Loading...

• +1
    بانوی پاییز           (مهسا)
    بانوی پاییز (مهسا)
    چهارشنبه 8 مرداد 1393 - 23:40

حلوای بارداری (41977 بازدید)

سلام
    تو یکی از سایتها دستور آموزش یک حلوارو دیدم که 53 نفر از بچه ها بین 1 _ 3 ماه نتیجه گرفتن
    اکثرا ماه اول استفاده باردار شدن
    این حلوا رحم گرم میکنه و باعث سفتی کمر میشه پس واسه کسایی که سقط داشتن خوبه
    3 نفر از دوستهای خودم 1 _2 ماه استفاده کردن و الان باردارن
    منم دارم استفاده میکنم نتیجه رو آخر مرداد بهتون میگم
    مواد لازم
    خرما ترجیحا رطب هسته گرفته شده یک بشقاب خوروش خوری سرپر
    زنجبیل .... دارچین .... فلفل سیاه.... زردچوبه .... زیره سیاه ......میخک ....خسرودارو......سه مورد اول هر کدام 2 قاشق
    غذا خوری سر پر .....زردچوبه و زیره نصف قاشق غذاخوری و میخک و خسرو دارو کمیییییی و قرص کمر نر و ماده از هرکدام یک عدد یا ترجیحا پودرش رو از عطاری ها بگیرین
    و آرد گندم 4 یا 5 قاشق غذا خوری
    خانم های اگه یه سری رو پیدا نکردین مهم نیست اما یادتون باشه ریختن 5 مورد اول ضروریه
    همش تو ی عطاری ها پیدا میشه
    طرز تهیه :
    ابتدا ارد رو توی ماهیتابه می ریزیم و روی حرارت متوسط رو به کم ان را تفت می دهیم به قول ما بو می دیم یعنی بوی
    خامی ارد گرفته بشه و رنگش به نخودی رنگ برسه و سپس اون قدر بهش روغن اضافه می کنیم تا از ماست رقیق تر بشه
    بعد بهش تمامی اون موارد ی که بالا گفتم از عطاری بگیرین اضافه می کنین البته باید اگه مثلا یکی از اون ها پودر نیست
    حتما اسیابش کنین و بعد اضافه کنین و فقط یه تفت خیلی کوچولو می دین و زود زیرش رو خاموش می کنین توجه کنین
    که حیفه بیش از حد حرارت ببینه و اثرشون کم بشه بعد بهش خرما رو اضافه می کنیم و هم می زنیم تا کاملا
    مواد با هم مخلوط بشه و بعد نوش جان کنین
    طرز استفاده : ار روز اول پری تا نهایتا 20 پری بیشتر صبح ها قبل از صبحونه روزی دو تا سه قاشق غذا خوری
    سوالاتی که زیاد پرسیده شده :
    به شوشو می تونیم بدیم ؟ بله برای هر دو خیلی خوب و مقویه
    برای تقویت شوشو چی از همه بهتره ؟ گرده ی نخل نر از عطاری بگیرین بهتره اما اینم خیلییییییییییی مقویه
    چرا نباید بعد از 20 پری خورد؟ چون خیلی طبیعت این حلوا گرمه
    اقدام ها چه جوری باشه؟ من که دکتر نیستم اما چیزهایی که دکتر ها می گن بعد از پری مثلا از 8 یا 10 پری یه روز در میون
    این حلوا چه اثراتی داره ؟ خیلی باعث می شه احساس گرما تو بدنتون کنین و این احساس طبیعیه
    نکته : هر کسی که پسر میخواد میزان فلفل افزایش بده
    ♡...خدایا ممنونم که این هدیه ارزشمندو بهم دادی به دوستان خوبم تو این تاپیک نی نی خوشگل و سالم و صالح بده...♡
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 12 مرداد 1393 - 19:43
    من امروز درست میکنم از فردا شروع میکنم ولی مهسا من الان 14 پری هستم تاثیر داره؟
    "اللّهم ارزقني ولداً واجْعله تقياً زكيّاً ليس في خلقه زيادةً و لا نقصان واجعل عاقبته إلي خير؛
  • بانوی پاییز           (مهسا)
    بانوی پاییز (مهسا)
    یکشنبه 12 مرداد 1393 - 20:10
    نسرین جان باید از اول پری نهایتا 4 پری بخوری
    ♡...خدایا ممنونم که این هدیه ارزشمندو بهم دادی به دوستان خوبم تو این تاپیک نی نی خوشگل و سالم و صالح بده...♡
    بانوی پاییز (مهسا)
    یکشنبه 12 مرداد 1393 - 20:14
    07434785625813423457.jpg
    56367518399422067707.jpg
    بانوی پاییز (مهسا)
    یکشنبه 12 مرداد 1393 - 20:16
    ادویه هارو زیاد تفت ندین حیفه خواصش از بین میره
  • مامان ترمه
    مامان ترمه
    یکشنبه 12 مرداد 1393 - 21:02
    سلام
    سایت من خدایا به خاطر وجود ترمه عزیزمون ازت سپاسگزاریم. الهی شکرت ...
    بانوی پاییز (مهسا)
    یکشنبه 12 مرداد 1393 - 21:07
    سلام ظهرتون بخیر @};-
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    سه شنبه 14 مرداد 1393 - 00:13
    انشالله همین ماه باردار بشم اگه هم نشد از ماهبعد ایشالله حلوا رو درست میکنم ممنون از حلوات توی نی نی سایت دیدم غوغا کرده این حلوا
    "اللّهم ارزقني ولداً واجْعله تقياً زكيّاً ليس في خلقه زيادةً و لا نقصان واجعل عاقبته إلي خير؛
    بانوی پاییز (مهسا)
    چهارشنبه 15 مرداد 1393 - 11:39
    انشاال.... خودت این ماه باردار بشی و نیازی به حلوا نباشه عزیزم ..... :x
  • مامان مرضیه
    مامان مرضیه
    چهارشنبه 15 مرداد 1393 - 17:51
    سلام من هم از امروزخوردن حلوا شروع کردم ...
    خداوندا، خداوندا !!! قرارم باش و یارم باش ... جهان تاریکی محض است !!! می‌ترسم ، کنارم باش ...
  • سانازی
    سانازی
    چهارشنبه 15 مرداد 1393 - 18:21
    سلام دوستان ی سایت خوب هست که دکترای متخصص داره میتونید سوالای پزشکیتونو بپرسید و با گذاشتن پست متنی و عکس و فیلم امتیاز میده با داشتن سقف امتیاز بدون قرعه کشی پلاک طلا میده و با قرعه کشی تب لت و گوشی میدهلینکش این پایین گذاشتم
    http://www.madarclub.com/fa/apply/sjamali
    بانوی پاییز (مهسا)
    پنجشنبه 16 مرداد 1393 - 09:47
    سلام مامان علی .....
    انشاا.... که شماام زود نتیجه بگیرید منم شروع کردم 20 روز دیگه نتیجه معلوم میشه @};-
  • مثل ماه
    مثل ماه
    پنجشنبه 29 آبان 1393 - 10:04
    سلام مهسا جون تو بعد این حلوا باردار شدی؟
  • زهره مامان امیرعباس
    زهره مامان امیرعباس
    پنجشنبه 21 اسفند 1393 - 03:10
    مهسا جون. هستي؟
    سایت من خدايا به خاطر مهربونیات شکر
  • بهار
    بهار
    پنجشنبه 28 خرداد 1394 - 22:58
    سلام بیا ندا جونم
  • بهار
    بهار
    شنبه 20 تیر 1394 - 23:21
    بهار جان بیا برات اوردم که بخونی
  • بهار
    بهار
    شنبه 20 تیر 1394 - 23:28
    بهار جون تند نمیشه؟؟؟؟گرمه بدنم بیرون نمیریزه؟؟؟؟؟
  • الی
    الی
    یکشنبه 21 تیر 1394 - 08:04
    سلام منم دو پری ام به نظرتون از فردا بخورم خوبه قرص کمر نوشتین اگه اون ونریزم چی میشه
    خدایا شکرت به خاطر نعمتی که به من وشوهرم دادی ممنونم اذت

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی