Loading...

• roza
    roza
    دوشنبه 4 آذر 1392 - 04:48

خانمها (3978 بازدید)

من شوهرمو دوس ندارم 5 ماهه عروسی کردم هر روز که میگذره بیشتر از دنیا سیر میشم نمیدونم چطوری دوسش داشته باشم اخه قبله اون عاشق یکی دیگه بودم قسمت نشد-از خودشو از خانوادش متنفرم -میدونه دوسش ندارم همش میگه بچه بیار - چگار کنم
    دنیا بیهوده هست
  • غزل
    غزل
    دوشنبه 4 آذر 1392 - 20:22
    عزیزم اینجوری نگو اینجوری داری به خودت تلقین میکنی که دوستش نداری من یکی از دوستام مثل توبود اولای زندگیش کارش فقط بود گریه ولی یه وقت که شد الان عاشق شوهرشه . الان سه ساله ازدواج کردن
    همسرم تمام زندگیه منه
  • roza
    roza
    دوشنبه 4 آذر 1392 - 23:12
    اخلاقش خیلی بده به همه جیز گیر میده میدونه دوسش ندارم - الان 5ماهه عروسی کردم گیر داده بچه میخوام
    دنیا بیهوده هست
  • کیانا
    کیانا
    سه شنبه 5 آذر 1392 - 00:16
    روزا جونم تو نباید پلای پشن سرت رو خراب کنی.فکر کسی که عاشقش بودی هم بزار کنار
    سایت من
  • کیانا
    کیانا
    سه شنبه 5 آذر 1392 - 00:20
    تواگه بخوای میتونی شرایط زندگیتو عوض کنی.اگه بخوای .غزل جون راست میگه تلقین نکن.همه یه اخلاق بد دارن ما آدما باید مدیریت کنیم.دوست داره که از تو و خودش بچه میخواد
    سایت من
  • کیانا
    کیانا
    سه شنبه 5 آذر 1392 - 00:21
    دوستت داره روزا جون
    سایت من
  • محمد رضا
    محمد رضا
    سه شنبه 5 آذر 1392 - 04:37
    رزا جون اگه با یه مرد مهربون باشی اونم مهربون میشه به قول خودت شاید چون میدونه دوسش نداری گیر میده عزیزم مواظب زندگیت باش کسی که قبلا دوس داشتی رو هم فراموش کن چون ببخشید ها حتی اگه جدا شی به هیچ عنوان سمتت نمیاد ,عزیزم بچه شیرینی زندگیه سعی کن فکر های بد رو از خودت دور کن و یه بچه بیار کیانا راست میگه شوهرت دوست داره و میخواد این زندگی ادامه داشته باشه که بچه میخواد ازت .
    عزیزم قدر زندگیتو بدون.
    خدایا ممنونم بخاطر فرشته کوچلوم
  • نی نی
    نی نی
    سه شنبه 5 آذر 1392 - 05:20
    اره رزا جون بچه هها راست میگن یک بچه بیار عزیزم کم کم هم به شوهرت وابسته میشی و عاشقش میشی مطمعن باش
  • roza
    roza
    سه شنبه 5 آذر 1392 - 23:07
    اخه من کامندم هم سنم کمه -و هم اینکه چون مادر شوهر میگه بچه بیار بیشتر به خاطر اون نمیخوام بچه داشته باشم و همش در ارئزی اییننم که روزی میرم از این زندگی
    دنیا بیهوده هست
  • غزل
    غزل
    سه شنبه 5 آذر 1392 - 23:09
    سلام
    همسرم تمام زندگیه منه
  • roza
    roza
    سه شنبه 5 آذر 1392 - 23:09
    سلامم (*)
    دنیا بیهوده هست
  • غزل
    غزل
    سه شنبه 5 آذر 1392 - 23:12
    خوبی عزیزم اسه چی عزیزم الکی فکرای بی خود میکنی
    همسرم تمام زندگیه منه
  • roza
    roza
    سه شنبه 5 آذر 1392 - 23:13
    اخه به ارزوهام نرسیدم - وقتی ادم به عشقش نرسه دنیا واسش تاریکه مخصوصا اینکه خودم باعث جدایی از عشقم شدم بیشتر تو عذاب وجدانم
    دنیا بیهوده هست
  • غزل
    غزل
    سه شنبه 5 آذر 1392 - 23:13
    بابا اون دیگه شوهرته قراره تا اخر عمرتون باهم باشین . اونه که واست میمونه و در مشکلات همراته
    همسرم تمام زندگیه منه
  • غزل
    غزل
    سه شنبه 5 آذر 1392 - 23:14
    خیلی ها هستند که به عشقشون نمیرسن این دلیل نمیشه که زندگیتو خراب کنی
    همسرم تمام زندگیه منه
  • roza
    roza
    سه شنبه 5 آذر 1392 - 23:15
    اخه اخلاق گندی داره پول پرسته به خاطر کارمندیم اومده سراغم منم بعد ها متوجه شدم که دیر شده بود
    دنیا بیهوده هست
  • غزل
    غزل
    سه شنبه 5 آذر 1392 - 23:16
    شریک زندگیت عاشقته . اونم چون فهمیده دوسش نداری ازت بچه میخاد تا شاید به دلت بشینه .
    همسرم تمام زندگیه منه
  • غزل
    غزل
    سه شنبه 5 آذر 1392 - 23:18
    نگو اینجوری این فکرا رو از از خودت بیرون کن . یه نی نی بیار . دوست من یه بچه اوردد یگه شد عاشق شوهرش
    همسرم تمام زندگیه منه
  • roza
    roza
    سه شنبه 5 آذر 1392 - 23:19
    اگه عاشق بود که به حرفام گوش میداد - همش منو میبره خونه مادرش -منم خوشم نمیاد
    دنیا بیهوده هست
  • غزل
    غزل
    سه شنبه 5 آذر 1392 - 23:22
    مادرشه عزیز . خوبه اون با تو اینجور رفتاری میکرد . رگ خوابشو بدست بیار
    همسرم تمام زندگیه منه
  • roza
    roza
    سه شنبه 5 آذر 1392 - 23:23
    اون نمیزاره من برم خونه مامانم -رگ خواب نداره که -هر چی پول در میارم بهش میدم تا ازم دست برداره تا بزاره برم خونه بابام ولی هر جمعه دعوا میندازه نمیزاره
    دنیا بیهوده هست

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی