وجیهه
    وجیهه
    پنجشنبه 5 شهریور 1394 - 14:24
    سلام ممنونم ناناز جان فقط یک.مشکل دارم معدم خیلی اذیتم میکنه معدم عصبیه دکترم میگه اول به فکر خودت باش بچه نمیخواد بیاری اما من و شوهرم علاقه زیادی به بچه داریم ، استرس های روزانه زیاد دارم نمیدونم چطور رفعش کنم صاحب خونه از یک طرف مشکل معده از طرف دیگه
    وجیهه هستم متولد 70
  • وجیهه
    وجیهه
    پنجشنبه 5 شهریور 1394 - 14:26
    شرمنده عزیزم غذای مقوی مثلا چی بخورم؟
    وجیهه هستم متولد 70
  • ناناز
    ناناز
    جمعه 6 شهریور 1394 - 00:40
    عرق کاسنی بده به شوهرت حلواهای گرم بخور مثل حلوای بارداری قوتو خیلی عالیه بخور معجون درست کن بخور خرما و مغزها یادت نره
    وقتی چترت خداست..بگذار باران سرنوشت هرقدر میخواهد ببارد
  • نفیسه
    نفیسه
    جمعه 6 شهریور 1394 - 02:13
    سلام
    من همین الان عضو شدم
  • وجیهه
    وجیهه
    جمعه 6 شهریور 1394 - 06:21
    سلام عزیزم خوبی خوش اوم ی منم دیروز عضو شدم
    وجیهه هستم متولد 70
  • مریم28
    مریم28
    دوشنبه 9 شهریور 1394 - 04:51
    سلام من تازه عضو شدم منم شش ماهه اقدام کردم واسه نینی ولی نشده دعا کنین این ماه بشه

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی