Loading...

• محمد رضا
    محمد رضا
    جمعه 14 آذر 1393 - 06:37

dobare az noooooooooo (39493 بازدید)

:x :x :d< salam bazam man khili vaght bud nabudam bazi az bache haro nemishnasam valiiiiiiii hamaton ro dos daram hama ro doa mikonam hamash
    ishala az shanbe mikham beram pish dr.sohrabi migan dr khubiye bazam mikham eghdam konam ta nini biaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad begid ishala
    hame ishala tu in tapik maman mishan
    بچه ها رفتم آزمایش گفته پرولاکتینم بالاس کیا پرولاکتینشون بالاس ببیاین کمک
    خدایا ممنونم بخاطر فرشته کوچلوم
  • محبوبه
    محبوبه
    شنبه 15 آذر 1393 - 06:24
    حرف مهساهم درسته اما شرایطشونم خیلی بحرانیه
    سایت من از لحظه اي كه مادر شدم نميتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! اي فرشته زميني ،اي مادر فداكارم .... بسيار دوستت دارم
  • حدیث
    حدیث
    دیدگاه آدمها متفاوت. من از اول هم عشق بچه نبودم فقط احساس کردم زندگیم به بچه نیاز داره که بعدش با خونه خریدن و قسط و این چیزها دیدم فعلا این زندگی به پول بیشتر نیاز داره تا بچه :))
  • فاطمه نورا
    فاطمه نورا
    حديث ازم ناراحت نشي من خواهرانه اين حرفا رو گفتم.
    رب هب لي من لدنك ذرية طيبه إنك سميع الدعاء خدايا خودت به ما فرزنداني پاك و صالح عطا كن كه قطعا شنونده ى دعا هستي.
  • محبوبه
    محبوبه
    شنبه 15 آذر 1393 - 06:25
    :d :))
    سایت من از لحظه اي كه مادر شدم نميتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! اي فرشته زميني ،اي مادر فداكارم .... بسيار دوستت دارم
  • حدیث
    حدیث
    شنبه 15 آذر 1393 - 06:26
    نه عزیزم چرا ناراحت بشم. مامانمم میگه بچه بیار. اما شرایط اجازه نمیده. من در روز بیشتر از 12ساعت کار می کنم با بچه عمرا بشه اینطوری کار کرد.
  • حدیث
    حدیث
    شنبه 15 آذر 1393 - 06:27
    چرا می خندی محبوب جون؟ بدمیگم؟ کسی که ماهی دو تومن قسط میده پلو بیشتر از بچه به کارش میاد خب
  • محبوبه
    محبوبه
    چن سالت بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  • حدیث
    حدیث
    من 23سالگی عقد کردم 24سالگی عروسی کردم الان 29سالم
    خودت چی محبوبه جون؟
  • فاطمه نورا
    فاطمه نورا
    شنبه 15 آذر 1393 - 06:28
    دختر خاله ام و شوهرش سالم بودند و ميگفتن بچه نميخوايم حالا كه ميخوان شوهرش واريكوسل گرفته و باردار نميشه.
    رب هب لي من لدنك ذرية طيبه إنك سميع الدعاء خدايا خودت به ما فرزنداني پاك و صالح عطا كن كه قطعا شنونده ى دعا هستي.
  • فاطمه نورا
    فاطمه نورا
    شب بخير . باي
  • محبوبه
    محبوبه
    اره خدایی اینم واسه خودش حرفیه
    من14 عقد......15ازدواج.........الانم 18
  • محبوبه
    محبوبه
    شنبه 15 آذر 1393 - 06:29
    بای نورا جون
  • حدیث
    حدیث
    می دونی فاطمه جون یکی از ایراد ما ایرانی ها این که تا سالمیم به فکر چکاپ نیستیم. من وشوهرم مرتب آز میدیم وتحت نظر دکتریم. البته شوهرم یکم بد میره دکتر اما اونقدر غر می زنم تا بره
  • حدیث
    حدیث
    خیلی زود ازدواج کردی محبوبه جونم. چرا اینقدر زود؟
  • محبوبه
    محبوبه
    چی بگم دیگه قسمت منم این بوده
  • حدیث
    حدیث
    شنبه 15 آذر 1393 - 06:30
    نکنه با دوست پسرت ازدواج کردی؟ یا فامیل؟
  • محبوبه
    محبوبه
    شنبه 15 آذر 1393 - 06:31
    ولی خب مریمم میگفت 8سال جلوگیری داشته و30سال سن ولی ماشالله بعد دوماه حامله شد
    باپسر همسایمون دوستشم داشتم ودارم
  • محبوبه
    محبوبه
    شنبه 15 آذر 1393 - 06:32
    مهسسسسسسسسسسسسا کجایی؟
  • حدیث
    حدیث
    انشاالله خوشبخت شین
    بستگی به سیستم بدن آدمها داره. من با دکترهای زیادی مشورت کردم هیچ کدوم تاکید نکردن حتما باید زودتر بچه بیارم.
    اصلا استرس برای بچه خوب نیست
  • حدیث
    حدیث
    مهسا خیلی کم حرف شده

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی