Loading...

• مهسا
    مهسا
    یکشنبه 20 مهر 1393 - 07:22

ماما نهاي عزيز ايا بالاگرفتن پاها بعد از نزديكي در بارداري تاثيردارد (10004 بازدید)

اينكه مي گويند بعداز نزديكي بايد پاها را بالا بگيري تا مايع بيرون نريزد در بارداري تاثيردارد؟ ايا كسي اين روش را براي بارداري تجربه كرده است من هرچه اين كا را مي كنم ، 2 ساعت از سرجايم بلند نمي شوم . ولي با اين حال بعداز ان كه بلند ميشو م همه مايع مرد بيرون مي ريزد. كسي مي تواند در اين زمينه مرا راهنمايي مند؟
  • عمه مهزيار جون و مامان پارسا جون
    عمه مهزيار جون و مامان پارسا جون
    یکشنبه 20 مهر 1393 - 09:01
    سلام عزيزم درسته ميگند بخوابيد اما به نظر من بى تاثيره چون اگه خدا بخواد چه پا تو هوا باشه چه نباشه همش درست ميشه
    سایت من سکوت قلبم اين بار تو را بهانه کرده تو صداى تنهايى من باش بين اين همه آدم که مرا از خود نمى دانند تو فقط از آن من باش عشق من
  • ماهان
    ماهان
    یکشنبه 20 مهر 1393 - 16:32
    سلام خانمی آره درسته ولی اگه اسپرم قوی باشه حتی اگه یه دونه اسپرم هم وارد بشه امکان داره باردار بشی
    سایت من
  • کیمی جون
    کیمی جون
    یکشنبه 20 مهر 1393 - 17:13
    سلام مهسا جان.آره باید این کارو بکنی،اما لازم نیست همه مایع جذب بشه.یعنی حتی اگر زن یه دونه از اسپرم ها (یا گامت x یا گامت y)ی مرد رو جذب کنه کافیه و باردار میشه.پس اگر بقیه مایع بیرون بریزه هم اشکالی نداره،فقط مهم اینه ک تو این مدت یه دونه اسپرم جذب کنی.حالا ممکنه این یه دونه اسپرم رو همون ثانیه اول هم جذبش کنی
    میگن با هر کی دوست بشی شکل و فرم اونو میگیری ! فکرشو کن اگه با خدا دوست بشي چه زيبا شكل ميگيري(خدايا شكرررررررت،خدا جونم همه رو حاجت روا كن)
  • مهسا
    مهسا
    یکشنبه 20 مهر 1393 - 21:03
    یعنی من مشکلی ندارم همه اینجوری میشن؟؟
    این ماه دومی هست که اقدام کردم. همیشه موقع آمیزش یه بالش زیر کمرم میزارم و بعد از وارد شدن منی همسرم تا حداقل 2 ساعت همینطوری دراز میکشم و بعدش بالش رو از زیر کمرم برمیدارم و میخوابم اما به محض بلند شدن همش میریزه بیرون کامل. من نمیدونم همه اینجوری میشن یا فقط من اینطوریم؟؟؟؟؟
    آخه اینجوری که بیشتر منی از بدن آدم خارج میشه!
  • کیمی جون
    کیمی جون
    یکشنبه 20 مهر 1393 - 21:06
    مهسا جان سلام. برو تو تاپیک مامانای آینده تا بچه ها بیشتر کمکت کنن. الان بیشتر بچه ها اونجان.
    میگن با هر کی دوست بشی شکل و فرم اونو میگیری ! فکرشو کن اگه با خدا دوست بشي چه زيبا شكل ميگيري(خدايا شكرررررررت،خدا جونم همه رو حاجت روا كن)
  • نلیسا
    نلیسا
    دوشنبه 28 مهر 1393 - 02:16
    سلام مهسا منم اینجور بودم. اب منی ک قراره نیس همش جذب بشه اسپرم خودشو به تخمک میرسونه و بقیه اب می می ریزه منم به از 2 ماه از اقدام باردار شدم ولی و به کارت ادامه بده چون دکتر به منم گفته بود بعد از نزدیکی ربع تا نیم ساعت پامو بزنم بالا و زود خودمو نشورم
  • (سدنا)
    (سدنا)
    دوشنبه 28 مهر 1393 - 02:20
    قربونت برم اگه خدابخواد به هر طریقی هم باشه باردارمیشی خیلیا با خوردن دارو پرهیز کردن باردارشدن ایناهمه کارخداست من الان سومین بار باردارمیشم دوتاش که سقط شد الان سومیم توشکممه به احتمال زیاد اینم سقط شه ایناهمه کارخداست اگه خدابخواد بازم این کوچولو میمونه نخواد نمیمونه پس اونم کارخداست نگران نباش ایشاالله باردارمیشی
    خدایاازت ممنونم که نی نی سالم و صحیح بهم دادی
  • نلیسا
    نلیسا
    دوشنبه 28 مهر 1393 - 04:02
    نگو خدا نکنه سقط شه منم ماه پیش هفته چهارم بارداری پوچ داشتم دکتر بم گفته بود بعد از 1 یا 2 بار پریودیت ک گذشت اقدام کن

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی