Loading...

• +4
    محمد رضا
    محمد رضا
    جمعه 20 دی 1392 - 21:44

کسایی که میخوان این ماه اقدام کنن بیاین با هم باشیم و از تجربیات هم استفاده کنیم (424851 بازدید)

خدایا 3 ماه انتظار بالاخره تموم شد
    دلم بچه میخواد شدیدا خدااااااااااااااااااااایا صدای من و کسایی که نی نی میخوان رو بشنووووو .
    دوست دارم خدای من این ماه با توکل به تو میخوام اقدام به نی نی دار شدن بکنم خواهش میکنم یه نی نی سالم بهم بده
    آمین [-O<
    خدایا ممنونم بخاطر فرشته کوچلوم
  • بهار
    بهار
    شنبه 6 دی 1393 - 18:35
    سلام الی بریم تاپیک ازاد
  • بهار
    بهار
    شنبه 6 دی 1393 - 18:35
    تاپیک سلام منظورمه
  • sepid
    sepid
    پنجشنبه 9 بهمن 1393 - 08:35
    سلام به همه مامان خوب. می خواستم بهتون سایت نی نی عسل رو معرفی کنم که راهنمای خوبی واسه مادران از بارداری تا داشتن فرزند توانمند هستش
    www.niniasal.com
  • sara
    sara
    چهارشنبه 22 بهمن 1393 - 23:20
    آماده شدن برای بارداری
    هر خانمی که می خواهد حامله شود قبل از باردار شدن باید به نکات زیر توجه کند:
    ۱ – حد اقل ۳ ماه قبل از حامله شدن کوشش نمائید وزن اید ه آل داشته باشید، زیرا سلامت جنین شما وابسته به وزن است . اگر خانمی وزن اضافی دارد یا چاق است در معرض خطر افزایش فشار خون ، دیابت دوران بارداری وامکان زایمان با سزارین وجود دارد . بنابراین قبل از حاملگی باید تغذیه صحیح وسالم داشته باشید
    ۲ – از پزشک خود بخواهید معاینه فیزیکی کامل از شما به عمل آورد. آزمایش پاپ اسمیر وآزمایش پستان ها انجام دهد.
    ۳ – از پزشک خود بخواهید چگونگی ایمنی شما را دربرابر بیماری سرخجه وآبله مرغان مشخص سازدواگر نیاز به واکسن دارید تزریق نماید .
    ۴ – اگر نیاز به رادیوگرافیدارید قبل از حامله شدن انجام دهید.
    ۵ – از پزشک خود بخواهیدخون شما را از نظر مقدار آهن آزمایش کند . زیرا کمبود آهن موجب خستگی شما در حین بارداری میگردد .
    ۶ – از پزشک خود بخوهید خون شما را از نظر مقدار کلسترل اندازه گیر ی کند زیرا بالا بودن کلسترل ممکن است موجب افزایش فشار خون شما گردد .
    ۷ – ازپزشک خود بخواهید وضع شمارا از نظر هپاتیت وایدز مشخص نماید
    ۸ – از پزشک خود بخواهید گروه خون شما وپدرش را تعیین نماید
    ۹ – از پزشک خود بخواهید ویتامین های قبل از بارداری را برای شما تجویز نماید.
    ۱۰ – اگر زن وشوهر سیگار می کشید فورا ترک کنید
    ۱۱ – هیچ گونه داروی گیاهی مصرف نکنید مگر با تجویز پزشک
    ۱۲ – با افرادی که دچار عفونت های بیماری ویروسی هستند تماس پیدا نکنید ، دست های خود را بشوئید وغذاهائی که کاملا پخته نشده است مصرف نکنید
    منبع : www.niniasal.com
  • شیوا
    شیوا
    سه شنبه 28 بهمن 1393 - 01:05
    سلام کسی نیست؟
  • شیوا
    شیوا
    سه شنبه 28 بهمن 1393 - 01:06
    ممنون از راهنماییت ساراجون
  • مامان فهيم
    مامان فهيم
    سه شنبه 28 بهمن 1393 - 19:07
    سلام
    سایت من خداجونم عاشقتم روزي هزار بار سجده شکر بجا ميارم دعا ميکنم دامن همه منتظرا سبز بشه الهي آمين...
  • شیوا
    شیوا
    سه شنبه 28 بهمن 1393 - 22:17
    سلام فهیمه جون
  • مامان فهيم
    مامان فهيم
    سه شنبه 28 بهمن 1393 - 23:27
    سلام شيوا جون خوبي
    سایت من خداجونم عاشقتم روزي هزار بار سجده شکر بجا ميارم دعا ميکنم دامن همه منتظرا سبز بشه الهي آمين...
  • شیوا
    شیوا
    پنجشنبه 30 بهمن 1393 - 06:27
    فدات گلم
    تو چطوری؟
  • sara
    sara
    چهارشنبه 13 اسفند 1393 - 23:27
    آماده شدن برای بارداری
    هر خانمی که می خواهد حامله شود قبل از باردار شدن باید به نکات زیر توجه کند:
    ۱ – حد اقل ۳ ماه قبل از حامله شدن کوشش نمائید وزن اید ه آل داشته باشید، زیرا سلامت جنین شما وابسته به وزن است . اگر خانمی وزن اضافی دارد یا چاق است در معرض خطر افزایش فشار خون ، دیابت دوران بارداری وامکان زایمان با سزارین وجود دارد . بنابراین قبل از حاملگی باید تغذیه صحیح وسالم داشته باشید
    ۲ – از پزشک خود بخواهید معاینه فیزیکی کامل از شما به عمل آورد. آزمایش پاپ اسمیر وآزمایش پستان ها انجام دهد.
    ۳ – از پزشک خود بخواهید چگونگی ایمنی شما را دربرابر بیماری سرخجه وآبله مرغان مشخص سازدواگر نیاز به واکسن دارید تزریق نماید .
    ۴ – اگر نیاز به رادیوگرافیدارید قبل از حامله شدن انجام دهید.
    ۵ – از پزشک خود بخواهیدخون شما را از نظر مقدار آهن آزمایش کند . زیرا کمبود آهن موجب خستگی شما در حین بارداری میگردد .
    ۶ – از پزشک خود بخوهید خون شما را از نظر مقدار کلسترل اندازه گیر ی کند زیرا بالا بودن کلسترل ممکن است موجب افزایش فشار خون شما گردد .
    ۷ – ازپزشک خود بخواهید وضع شمارا از نظر هپاتیت وایدز مشخص نماید
    ۸ – از پزشک خود بخواهید گروه خون شما وپدرش را تعیین نماید
    ۹ – از پزشک خود بخواهید ویتامین های قبل از بارداری را برای شما تجویز نماید.
    ۱۰ – اگر زن وشوهر سیگار می کشید فورا ترک کنید
    منبع:
    www.niniasal.com
  • sara
    sara
    چهارشنبه 13 اسفند 1393 - 23:38
    گریه کودکتان را ترجمه کنید
    خسته: گریه ی زوزه مانند و به نوعی آهنگین، که ممکن است غیر عادی و گاهی همراه با مالش چشم ها و گونه ها باشد.
    درد شدید ناگهانی: جیغ و به دنبال آن یک سکوت طولانی و سپس یک جیغ دیگر (این حالت را بدون شک بعد از واکسیناسیون فرزندتان خواهید شنید). این نوع گریه و جیغ ممکن است به علت نفخ شکم، گیر کردن پای کودک در فاصله ی نرده های تخت یا فرو رفتن سنجاق پوشک در بدنش باشد.
    گرسنگی: گریه های کوتاه و موزون و ریتم دار که ناامیدانه به نظر می رسند.
    اجابت مزاج: بیشتر با یک گریه یا خرناس شروع می شود و اغلب حین غذا خوردن صورت می گیرد.
    احساس گرمای زیاد، بیماری یا تب داشتن. گریه ی ناله مانند.
    عصبانیت یا استیصال: کودک ممکن است هنگام خارج کردن پستانک از دهانش، باز کردن پوشکش یا بدون هیچ دلیل موجهی فریاد های گوش خراشی سر دهد.
    ملالت و بی حوصلگی: از غرولند شروع و به ضجه و زاری ختم می شود از جا برداشتن کودک بی حوصله موجب قطع فوری گریه اش می شود...........................
    منبع : www.niniasal.com
  • مامان مهبد
    مامان مهبد
    سه شنبه 26 اسفند 1393 - 07:18
    salam.ki in mah eghdam dare?biayn ba ham harf bezanim,man kheili negaranam.
    انتظار فرشته
  • Delaram75
    Delaram75
    دوشنبه 17 فروردین 1394 - 21:11
    سلام بچها خوبین؟؟من میخوام ماه بعد اقدام کنم ایشاله!خیلی استرس دارم!!!یکم از حالو هواتون بگین؟؟؟بااسترس چطوری کنارمیاین؟؟؟
    سایت من
  • مریم گلی*مامان پوریا گلی
    مریم گلی*مامان پوریا گلی
    سه شنبه 18 فروردین 1394 - 03:27
    سلام دلارام جون. استرس واسه چی؟هنوز شروع نکردی استرس داری. وای به حال بعدش!
    برای شروع کار اول باید استرسو بذاری کنار.سعی کنی اصلا بهش فکر نکنی.
    به این فکر کن که با استرس کاری پیش نمیره و فقط مدت باردار شدنت به تعویق میفته. پس در آرامش اقدام کن و قرص اسید فولیکم فراموش نکن...
    خدایـــــــا چنــــــان کن ســـــرانــجام کـــار // تـــــو خشنـــــود باشی و ما رستـــــــگار
  • sara
    sara
    چهارشنبه 19 فروردین 1394 - 04:28
    راهنمای چکاپ پیش از بارداری
    از چکاپ های پیش از بارداری باید چه مواردی را انتظار داشته باشیم ؟
    پزشکتان با گرفتن تاریخچه ی کامل پزشکی شما و همسرتان چکاپ پیش از بارداری را آغاز می کند. همچنین آزمایش هایی – مانند تست های خونی و پاپ اسمیر – را برای اطمینان از عدم وجود هر گونه مشکل پزشکی که در بارداری یا شانس باردار شدنتان اثر می گذارد ، انجام می دهد. پزشکتان ممکن است آزمایش هایی را برای تشخیص بیماری ها ترتیب دهد ، همچون :
    • سرخجه یا سرخک آلمانی
    • آبله مرغان
    • ایدز
    • هپاتیت B
    • هرپس
    • سایر بیماری های منتقل شونده از طریق تماس جنسی ( مثل کلامیدیا ، سیفیلیس و گونوریا )
    • مشکلات تیروئیدی ( با انجام تست TSH)
    • سایر بیماری ها مانند توکسوپلاسموزیس ، پاروو ویروس B19 ( که بیماری پنجم نیز نامیده می شود ) و سیتومگالوویروس.
    ادامه در لینک زیر
    نی نی عسل
  • zahra65
    zahra65
    چهارشنبه 19 فروردین 1394 - 23:26
    سلام خانوما من زهرا هستم 28 سالمه از مشهد ماه پیش برای اولین بار اقدام کردم با اینکه هر بار 27 روزه پریود میشدم این سری 23 م شدم کلی هم استرس داشتم دل درد کمر درد حالت تهوع سر درد هم داشتم میگن علامت بدی نیست برام دعا کنید این ماه اگه خدا صلاح میدونه بشه انشالله
  • بهار نارنج
    بهار نارنج
    پنجشنبه 7 خرداد 1394 - 10:10
    سلام
    خوبین
    دعا کنین برام...
  • بهار نارنج
    بهار نارنج
    پنجشنبه 7 خرداد 1394 - 10:12
    من خیلی ناراحتم. الان 5 ماهه بچه میخوام.
    ولی نشدم، عکس رنگی از رحم باید بگیرم ولی میترسم
    دعا کنین برام...
  • مامان پارسا
    مامان پارسا
    شنبه 9 خرداد 1394 - 09:50
    :)
    تاکنارساحل آزادگی دستهای ماپل پیوندماست...

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی