Loading...

• +2
    مامانی s
    مامانی s
    دوشنبه 18 آذر 1392 - 00:26

کسانی که چند ماهه اقدام کردن اما نتیجه نگرفتن بیان بهم کمک کنیم! (90549 بازدید)

من 4 ماهه اقدام کردم اما نتیجه نگرفتم .کمکم کنید........................ ^:)^
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • مامانی s
    مامانی s
    دوشنبه 25 آذر 1392 - 08:39
    ای خدای مهربون به هممون کمک کن و نی نی های سالمی بهمون بده خدایا تنها امیدم تویی نا امیدم نکن..
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • +1
    مامانی s
    مامانی s
    دوشنبه 25 آذر 1392 - 08:42
    ای خدا قراره چند روز دیگه اقدام کنیم تنها تویی که میتونی دستمو بگیری و نا امیدم نکنی.......
    من این ماه خیلییییییییییییی امید دارمااا خدا جونم///////
  • یاس بانو
    یاس بانو
    دوشنبه 25 آذر 1392 - 15:45
    [-O<
  • یاس بانو
    یاس بانو
    دوشنبه 25 آذر 1392 - 15:46
    عزیزم اون کارهایی که گفتم حتما انجام بده.
  • مامان عسل بانو
    مامان عسل بانو
    دوشنبه 25 آذر 1392 - 19:26
    salam kasi hast
    خدایا شکرت که عسل نازمو بهم دادی
  • مامانی s
    مامانی s
    دوشنبه 25 آذر 1392 - 23:52
    فردا قراره برم سونو بدم واسه اندازه فولیکولهام ایشالا که نرمالن.تست تخمک گذاری هم داره مثبت میشه خدایا من هنوز امید دارما نا امیدم نکن...........
  • مامانی s
    مامانی s
    دوشنبه 25 آذر 1392 - 23:56
    بچه دکتر بهم گفته دوتا امپول هاش س ج بزنم کسی اطلاعاتی راجبه ش نداره؟
    مانع بارداری نمیشه؟دکتر گفت واسه اینکه فولیکولهات حتما ازاد بشه بزن اما خب همیشه نمیشه ب دکترا اعتماد کرد...
  • یاس بانو
    یاس بانو
    سه شنبه 26 آذر 1392 - 00:14
    مامان ایلیا من نمیدونم اینا که دکتر گفته چیه... ان شالله این ماه باردار میشی
  • مامانی s
    مامانی s
    سه شنبه 26 آذر 1392 - 01:02
    فدای بشم یاس بانو جونم ایشالا ک شما هم مامان میشی
  • مامانی s
    مامانی s
    سه شنبه 26 آذر 1392 - 01:05
    سحر جان بیا
  • مامانی s
    مامانی s
    چهارشنبه 27 آذر 1392 - 23:33
    قراره امشب اقدام کنیم خدااااااااااااااااااااااااااااااااایا خیلی این ماه امید دارم ناامیدم نکن توکلم ب خودته تنها کسی ک میتونه بهم کمک کنه تویی خدای مهربونم پس این ماه بهم نی نی سالمی بده ایشالا..........
  • مامانی s
    مامانی s
    چهارشنبه 27 آذر 1392 - 23:34
    خدا جونم به همه اونایی ک نی نی میخوان بهشون بده
  • مامانی s
    مامانی s
    چهارشنبه 27 آذر 1392 - 23:36
    اگه کسی توصیه یا تجربه ای داره بیاد بهم بگه منتظرمااااااااااااااااااااااااااااااااا.
  • یاس بانو
    یاس بانو
    پنجشنبه 28 آذر 1392 - 21:38
    :* مامان ایلیا این ماه مامان میشی به امید خدا [-O<
  • نگار مامان ویدا
    نگار مامان ویدا
    جمعه 29 آذر 1392 - 01:09
    مامانه ایلیا گفته:
    من 4 ماهه اقدام کردم اما نتیجه نگرفتم .کمکم کنید........................ worship.gif
  • نگار مامان ویدا
    نگار مامان ویدا
    جمعه 29 آذر 1392 - 01:14
    سلام عزیزم امیدوارم که خوب باشی.از اولین روزی که عادت میشی حساب کن تا روز 14/15/16 بهترین روزها برای بارداری اما از نظر من وقتی هر ماه متنظری و باردار نمیشی یه استرس به وجود میاد که باعث میشه بدتر باردار نشی پس بزار به حال خودش مطمئن باش که میشی.
  • مامانی s
    مامانی s
    جمعه 29 آذر 1392 - 07:58
    سلام دوستان ممنون از راهنماییهاتون ما دیشب اقدام داشتیم وتا چند روز دیگه هم داریم اما نگار جان بخدا این ماه ریلکس ترم.........................ایشالا که خدا کمکم میکنه و نی نی سالم این ماه بهم میده و ب همه کسانی ک نی نی میخوان...
  • مامانی s
    مامانی s
    جمعه 29 آذر 1392 - 07:58
    یاس بانو جون چی شد؟؟ بسلامتی مامان شدی؟/
  • مامانی s
    مامانی s
    جمعه 29 آذر 1392 - 08:01
    خدایا چشم و امیدم ب خودتهههههههههههههههههههههههههه
  • غزل
    غزل
    جمعه 29 آذر 1392 - 08:20
    سلاممم مامان ایلیا توکلت بخدا باشه عزیزم و همینطور راضی به رضای خدا باش اگه خدا صلاح بدونه حتما بهت نی نی میده.خدا که بخیل نیست فقط صبر کن
    همسرم تمام زندگیه منه

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی