Loading...

• +2
    مامانی s
    مامانی s
    دوشنبه 18 آذر 1392 - 00:26

کسانی که چند ماهه اقدام کردن اما نتیجه نگرفتن بیان بهم کمک کنیم! (90646 بازدید)

من 4 ماهه اقدام کردم اما نتیجه نگرفتم .کمکم کنید........................ ^:)^
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • مامانی s
    مامانی s
    پنجشنبه 21 آذر 1392 - 06:46
    مبارکههههههههههه
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • نی نی
    نی نی
    پنجشنبه 21 آذر 1392 - 06:47
    2روزه که عقب انداختم
  • مامانی s
    مامانی s
    پنجشنبه 21 آذر 1392 - 06:48
    بسلامتی بارداری خانومی
  • مامانی s
    مامانی s
    پنجشنبه 21 آذر 1392 - 06:49
    چند روز دیگه صبر کن دوباره از بده چون هر روز دو برابر میشه
  • نی نی
    نی نی
    پنجشنبه 21 آذر 1392 - 06:55
    اومدم عزیزم
  • مامانی s
    مامانی s
    پنجشنبه 21 آذر 1392 - 06:57
    تو فولیکولات چند بودن؟
  • مامانی s
    مامانی s
    پنجشنبه 21 آذر 1392 - 06:57
    تو فولیکولات چند بودن؟
  • محمد رضا
    محمد رضا
    پنجشنبه 21 آذر 1392 - 19:47
    سلام نازلی جون 35 مشکوک از 50 به بالا مثبت چند روز دیگه صبر کن
    خدایا ممنونم بخاطر فرشته کوچلوم
  • مامانی s
    مامانی s
    پنجشنبه 21 آذر 1392 - 23:53
    سلام ولی بیتا جون ب نظر من بارداره
  • مامانی s
    مامانی s
    جمعه 22 آذر 1392 - 00:06
    بیتا جون تو چ خبر؟بسلامتی بارداری؟
  • مامانی s
    مامانی s
    جمعه 22 آذر 1392 - 00:10
    تورو خدا واسه منم دعا کنید امروز روز 6 پری هستم و میخوایم این ماهم اقدام اقدام کنیم واسم دعا کنید این دفه دیگه باردار بشم!
  • mamane amir arsalan
    mamane amir arsalan
    جمعه 22 آذر 1392 - 22:46

Salam.khobid?man 4mah pish kist dashtam laparaskopy kardam va. Alan salemam 4 mahe vase hamelegi eghdam. Kardam vali bifayede bode.ama Dore ghabli ke peri shodam 4. Roz dirtar shodam dar sorati ke. Hamishe. Periodam monazame?khely zod Bache mikham chi kar Konami?folic
    asid ham mikhoram
  • mamane amir arsalan
    mamane amir arsalan
    جمعه 22 آذر 1392 - 22:48

Chikar Konam ke zod hamele. Besham?to ro khoda rahnemAiem konid.
  • مامانی s
    مامانی s
    دوشنبه 25 آذر 1392 - 03:17
    سلام بانو جون ب نظر من خودتو شوهرتو خوب تقویت کن
  • مامانی s
    مامانی s
    دوشنبه 25 آذر 1392 - 03:17
    خدا هر وقت خودش بخواد میده
  • مامانی s
    مامانی s
    دوشنبه 25 آذر 1392 - 03:31
    کسی هست؟؟؟؟
  • مامانی s
    مامانی s
    دوشنبه 25 آذر 1392 - 03:32
    من خیلی نا امیدم..............................................
  • مامانی s
    مامانی s
    دوشنبه 25 آذر 1392 - 03:34
    4 ماهه اقدام کردیم اما فایده ای نداشته.امروز روز 10 پریودیمه تست تخمک گذاری کم کم داره رو ب مثبتی میره بهم بگید چکار کنم ک این ماه بگیرهههههههههههههههههههههههههههههههه
  • یاس بانو
    یاس بانو
    دوشنبه 25 آذر 1392 - 07:39
    مامان ایلیای عزیز انشالله این ماه مامان میشی...
    یک شب درمیون رابطه داشته باشین و پاهاتو یک ربعی بالا نگه دار و تا هفت هشت ساعت هم راه نرو...
  • یاس بانو
    یاس بانو
    دوشنبه 25 آذر 1392 - 07:39
    واسه منم دعا کنید که باردار باشم. امروز موعد پری بوده و هیچ خبری ازش نیست... [-O<

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی