Loading...

• مامان فاطمه
    مامان فاطمه
    سه شنبه 18 مهر 1391 - 00:25

دعا برای نی نی دار شدن (10906 بازدید)

دوستان عزیز این دعا خیلی مجربه هر کی میخواد ثبت نام کنه
    70مرتبه سبحان الله
    10 مرتبه استغفرالله ربی واتوب الیه
    9 بار سبحان الله
    1باراستغفرالله ربی واتوب الیه
    یه بار صبح یه بار شب
    راستی با بسم الله شروع کنید
    و با صلوات تمام کنید
    سایت من مامان یه نی نی اوچولو هستم
  • مامان فاطمه
    مامان فاطمه
    سه شنبه 18 مهر 1391 - 00:28
    لیست سری ششم دعا انشالله و با توکل به حضرت حق از 26 شهریور شروع میشود
    دور قبل این دوستان حاجت روا شدن...انشالله قسمت هممون بشه اسامی مون این بالا نوشته بشه...الهی آمین
    ***مینا***نانی***نسیم***ماریه***نازنین***نی نی ناناز***ارغوان***منصوره***انیس***رز زرد***azi***مامان طلا***باربی***سارا***طنین***مینا(مانی)***عسلM.H***جوجو***مامانی***پارمیس***زری***سانی ***مصی***عسل مامان***رودا***گندم ***نینا ***آلاله ***تارا ***عسل***آسمانه***فرشته***فریبا
    1-پریا...28 ساله...20 ماه اقدام...خداروشکر نه خودم و نه همسرم مشکلی نداریم...بوشهر...انشالله همین ماه مادر میشم
    2-آنا...22 ساله...13 ماه اقدام...کم تحرکی اسپرم شوهرم و تخمدان پلی کیستیک خودم...تهران...انشالله همین ماه مادر میشم
    3-منتظر نی نی...31 ساله...2 سال اقدام...کم تحرکی...خوزستان...انشالله همین ماه مادر میشم
    4-بهار...27 ساله...1 سال و 10 ماه اقدام...رحم دو شاخ و دو سقط...تهران...انشالله همین ماه مادر میشم
    5-اعظم...26 ساله...1 سال اقدام...خداروشکر هیچ مشکلی ندارن...گرمسار...انشالله همین ماه مادر میشم
    6-مامان حسام...28 ساله...1 سال اقدام...لوله چپ کمی چسبنده...اهواز...انشالله همین ماه مادر میشم
    7-سونیا...29 ساله...1 ماه اقدام بعد از سقط...2 سقط...اصفهان...انشالله همین ماه مامان میشم
    8-یاس...28 ساله...4 ماه اقدام...خداروشکر مشکلی ندارن...تهران...انشالله همین ماه مامان میشم
    9-لیلا و نی نی طلا...27 ساله...2 سقط و Anti T.P.O و FSH بالا و پروتئین C پایین..آبادان...ایشالله خدا یه نی نی نصیبش کنه که تا آخر 9 ماه واسش بمونه و به سلامتی به دنیا بیاد
    10-آسمان...21 ساله...5 ماه اقدام...خداروشکر مشکلی ندارن...مازندران...انشالله همین ماه مادر میشم
    11-مامان سوین...29 ساله...4 ماه اقدام...تخمدان پلی کیستیک...انشالله همین ماه مادر میشم
    12-مائده...26 ساله...1 ماه اقدام...خداروشکر مشکلی ندارن...تهران...انشالله به موقع اش مادر میشم
    13-آذین...31ساله...2 ماه اقدام...یه سقط...لندن...انشالله همین ماه مادر میشم
    14-سما 63...28 ساله...13 ماه اقدام...29 تیر عمل لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی انجام دادم...دکتر بهم سه ماه فرصت بارداری طبیعی بعد از عمل داده...الان ماه دوم بعد از عملم...خراسان رضوی...انشالله همین ماه مادر میشم
    15-مامان گلی...26 ساله...1 ماه اقدام...خداروشکر مشکلی ندارن...مازندران...انشالله همین ماه مادر میشم
    16-لیلا(خواهر مامان خانوم)...34 ساله...1 سال اقدام...یه سقط...یزد...انشالله همین ماه مادر میشم
    17-آوا...24 ساله... 1سال اقدام...آزو اسپرم بودن شوهر...بندر عباس...انشالله ماه دیگه مادر میشم
    18-سحربانو...30 ساله...از 25 شهریور اقدام میکنه...1 سقط...انشالله همین ماه مادر میشم
    19-مامانیا فاطمه...23 ساله...2 ماه اقدام...یه سقط...سمنان...انشالله همین ماه مامان میشم
    20-فندق...25 ساله...2 ماه اقدام...خداروشکر مشکلی ندارن...تهران...انشالله همین ماه مادر میشم
    21-پریسا...26 ساله...3 ماه اقدام...یه حاملگی خارج رحمی...تهران...انشالله همین ماه مادر میشم
    22-سارا...29 سال...3 ماه اقدام...خداروشکر مشکلی ندارن...تهران...انشالله همین ماه مادر میشم
    ***امروز نوبتشه***
    23-ناهیرا...33 ساله...2 سال اقدام...انشالله مشکلش برطرف شده...مشهد...انشالله همین ماه مادر میشم
    24-بهار...24 ساله...4 ماه اقدام...تنبلی تخمدان...تهران...انشالله همین ماه مادر میشم
    25-پرنیان...23 ساله...3 ماه اقدام...خداروشکر مشکلی ندارن...کرج...انشالله همین ماه مادر میشم
    26-آنابل...36 ساله...اقدام از آبان...یه سقط...کرج...انشالله به زودی مادر میشم
    27-سمیه...30 ساله...6 ماه اقدام...3 سقط و مشکل همسر...انشالله همین ماه مادر میشم
    28-آتنا...25 ساله...2 ماه اقدام...کیست و تنبلی تخمدان...شیراز...انشالله همین ماه دخترم میاد تو دلم
    29-حنا...28 ساله...اقدام از مهر...2 تا سقط...تهران...انشالله همین ماه مادر میشم
    30-زندگی...27 ساله...4 ماه اقدام...یه سقط...کرج...انشالله همین ماه مادر میشم
    blog-divider106.gif
    *****************************خداروشکر مامان شد**************************************
    31-سولی جون...29 ساله...3 سال اقدام...بسته بودن لوله راست که خداروشکر باز شد...کرج...انشالله همین ماه مادر میشم
    32-زهرا(مامان الیا)...28 ساله...15 ماه اقدام...تنبلی تخمدان...انشالله همین ماه مادر میشم
    33-عسل بانو...39 سال...3 سال اقدام...2 سقط...تهران...انشالله همین ماه مادر میشم
    34-خانومی...25 ساله...1 سال اقدام...کم تحرکی اسپرم شوهر...نوشهر...انشالله همین ماه مادر میشم
    35-فری(شکلات)...25 ساله...3 ماه اقدام...خداروشکر مشکلی ندارن...تهران...انشالله همین ماه مادر میشم
    36-لیلی...35 ساله...2 ماه اقدام...مشکلات زیادی داره...انشالله همین ماه مادر میشم
    37-بیتا...31 ساله...5 ماه اقدام...تنبلی تخمدان...انشالله همین ماه مادر میشم
    blog-divider106.gif
    *****************************خداروشکر مامان شد**************************************
    38-پینار...27 ساله...5 ماه اقدام...یه سقط و یه کم تنبلی تخمدان...انشالله همین ماه مادر میشم
    blog-divider106.gif
    39-ملودی...28 ساله...6 ماه اقدام...خداروشکر مشکلی ندارن...انشالله همین ماه مادر میشم
    40-عاطفه...27ساله...18 ماه اقدام...خداروشکر مشکلی ندارن...انشالله همین ماه مادر میشم
  • +1
    مامان فاطمه
    مامان فاطمه
    سه شنبه 18 مهر 1391 - 00:30
    17 روز تا پایان این ختم باقی مونده
    بعد از 17 روز سری جدید شروع میشه
  • ناناز
    ناناز
    شنبه 22 مهر 1391 - 21:29
    فاطمه تو ختم جدید اسم من و هم لطفا بگذار
    You can see my hard beating You can see it through my chest Said I am terrified But I am not leaving I know that i must pass this test So jus pul
  • +1
    مامان فاطمه
    مامان فاطمه
    چهارشنبه 26 مهر 1391 - 19:27
    چشششششششششششم عزیز دلم
  • donyyaa
    donyyaa
    چهارشنبه 3 آبان 1391 - 00:01
    سلام مامان فاطمه عزیز لطفا تو سری جدید اسم منم بذارید. :x
  • مامان فاطمه
    مامان فاطمه
    چهارشنبه 10 آبان 1391 - 01:57
    ببخشید دنیا جون خیلی دیر متوجه شدم
    اگه این سری اومدی بیا تو این کلوب:http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=13431&ChatDate=09-08-1391
    آخه اینجا زیاد کسی نمیاد
  • حمیده
    حمیده
    دوشنبه 18 دی 1391 - 22:30
    سلام تو سری جدید هم اسم منو بی زحمت بذار
  • مامان فاطمه
    مامان فاطمه
    جمعه 20 بهمن 1391 - 18:52
    چون اینجا دیر به دیر میاین متوجه نمیشم
    لطفا بیاید به اون آدرسی که گفتم
  • غزل
    غزل
    چهارشنبه 21 فروردین 1392 - 19:38
    سلام اسم منم بزار
    همسرم تمام زندگیه منه
  • محمدصدرا
    محمدصدرا
    دوشنبه 26 فروردین 1392 - 19:02
    اگه کسی حاجت دیگه ای هم داشته باشه می تونه شرکت کن
  • مامان فاطمه
    مامان فاطمه
    چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392 - 06:12
    نه فقط واسه بچه دار شدنه
  • پری ناز
    پری ناز
    چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392 - 07:39
    مامان فاطمه منم مشکل دارم واسه بچه دارشدن واسه منم دعامیکنیدلطفاازخداهرچی میخوای بهت بده.ان شاله.الان چندماهه اقدام کردم نشددکتربم گفت پرولاکتینم بالاست تانیادپایین باردارنمیشم
    خوشبختي ما تو سه جمله خلاصه شده تجربه از ديروز، استفاده از امروز، اميد به فردا ولي با سه جمله ديگه زندگيمون رو تباه مي کنيم حسرت ديروز، اتلاف امروز، ترس از فردا
  • غزل
    غزل
    چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392 - 08:02
    اومدی مامان فاطمه؟
    همسرم تمام زندگیه منه
  • مامان فاطمه
    مامان فاطمه
    چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392 - 08:08
    اومدم
  • غزل
    غزل