Loading...

• +1
    محمد رضا
    محمد رضا
    پنجشنبه 7 آذر 1392 - 04:50

تقویت رحم (38752 بازدید)

سلام خانم های عزیز من یه سوال داشتم همه به من میگن خودت و شوهرت رو تقویت کن ولی منظورشون رو نمیفهمم میشه راهنماییم کنین من قسط بارداری دارم با یک سقط میشه کمکم کنید لطفا?..
    خدایا ممنونم بخاطر فرشته کوچلوم
  • azi69
    azi69
    پنجشنبه 7 آذر 1392 - 05:02
    سرچ کن تو اینترنت چیزای که برای اسپرم خوبه
    خدایا مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایا شکرت . . . فقط 18به تولد باقی مونده
  • azi69
    azi69
    پنجشنبه 7 آذر 1392 - 05:03
    کاهو گردو پسته ترشی سیر عرق کاسنی انجیر خرما کنجد تخمه کدو من از اینا به شوهرم میدم
    خدایا مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایا شکرت . . . فقط 18به تولد باقی مونده
  • محمد رضا
    محمد رضا
    پنجشنبه 7 آذر 1392 - 05:04
    سلام .تغییری کرده؟
  • محمد رضا
    محمد رضا
    پنجشنبه 7 آذر 1392 - 05:05
    برای تقویت رحم چی خوبه؟
  • azi69
    azi69
    پنجشنبه 7 آذر 1392 - 05:06
    تو پری هات سردی جات نخور وگرمی جات بخور وبذار هرچی عفونت وخون وهمه چی تو رحم هست پاک بشه تو پری هات
  • محمد رضا
    محمد رضا
    پنجشنبه 7 آذر 1392 - 05:08
    من خیلی کم پری داشتم 1 روز و 1 روز لک بینی
  • azi69
    azi69
    پنجشنبه 7 آذر 1392 - 05:08
    تازه امشب اقدام داریم مثلا به شو گفتم تحت هیچ شرایطی دسشویی میری با آب گرم خودتو بشور باعث میشه اسپرم ها از بین بره و حمام اصلا با آب گرم نباشه
  • azi69
    azi69
    پنجشنبه 7 آذر 1392 - 05:09
    چرا آخه نکنه بارداری؟ شاید کیست داری؟ یا تخمدان پلی کیستیک داری؟
  • محمد رضا
    محمد رضا
    پنجشنبه 7 آذر 1392 - 05:11
    هیچ کدوم تازه کیستام رفته بود که حامله شدم ولی اون موقع هم همین طوری شدم خونریزی کردم و سقط شد الانم تست منفی نشون میده
  • azi69
    azi69
    پنجشنبه 7 آذر 1392 - 05:11
    ببخش به شوهرم گفتم با آب گرم اصلا خودشو نشوره بالا اشتباه نوشتم
  • +1
    azi69
    azi69
    پنجشنبه 7 آذر 1392 - 05:13
    عزیزم به خودت وبهداشتت برس که عفونت نکنی و حتما بور دکتر که کیست هات رفع بشه وانشالله زودی مشکلتون حل بشه ویه نی نی ناز بیاد تو دلت انشالله
  • محمد رضا
    محمد رضا
    پنجشنبه 7 آذر 1392 - 05:16
    کیست ندارم سالمم الان ماه پیش یه سقط داشتم
  • azi69
    azi69
    پنجشنبه 7 آذر 1392 - 05:17
    خوب کامل دفع شده ساک وجنین؟؟؟؟ این خیلی مهمه
  • محمد رضا
    محمد رضا
    پنجشنبه 7 آذر 1392 - 05:22
    نه ساک نشون داد نه جنین ولی بتام 53 بود
  • محمد رضا
    محمد رضا
    پنجشنبه 7 آذر 1392 - 05:23
    بعد شد 20 بعد10 بعد1 گفت سقط شده
  • محمد رضا
    محمد رضا
    پنجشنبه 7 آذر 1392 - 19:21
    سلام به همه کسی هست?
  • +1
    محمد رضا
    محمد رضا
    پنجشنبه 7 آذر 1392 - 19:47

تقویت رحم و آماده سازی بدن برای بارداریمواد غذايي مفيد براي تقويت رحم : 1- خوردن به و فراوده هاي آن مانع انداختن جنين زنها ميشود.(باعث تقويت رحم مي شود)خوردن به بصورت خام خوب نيست و مضر مي باشد زيرا به خام رگهاي بدن را مسدود مي سازد و چون گرم است براي كسانيكه گرم مزاجند خوب نيست . 2-لوبياى سبز براى تقويت رحم و جلوگيرى از سقط جنين همتا ندارد 3- در چين ، ژاپن و كشورهاي خاور دور از تركيب عسل و دارچين براي تقويت رحم در زناني كه باردار نمي شوند استفاده مي شود. . كمي پودر دارچين را با نصف قاشق چايخوري عسل خمير كرده و آن را در در طول روز به طور مكرر برروي لثه ها مي گذارند تا به آهستگي با بزاق دهان مخلوط شده و وارد بدن شود. 4-ستاخينس گرم و خشك و لطيف دم كرده معطر، مقوي اعصاب ، مفيد براي خانمهاي نازا در جهت تقويت رحم و تخمدانها شش قسمت صبح يا شب سه استكان آب مثل چاي دم كرده و ميل نمائيد . 5-ميخك براي تقويت نيروي جنسي سرد مزاجان مفيد است.براي درمان غذايي و تقويت رحم بايد از 4 گرم ميخك، هر روز به طور مرتب استفاده نمود. ۶- كاسني در ازدياد نطفه و زيبايي چهره كودك تازه متولد مفيد است.كاسني رحم را به وظيفه طبيعي خود وا مي دارد. برگ كاسني، داراي مقداري ويتامين(ث) است و لذا در حفظ جواني مؤثر است.كاسني، توان و نيروهاي بدني را تجديد مي كند.
  • کیانا
    کیانا
    پنجشنبه 7 آذر 1392 - 20:10
    سلام بیتا جون.تو اول باید کامل پری بشی .یه پری درست و حسابی.1 روز که پری نیست
    سایت من
  • کیانا
    کیانا
    پنجشنبه 7 آذر 1392 - 20:13
    هرشب قبل از خواب آب ولرم با عسل بخور.عسل و دارچین هم واسه دندون خوبه عفونت دندون خشک میکنه
    سایت من
  • azi69
    azi69
    پنجشنبه 7 آذر 1392 - 21:58
    سونو بده ببین کامل بارداریت دفع شده چون اگه باشش باعث کیست میشه

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی