Loading...

• +2
    رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    یکشنبه 7 آبان 1391 - 16:24

یا حضرت رقیه با دستای کوچیکت برای مادرشدن تک تکمون دعا کن (6048 بازدید)

>:d
    :d< شِفُ السُّوءَ
    أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ
    خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام
  • رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    یکشنبه 7 آبان 1391 - 16:24
    لیست مامانای 92
    بهاری (مامان دوقلوها) جون ........
    رقیه جون خودم..................
    پانیز جون ................. .......... اولین مامان لیست که ازش مثبت شد هوراااااااا
    هنی جون ......................
    تنها جون ..............................
    پوپک جون.......................
    آدرینا جون ...........................
    سحر جون .............. .......
    سی سی جون .....................
    بهار 30 جون ....................
    بهار جون .............................
    مامان بهرادوگندم...............
    سارا جون .............................
    نیلو ونی نی جون ..............
    دلشکسته جون ...................... ازش مثبت شد هوراااااااااااااااااااااااا
    ملیح جون .......................
    فریبا جون..............................
    یاسی جون.....................
    مامان محمدجون...........................
    مامان حسام جون ...................
    آرزو جون...............................
    عسل جون................
    مامانی یه فرشته جون.............
    زهرا.جون........................
    منوش جون.........................
    نانازجون ..........................
    نارسیس مامان رها..............
    دنیاجون............................
    نی نی جون92......................
    غزل جون..........................
    نرمین جون .......................
    مهسا(فاطمه)جون................
    جیگر مامان(انشالاه به زودی مامان میشم).........
    پاستیل جون عاشق خدا...................
    بنفشه بانو جون.........................
    و بقیه دوستانی که حضور ذهن ندارم. به امید مامان شدن هممون! ممنونم حضرت رقیه ناامیدمون نکردی
    خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام
  • رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    یکشنبه 7 آبان 1391 - 16:26

سلام صبح زیبای همگی بخیر خدایا تو رو شکر که ارزوی نی نی روتو دلم گذاشتی تا به شما نزدیکتر شم وشکر که اینجا اومدم ودلم می خواد هر روزش مامان داشته باشیم خدایا بازم می گم من لبای خندون وبراورده شدن حاجت دوستامو ازت خواستارم خدایا تو رو به پاکی زهرای سه ساله تا اول محرم همه دوستام ومن مامان شده باشیم امین
  • رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    یکشنبه 7 آبان 1391 - 16:35

خدایا شکر به خاطر اینکه هر روز ما داریم بهت نزدیک تر میشیم خدای من هیچکس رو ناامید نکن ماهممون منظره یه معجزه ایی که بزودی اتفاق بیفته ومطمئنیم طبیبی که مثل شما داریم بزودی نی نی هامونو بغل می کنیم خداجون ما حاجتمون در نظر شما خیلی کوچیکه اما درنظر ما نه پس با اومدن نی نی تو دلامون عیدی دوستام ومنو زوده زود بده
  • رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    یکشنبه 7 آبان 1391 - 16:37

خدایا به عظمتت به بزرگیت شکر ممنونم که ازت من ودوستامو فراموش نمی کنی خدا ما دلامون هر روز که می گذره می شکنه اما به امید تو جونه می زنه خداجون نذار ناامیدی در خونمون به صداا در بیاد اخه طبیبی بهتر از تو سراغ نداریم طبیب تک تک دوستان من باش ان شالله که دامن همه منتظرا سبز شه وتا محرم کلی مامان باویار داشته باشیم
  • رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    یکشنبه 7 آبان 1391 - 16:38

اموختم که خدا عشق است و عشق تنها خداست.
    اموختم که وقتی نا امید میشوم خدا با تمام عظمتش عاشقانه انتظار میکشد تا دوباره به رحمتش امید وار شوم .
    اگر تا کنون به انچه خواستم نرسیدم خدا برایم بهترینش را در نظر گرفته.
    اموختم که زندگی سخت است اما من از او سخت ترم.
  • رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود

خدایا در ایروز نگزار که ناامیدی تو دلمون رخنه کنه بزار تا با امید به تو نفس کشیم خایا ارزوی ما در مقابل شما به اندازه نخود هم نیست اما چه کنیم به بزرگیت قسم می دم حاجت تک تک منتظرا رو با داشتن نی نی تو دلا شون خوشحالشون کن ومنم با اونا نا امید نکن خدایا در این روز ما رو امید وارتر کن امین
  • مــــــــلي
    مــــــــلي
    انشالله همگيتون مامان بشيد.
  • رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    یکشنبه 7 آبان 1391 - 16:40

خدا در این روز ما را از الطافش بی بهره نگذارد خدایا تو رو شکر می کنم بخاطر داده ها ونداه هایت خدایا در این روز دستای ناامیدی به گدایی در خونت اومدن دستاشونو خالی برنگردون خیلیها همین امروز یا روزای دیگه منتظر از مثبت وبی بی مثبتن ناامیدشون نکن
  • رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    یکشنبه 7 آبان 1391 - 16:40

[size= 11px; line-height: 18.700000762939453px]ممنونم ملی جون شما نی نی دارین[/size]
  • رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    یکشنبه 7 آبان 1391 - 16:41

گفتم خدای من دقایقی بود در زندگانیم که هوس میکردم سر سنگینم را که پرازدغدغه های دیروز بود و هراس فردا برشانه های صبورت بگذارم آرام برایت بگویم و بگریم...درآن لحظات شانه های تو کجا بود؟
    ندایی آمدکه: عزیزتر ازهرچه هست، تو نه تنها در آن لحظات دلتنگی که در تمام لحظات بودنت بر پروردگار تکیه کرده ای و پروردگارت خود را آنی از تو دریغ نکرده است. پروردگار همچون عاشقی که به معشوق خود مینگرد با شوق تمام لحظات بودنت را به نظاره نشسته است.
    گفتم: پس چرا راضی شدی من برای آنهمه دلتنگی اینگونه زار بگریم؟
    گفت: عزیزتر از هر چه هست اشک تنها قطره ای است که قبل از آنکه فرود آید عروج می کند. اشکهایت به پروردگار رسید و او آنها را یکی یکی بر زنگارهای روحت ریخت تا باز هم از جنس نور باشی و از احوال آسمان. زیرا تنها اینگونه میشود تا همیشه شاد بود.
    گفتم: آخر ان چه سنگ بزرگی بود که بر سر راهم گذاشتی؟
    گفت: بارها صدایت کردم و آرام گفتم از این راه نرو که به جایی نمیرسی و اما تو هرگ زگوش نکردی و آن سنگ بزرگ فریاد پروردگار بود که: عزیزتر از هر چه هست از این راه نرو که به ناکجا آباد هم نخواهی رسید.
    گفتم: پس چرا آنهمه درد در دلم انباشتی؟
    گفت:روزیت دادم تا صدایم کنی چیزی نگفتی... پناهت دادم تاصدایم کنی چیزی نگفتی...
    آخرتو بنده من چاره ای نبود جز نزول درد...و تنها اینگونه شد که تو صدایم کردی.
    گفتم:پس چرا همان باراول که صدایت کردم درد را ازدلم نراندی؟
    گفت:اول بار که گفتی خدا...من آنچنان به شوق آمدم که حیفم آمد بار دگر خدای تو را نشنوم. تو باز گفتی خدا و من مشتاق تر برای شنیدن خدایی دیگر... من میدانستم که تو بعد از علاج درد بر خدا گفتن اصرار نمی کنی و گرنه همان باراول دردت را دوا میکردم.
    گفتم: مهربان ترین خدا دوست دارمت.
    گفت:عزیزتر از هر چه هست دوست تر دارمت.
  • رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    یکشنبه 7 آبان 1391 - 16:42

هر وقت نا امید از هر جا شدی بدون خدا کارتو حل میکنه
    آقای مجتهدی میگفتن:
    هر وقت نا امید از هر جا شدی بدون خدا کارتو حل میکنه
    تا وقتی که به دیگران امید داریم خدا حل کارمون را به دست دیگران میسپاره
    و اینو هم باید در نظر داشته باشیم که هر وقت به یاد خدا افتادیم قبل از اینکه ما بخوایم به یاد خدا باشیم خدا به یاد ما بوده
    دوستی می گفت :
    مگر ممکنه شما فکری از دلتون بگذره و خداوند به اون آگاه نباشه؟ قبل از اینکه به دلتون برسه خدا بهش آگاه هست. خدا انقدر بزرگه که هیچ پوشیده و مجهولی براش در دنیا وجود نداره چه برسه به قلب و دل شما که جایگاه و حرم خودش هست. دل شما هم انقدر بزرگه که خدا رو به خوبی میشناسه, یعنی خدا انقدر بزرگ هست که نمیتونه برای دل هیچ کس مجهول باشه. این وسط که خدا از دل شما آگاه هست و دل شما هم خدا شناس, خود شما ایستادید! کافیه برید کنار تا بتونید ببینیدش...
    هر وقت از همه چیز غیر خدا نا امید شدید, خدا کمکتون میکنه
    یک دوست دیگه می گفت :
    قبل از اینکه بریم سراغ خدا صداش کنیم، اون صدامون کرده که اومدیم داریم صداش میکنیم خودش لبیک خداست وگرنه میتونست تو نا امیدی غرقمون کنه سراغش نریم
    همینکه ادم سراغ خدامیره شکر داره و نشانه اجابته حالا به اون صورت که خودش میپسنده و صلاحه اجابت میکنه
    باز آی باز آی هر آنچه هستی باز آی گر کافر و گبر و بت پرستی باز آی
    این درگه ما, درگه نومیدی نیست صد بار اگر توبه شکستی باز آی
    گاهی ادم دلش پر هست, غم و اندوه داره. احساس میکنه بن بست هست و تغییری در کار نیست.
    همینی هم که یه موقع هایی یه اتفاقاتی میوفته یا اوضاع جوری پیش میره که شما با دل شکسته بر می گردید طرف خدا و نیازتون رو بهش میگید, همین هم لطف خداست که به دلتون انداخته برگردید به طرفش.
    ادم هرچقدر نا امید باشه درهارو بسته تر میبینه یه موقع سالی میگذره این تو نا امیدیش مونده در صورتیکه این نا امیدی گناه بزرگ و نا بخشودنی بوده که همین باعث هبط وجودش شده
    طبق این حدیث قدسی که من نزد ظن بنده خودم هستم اگر فرد نا امید باشه به رحمت و کرم خدا ،هیچی دستگیرش نیست مگه اینکه باز لطف خدا شامل حالش باشه
    ولی اگه برعکس خوش بینه انگار از زمین و اسمون رحمت بهش میباره
    شده ادم زورکی تلقین کنه همه چی خوبه باید بکنه یا دعا کنه زیبایی ها و مهربونی خدارو بتونه ببینه
    چون بجز خیر از خداوند به ما نمیرسه ولی نا امیدی ما باعث میشه همه چی رو در نا امیدی و دوری ببینیم
    فقط سعی کنین امیدوار باشین و خودتون به یقین برسین که مطمئنین کرامت خداوند همه کاری رو میتونه بکنه و بزرگی خدارو باور کنین
    رمز دیدن فقط اینه که نا امید نباشین و همیشه به خداوند امیدوار باشین و همه چی رو زیبا ببینین
    نا امیدی مثل یه مرض واگیر دار همه وجود ادمو میگیره و پرده وحشتناکی میشه که هیچ زیبایی دیگه ازون ضخامت نمیتونه عبور کنه واقعا بدترین بلا در عالم نا امیدی هست نا امیدی یعنی نداشتن خدا..پوچی و بد بختی محض
    بقولی امروز ما همون دعای دیروز ماست ببینیم برای فردامون چی رقم میزنیم
    خداییش تا امید نباشه انگار بد بختیه محضه چون ادم به کوچیکی و حقارت و بدی خودش نگاه میکنه درخوفه همیشه میبینه ناقابله ،ولی رجا هم به اندازه خوف لازمه باید هجرت کرد رحمت و بزرگی خداروهم دید
    اگه روزی خدا نکرده شد که ادم نتونه با خدا حرف بزنه یعنی نشانه ای نیست وقتی حرف میزنه که همش نشانه استجابت و دعوت خداست یعنی هنوزم دوستت دارم که میذارم باهام درد دل کنی
    امان ا زجدایی که خدانکرده خدا بگه برو گم شو بامن حرف هم نزن
    باور کنین بستگی به دیدتون داره اگه امیدوارین هم جواب میدن حتی اگه دعای فرد مستجاب نشه یه چیزی میشه یا راضی میشه یا یه عنایتی بهش میشه ولی اگه نا امید باشین هرچی جواب بدن هم نمیبینین
    وقتی ادم باته دلش بیاد میشه خودم یه موقع اینجوری میشم ولی برا اینکه ازین حال ادم در بیاد یه ذره باید له بشه فقط توکل کنه خدارو حس کنه کوچیکیه خودشم ببینه تا تازه در باز بشه مثل بقیه بتونه لطف خدارو ببینه . ولی خداییش همین سختی و تلاش برای رسیدن به امید و قبضهای طولانی از نرسیدن خیلی ادمو میسازه
    بعد ادم میفهمه این خدای مهربونه برای تراشیدن این ادم چه تحملی داره...انقد گریه و تلاش و التماس تا بفهمیم دوستمون داره و صدامونو میشنوه
    باور کن وقتی صداش میتونی بکنی یعنی دوستت داره دوست داره صداتو بشنوه یعنی نگفته برو صداتو نشنوم .یعنی گفته بهش ندین تا بمونه تا صداش باشه تا اشکاشو ببینم تا باهاش عشق کنم
    کجا میخوای حاجت بگیری بری ؟ انقد ازش بخواه که فکر نکنه میذاری بری هی حرف بزن التماس کن زار ی کن
    شکر کن گذاشته باهاش بحرفی کم نعمتی نیستا بزرگترین نعمت عالمه با خدا بتونی دم خور باشی
    به حرف شیطون هم اصلا گوش ندین میخواد ازین وصل جداتون کنه بهش اهمیت ندین بگین همینجوری عالیه تا چشمت در بیاد اصلا نمیخوام جواب بده میخوام همینجوری باشه
    کلا با شیطون زیاد کل کل هم نکنین کا رخودتونو بکنین برای مبارزه با وسوسه شیطون میگند شما چند دفعه گوش نده و معکوس کارکن نا امید میشه و میره انشالله چون خودش اخر نا امیدیه وضعش خرابه
    التماس دعا
  • رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    یکشنبه 7 آبان 1391 - 16:48
    %%- ;)
  • رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    یکشنبه 7 آبان 1391 - 17:01

لیست مامانای 92 [/i]
    *********************************************************** [/i]
    بهاری (مامان دوقلوها) جون ........ [/i]
    رقیه جون خودم.................. [/i]
    پانیز جون ................. .......... اولین مامان لیست که ازش مثبت شد هوراااااااا [/i]
    هنی جون ...................... [/i]
    تنها جون .............................. [/i]
    پوپک جون....................... [/i]
    آدرینا جون ........................... [/i]
    سحر جون .............. ....... [/i]
    سی سی جون ..................... [/i]
    بهار 30 جون .................... [/i]
    بهار جون ............................. [/i]
    مامان بهرادوگندم............... [/i]
    سارا جون ............................. [/i]
    نیلو ونی نی جون .............. [/i]
    دلشکسته جون ...................... ازش مثبت شد هوراااااااااااااااااااااااا [/i]
    ملیح جون ....................... [/i]
    فریبا جون.............................. [/i]
    یاسی جون..................... [/i]
    مامان محمدجون........................... [/i]
    مامان حسام جون ................... [/i]
    آرزو جون............................... [/i]
    عسل جون................ [/i]
    مامانی یه فرشته جون............. [/i]
    زهرا.جون........................ [/i]
    منوش جون......................... [/i]
    نانازجون .......................... [/i]
    نارسیس مامان رها.............. [/i]
    دنیاجون............................ [/i]
    نی نی جون92...................... [/i]
    غزل جون.......................... [/i]
    نرمین جون ....................... [/i]
    مهسا(فاطمه)جون................ [/i]
    جیگر مامان(انشالاه به زودی مامان میشم)......... [/i]
    پاستیل جون عاشق خدا................... [/i]
    بنفشه بانو جون......................... [/i]
    و بقیه دوستانی که حضور ذهن ندارم. به امید مامان شدن هممون! ممنونم حضرت رقیه ناامیدمون نکردی[/i]
  • (خواننده خاموش بی ادب فضولی بسه)
    (خواننده خاموش بی ادب فضولی بسه)
    یکشنبه 7 آبان 1391 - 17:02
    سلوم
    خوبی رقیههه
    *.*الهی نظرت برنگردد*.*
  • رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    یکشنبه 7 آبان 1391 - 17:42
    سلام ملیح جون خوبم توخوبی راستی ای وی افت چی شد
  • رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    دوشنبه 8 آبان 1391 - 15:14
    رقیه به امید خدا همین ماه مامان میشه
  • shabnam
    shabnam
    پنجشنبه 2 آذر 1391 - 23:19
    منم منتظرم
    بذارم تو لیست
    دعا کنین برام بچه ها
  • غزل
    غزل
    چهارشنبه 21 فروردین 1392 - 19:28
    برا منم دعا کنید . من بچه اولم سقط شد . دعا کنید بچه بعدیم سالم بدنیا بیاد
    همسرم تمام زندگیه منه
  • نیلوفر