Loading...

• مامان هستی
    مامان هستی
    دوشنبه 4 شهریور 1392 - 07:42

کی تصمیم داره بچه دومی بیاره ؟ (3460 بازدید)

دختر من 4 ساشو تموم کرد فامیلا بهم میگن وقتشه یکی دیگه بیار ولد من فکر میکنم زوده میشه به من کمک کنین؟
    سایت من وان یکادوالذین
  • شیرین خانومی
    شیرین خانومی
    دوشنبه 4 شهریور 1392 - 08:21
    چرا باید حرف فامیلا برات اهمیت داشته باشه؟خودت موقعیت خودت رو بسنج ببین از پسش برمیای یانه؟اینجور موارد رو نذار کسی برات تعیین کنه فقط خودت و همسرت تصمیم بگیرین
    ایشالله هرچی خیره برات همون بشه
  • مامان رز
    مامان رز
    دوشنبه 4 شهریور 1392 - 22:13
    نه بابا چه دیره حرف های دیگران که تمومی نداره ما که ازدواج کردیم سه سال بچه نمی خواستیم حرف و حدیث داشتیم باید بی خیال حرف دیگران بشی با همسرت موقعیتتون رو بسنجید و بعد تصمیم بگیرید هر چی دخترت بزرگ تر بشه کمتر حسودی می کنه
    سایت من نبض زندگی ما رز بانو
  • مامان پانیا
    مامان پانیا
    سه شنبه 5 شهریور 1392 - 00:28
    منکه فکر میکنم این مسائل حریم خصوصیه هر فردی هست و کسی وقتش یا دیر و زودش رو نمیتونه واسه آدم تعیین کنه. جدا از اینکه مردم در هر صورتی حرف واسه گفتن دارند. ولی آیا اگر شما موقعیت نداشته باشی و به حرف مردم توجه کنید در مواقع سخت میتونید روشون حساب کنید؟ من تا 7 سال بچه نمیخواستم هر کی یه حرفی زد تا بعدش پانیا رو آوردم. دو سه ماهش که شد همه میگفتند نمیخوای دیگه بیاری؟ میبینید که حرفا تمومی نداره!!!
  • الهام
    الهام
    سه شنبه 26 شهریور 1392 - 00:42
    سلام بچه ها
    دختر من داره میره اول دبستان
    الان دارم اقدام میکنم
    یه کم نگرانم
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    سه شنبه 26 شهریور 1392 - 20:09
    سلام مامانای گل
    میلاد امام رضا (ع) را تبریک میگویم
    در مورد فاصله سنی بین دو بچه حرفای زیادی زده میشه البته بعد از در نظر گرفتن شرایط والدین، از نظر علمی دانشمندان معتقدند این فاصله نباید كمتر از۱۸ ماه (البته بعضی‌ها حداقل ۱۸تا ۲۳ ماه را توصیه می‌كنند) ویا بیشتر از۵ سال باشد چون در هر دو حالت، امكان بروز مشكلاتی برای كودكان و والدین وجود دارد.
    کمتر از 18 ماه بدن مادر آمادگی ندارد و بچه اول هم آسیب میبیند علاوه بر اینکه بچه دوم احتمال ناقص شدنش بیشتر میشه و بیشتر از 5 سال بدن مادر به آهستگی توانایی خود را برای پذیرش بارداری از دست خواهد داد. ضمنا وقتی فاصله سنی بچه‌ها از هم بسیار زیاد باشد امكان برقراری ارتباط و بازی با هم در آنها كم می‌شود.
    به امید موفقیت همه والدین دلسوز و سلامت همه فرزندان دلبندمان
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • مامان هستی
    مامان هستی
    سه شنبه 26 شهریور 1392 - 21:51
    ممنون از بابت نظرت
    سایت من وان یکادوالذین

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی