Loading...

• +2
    مامان کسری و کیان
    مامان کسری و کیان
    جمعه 2 خرداد 1393 - 20:39

اقدام به بارداری (217491 بازدید)

بحث وتبادل نظرمامانایی که میخوان تیریامرداد93اقدام کنن
  • sara
    sara
    چهارشنبه 13 اسفند 1393 - 23:38
    چگونه بارداری سالمی داشته باشیم ؟
    برای داشتن بارداری سالم کارهایی را باید انجام دهیم که این کارها به سه بخش تقسیم می شود :
    بخش اول : تغییر سبک زندگی
    ۱- داشتن مراقبت های منظم قبل از بارداری و زایمان : مهمترین قدم در بارداری انتخاب یک دکتر ماهر در این دوران است که به طور مرتب تحت نظر او باشید . این دکتر می تواند متخصص زنان , دکتر فامیلی و یا مامای دارای تخصص باشد که مستمراً رشد جنین شما را در دوران بارداری تحت نظر دارد . به محض اینکه متوجه بارداری یا شک به باردار بودن کردید ، حتماً به پزشک مراجعه کنید . البته شما می توانید به یک پزشک عمومی مراجعه کنید بعد از اطمینان از بارداری پرونده خود را نزد پزشک متخصص انتقال دهید............
    بخش دوم : تغذیه در دوران بارداری
    ۱- به اندازه کافی غذا بخورید. این عبارت که باید به اندازه ۲ نفر خورد این تصویر را به ذهن انسان متبادر می کند یک دیس پر از غذاهای متنوع و زیاد در روز اما حقیقت این است که به طور متوسط شما باید فقط ۳۰۰ کالری بیشتر در روز دریافت کنید و برای دوقلو ، ۶۰۰ کالری بیشتر و برای ۳ قلو ، ۹۰۰ کالری بیشتر در روز باید دریافت شود ..............
    بخش سوم : مواردی که باید از انجام آن ها اجتناب شود .
    ۱- از کشیدن سیگار اجتناب کنید. به طور کلی همیشه توصیه شده است که از کشیدن سیگار دوری کنید چون به ریه ها آسیب می رساند ، البته این توصیه دوچندان در مورد خانم های باردار صدق می کند ، برای اینکه اگر مادر سیگار بکشد همانند این است که جنین سیگار می کشد . نیکوتینی که با سیگار کشیدن وارد جریان خون می شود از طریق جنین نیز جذب می شود و احتمال مرده زایی ، سقط جنین و نوزاد هنگام تولد زیاد می شود ..................
    منبع : www.niniasal.com
  • shagayeg
    shagayeg
    سه شنبه 25 فروردین 1394 - 20:46
    سلام ب منم کمک کنید
    سلامتی
  • shagayeg
    shagayeg
    سه شنبه 25 فروردین 1394 - 20:47
    واسه بار داری
    سلامتی
  • shagayeg
    shagayeg
    سه شنبه 25 فروردین 1394 - 20:47
    کسی نیست
    سلامتی
  • خاتون
    خاتون
    چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394 - 01:06
    سلام
    خوبین
  • ماری
    ماری
    یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 - 18:45
    سلام به همه.....
  • صفـــــا
    صفـــــا
    دوشنبه 14 اردیبهشت 1394 - 01:27

سلام به همه خانوم های گل و عزیز سایت محترم نی نی پیچ
    امیدوارم حال همگی خوب باشه و روزهای بهاری اتون سرشار از سلامتی و شادی و بهروزی باشه
    من صفـــا ، مدیر سایت " نوعروس " هستم، آدرس سایت ما
    www.noarous.com
    است ، توی اتاق گفتگوی ما هم مباحث مختلفی وجود داره که دختر خانم ها ، نوعروس های تازه و عروس خانم های گل با هم به بحث و گفتمان میپردازن.
    مهم ترین قسمت ماجرا اینه که از همین امشب، یکشنبه هر هفته در اتاق گفتگو بین ساعت 9 تا 11 شب ، پزشک متخصص زنان داریم که بصورت آنلاین به سوالات عروس های حاضر در اتاق گفتگو پاسخ میدن.
    دوست داریم شما هم حضور داشته باشید و سوال هاتون رو از خانوم دکتر کتایون برجیس ، مشاور اختصاصی سایت نوعروس بپرسید.
    اینم لینک برای حضور در این تاپیک :
    http://www.noarous.com/fa/thread/47996/page/7
    فقط پیشنهاد میکنم برای اینکه این فرصت رو از دست ندید، الان توی سایت نوعروس ثبت نام کنید که برای شب ، بتونید با لاگین کردن به حساب کاربری خودتون و وارد شدن به این بحث، سوالاتتون رو بپرسید.
    قسمت جالب ماجرا اینه که ما هر شب بین افرادی که توی این ساعت یعنی 9 تا 11 توی " قــــرارهای شبانه نوعروس " حضور دارن به قید قرعه یک بن 35 هزار تومانی خرید از لوازم آرایشی بهداشتی خانومی رو هدیه میدیم.
    " قــــرارهای شبانه نوعروس " هر شب راس ساعت 9 تا 11 در اتاق گفتگوی نوعروس برقراره و هر شب یک موضوع مهم حول و حوش ازدواج و زندگی و روابط زناشویی مطرح میشه که دوستان نظرات خودشون رو در خصوص موضوع با هم به اشتراک میزارن.
    در نهایت هم بین حاضرین در بحث قرعه کشی میشه و هر شب یک برنده خوش شانس داریم که شما میتونید اسامی برنده های شب های گذشته رو از این لینک ببینید :
    http://www.noarous.com/thread.aspx?lang=fa&qid=121195
    از این هفته ، یکشنبه ها اختصاص داده شده به مشاوره زنان ، پس از همه شما عزیزان دعوت می کنیم از اتاق گفتگوی نوعروس دیدن کنید و در قــــرارهای شبانه ما نوعروسی ها حضور داشته باشید، یقیناً فضایی متفاوت و دلنشین را تجربه خواهید کرد.
    پذیرای شمائیم.
    صفـــــا
    www.noarous.com
    سایت من
  • نی نی
    نی نی
    پنجشنبه 8 بهمن 1394 - 05:38
    سلام دوستان من تنبلی تخمدان دارم وپریودی هام نامنظم هست وقصد بارداری دارم یک سال هست که ازدواج کردم لطفا راهنمایم کنبد سنم 20 هست
  • نی نی
    نی نی
    پنجشنبه 8 بهمن 1394 - 05:39
    خواهش میکنم جواب بدین زود خیلی نگران هستم
  • ثمین
    ثمین
    پنجشنبه 8 بهمن 1394 - 10:47
    نی نی گفته:
    سلام دوستان من تنبلی تخمدان دارم وپریودی هام نامنظم هست وقصد بارداری دارم یک سال هست که ازدواج کردم لطفا راهنمایم کنبد سنم 20 هست
    سلام عزیزم.اصلا نگران نباش.سنت پایینه.
    دختردایی منم همسن شما بود و تنبلی داشت یک سال بعد از ازدواجش اقدام کرد سه ماه بعدشم جواب گرفت الانم پنج ماهشه.
    دخترخالم هم این مشکلو داشت الان دوتا بچه داره.دوستمم که کلا ناخواسته باردار شد با تنبلیش.اینا رو میگم ک بدونی مشکل بزرگی نداری.ایشالا با آرامش داشتن زودتر نتیجه میگیری.مخصوصا هم که سنت کمه.پس نگران نباش اصلا عزیزم.امیدت به خدا باشه
    مگه میشه باشی و تنها بمونم خدا جونممم
  • ستاره سربی
    ستاره سربی
    جمعه 9 بهمن 1394 - 20:50
    سلام کسی هست؟
  • ستاره سربی
    ستاره سربی
    جمعه 9 بهمن 1394 - 20:52
    من 34 سالمه و 6 ماه اقدام به بارداری کردم و نتیجه نگرفتم دکتر میگه باید امپول fsh بزنم حالا موندم چیکار کنم صبر کنم یا نه
  • ستاره سربی
    ستاره سربی
    جمعه 9 بهمن 1394 - 20:55
    لطفا جواب بدین
  • مانیا
    مانیا
    یکشنبه 2 خرداد 1395 - 23:23
    سلام دوستان.من تازه ثبت نام کردم.کسی هست؟؟
  • عمه مهزيار جون و مامان پارسا جون
    عمه مهزيار جون و مامان پارسا جون
    یکشنبه 2 خرداد 1395 - 23:29
    مانیا گفته:
    سلام دوستان.من تازه ثبت نام کردم.کسی هست؟؟
    خوش اومدی
    زيباترين و گرم ترين کلمات دنيا مادر و پدر
  • مانیا
    مانیا
    یکشنبه 2 خرداد 1395 - 23:39
    مرسی عزیزم..
  • مانیا
    مانیا
    یکشنبه 2 خرداد 1395 - 23:41
    عزیزم شما گروهی تو تلگرام ندارین که در مورد بارداریو اقدام باشه..یعنی چند نفر باشن که درمورد این چیزا بحث کننن.درست مثله این تالار گفتگو.به نظرم گروه خیلی بهتر از اینجاس.
  • sara97
    sara97
    دوشنبه 8 مهر 1398 - 19:22
    ستاره سربی گفته:
    من 34 سالمه و 6 ماه اقدام به بارداری کردم و نتیجه نگرفتم دکتر میگه باید امپول fsh بزنم حالا موندم چیکار کنم صبر کنم یا نه
    عزیزم اصلا نگران نباش برو پیش یه دکتر خوب انشالله که میتونی بچه دار بشی دختر خاله من همین مشکل را داشت برای درمان رفت پیش دکتر لطفی یگانه و خداروشکر تونست بچه دار بشه . شما هم برو پیش یه دکتری که خوب باشه و قبلا کسی پیش ایشون رفته باشه و نتیجه گرفته باشه
  • 1digimaster
    1digimaster
    دوشنبه 20 آبان 1398 - 04:26
  • 1digimaster
    1digimaster
    دوشنبه 20 آبان 1398 - 04:28

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی