Loading...

• +1
    roza
    roza
    یکشنبه 8 دی 1392 - 02:08

سوال مهم (5792 بازدید)

من یه هفته پیش پریودم تمام شد امروز صبح خون قهوه ی اومد ازم کمه ولی حالم یه جوره جند روزه سردردو سرگیچه دارم شکمم یه کممی درد داره این یعنی چی؟
    دنیا بیهوده هست
  • roza
    roza
    یکشنبه 8 دی 1392 - 02:30
    یکیب بلده جواب بده دیگه
    دنیا بیهوده هست
  • یاس بانو
    یاس بانو
    یکشنبه 8 دی 1392 - 19:41
    بارداری نیست. خیالت راحت.
  • یاس بانو
    یاس بانو
    یکشنبه 8 دی 1392 - 19:43
    معمولا توی دوران تخمک گذاری کمی سرگیجه و بیحالی و درد در ناحیه زیر شکم طبیعیه. نگران نباش
  • نارین
    نارین
    یکشنبه 8 دی 1392 - 20:51
    من ماهی که باردار شدم دقیقا همینجوری یک هفته بعداز پریودیم کمی خون دیدم بعدکه از دکترپرسیدم گفت مربوط به لانه گزینی جنین بوده وطبیعیه.البته دیگه خون ندیدم
  • مامان هنگامه
    مامان هنگامه
    یکشنبه 8 دی 1392 - 21:00
    سلام.کسی هست راهنمایی کنه.من یک سقط خودبخودی وبدون درد درهفته چهارم بارداری داشتم .
    کسی میدونه بعد از چندوقت دوباره میتونم اقدام کنم. ممنون میشم
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    یکشنبه 8 دی 1392 - 21:11
    اولين باردارى بوده؟ سابقه سقط هم داشتى؟بنظرم بايد حضورى به دكتر متخصص مراجعه كنى. احتياج به سونو و... هست.
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • مامان هنگامه
    مامان هنگامه
    یکشنبه 8 دی 1392 - 21:17
    ممنون مادر سه فرزند. بارداری سوم بوده .سابقه سقط نداشتم .25 اذر خونریزی کردم .به مدت 5روز الان هم لکه بینی ودرد ندارم .
  • بابایی من
    بابایی من
    یکشنبه 8 دی 1392 - 21:48
    سلام به تمام مامانای مهربون و دلسوز. ا :* میدوارم همگی خوب و سر حال باشید
    زندگی با تو زیباست بدون تو نمیخواهمش.
  • بابایی من
    بابایی من
    یکشنبه 8 دی 1392 - 21:51
    ابوالفضل من 11 ماهه است و چند وقته عادت کرده مدام گاز میگیره هرچی باهاش صحبت میکنم و یا سعی میکنم سرگرمش کنم اما فایده ای نداشت و هنوز کاز میگیره. اونم خیلی محکم :(( . کسی میدونه باید چه کنم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  • مامان هنگامه
    مامان هنگامه
    یکشنبه 8 دی 1392 - 21:52
    کسی نیست .تجربه منو داشته بعد دوباره باردار شده باشه. :-?
  • مامان هنگامه
    مامان هنگامه
    یکشنبه 8 دی 1392 - 21:54
    مامانایی که تجربه دارین کمکم کنین :(
  • بابایی من
    بابایی من
    یکشنبه 8 دی 1392 - 21:58
    کسی نییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییت
  • roza
    roza
    دوشنبه 9 دی 1392 - 00:24
    یعنی من حامله ام؟ امکان نداره من بچه نمیخوام :((
    دنیا بیهوده هست
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    دوشنبه 9 دی 1392 - 01:05
    رزا جون ممكنه باردار باشى، پايين كمرت درد نداره؟مامانی من گفته:
    ابوالفضل من 11 ماهه است و چند وقته عادت کرده مدام گاز میگیره هرچی باهاش صحبت میکنم و یا سعی میکنم سرگرمش کنم اما فایده ای نداشت و هنوز کاز میگیره. اونم خیلی محکم cry.gif . کسی میدونه باید چه کنم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام مامان ابوالفضل، پسر منم ١١ ماهه است. خوب طبيعيه مامان جون، داره دندون در مياره! يه چيزى بديد دستش بكشه به دندوناش. وقتى التهاب لثش بخوابه ديگه گاز نميگيره. با غذا سيرش كنيد و وقتى شيرتون زياد هست بهش شير بديد. سينه خالى رو گاز ميگيره!
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • roza
    roza
    دوشنبه 9 دی 1392 - 01:11
    کمرم بیشتر اوقات درد داره ولی تهوع زیاد دارم =اخه مگه میشه بعد از پریود حامله شد؟
    دنیا بیهوده هست
  • نارین
    نارین
    دوشنبه 9 دی 1392 - 01:19
    آره میشه.بعضیا چند ماه اول حاملگیشون پریود میشن.زنعموی من اینجوری بود ولی نگران نباش شاید از تو دلیل دیگه ای داشته باشه
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    دوشنبه 9 دی 1392 - 01:21
    یگی گفته:
    مامانایی که تجربه دارین کمکم کنین sad.gif
    مامانى من تجربه شما رو ندارم اما ميدونم بعد از سقط بدن بايد فرصت كنه تا خودش رو بسازه ضمنا علت سقط هم مشخص بشه بايد مطمئن بشيد كاملا سقط شده تا عفونت نشه خداى نكرده! بخاطر اين ميگم سونو نيازه .
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    دوشنبه 9 دی 1392 - 01:23
    به نظرم يه سونو برو رزا جون! خطر سقط هست!!
  • roza
    roza
    دوشنبه 9 دی 1392 - 01:38
    سقط؟ چطوری ؟ میشه توضیح یدید
    دنیا بیهوده هست
  • مامان هنگامه
    مامان هنگامه
    دوشنبه 9 دی 1392 - 01:39
    .
    ممنون .اخه من زیاد به دکتر وسونوی اینجا اعتماد ندارم.من بعداز سونو خونریزی کردم

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی