Loading...

• مریم
    مریم
    شنبه 6 دی 1393 - 17:27

آنچه قبل از مامان شدن بهتره بدونید (21233 بازدید)

سلام به همه مامانای عزیز
    می دونم شاید تاپیکی که دارم ایجاد می کنم برای خیلی ها عجیب باشه اما با تموم حس خوبی که نسبت به زندگی دارم می نویسم. همین اول کار هم از مهرسا جون معذرت می خوام دیشب یه مقدار عصبانی بودم که اون پست رو گذاشتم
    خوب شروع می کنم:
    بسم الله الرحمن الرحیم
    خیلی از ما خانوما فکر می کنیم وظیفه ما تو زندگی غذا درست کردنه و بچه آوردن. این در حالیه که خدا توی قرآن گفته که: (ما زن و مرد را مایه آرامش هم آفریدیم). شما اگه احادیثی که در مورد مسائل جنسی گفته شده و متاسفانه خیلی از آنها در حال حاضر سانسور شده را بخونید خواهید دید که قضیه با اون چیزی که تو ذهن ما کردن زمین تا آسمون فرق می کنه. یکی از روانشناسهای معروف کشورمون که الان اسمش یادم نیست به کنایه میگه:(شما زنا باید به شوهرتون غذای خونه رو بدین تا شوهراتون سراغ ساندویچهای بیرون نره). منظورش اینه اگه از نظر جنسی شوهرتون تو خونه تامین نشه اونموقع میرن سراغ از بیرون خودشونو تامین میکنن. منظورم این نیست که الزاما میرن یکی رو صیغه می کنن. منظورم اینه که حتی شده با چشم و با حرف زدن خودشونو با یه زن دیگه تامین می کنن. از نظر علمی ییه مرد جوون حدود 24 تا 72 ساعت بعد از یه رابطه جنسی دوباره آماده رابطه بعدیه و وظیفه ما زنهاست که اونا را تامین کنیم. پس بهتره که از این رابطه به نفع خودمون هم استفاده کرده و لذت ببریم. اثبات شده که رابطه جنسی زیاد و موفق برای اندام زن خوبه چون هورمونهای بدن زن رو که استروژن و پروژسترون هستند متعادل می کنه. این رو بدونید اگه ما خانوما بفهمیم چه لذتها و نفع هایی رو در بر داره از اون استقبال می کنید. من هم اوایل ازدواج به شدت از رابطه جنسی بدم میومد ولی خدا رو شکر شوهرم کمکم کرد تا مشکلم حل بشه و از این موضوع لذت ببرم ان شاء الله مباحث اصلی رو در پست بعدی وارد می کنم. در پناه حق :x
    سایت من من عاشق زندگیم هستم
  • مریم
    مریم
    شنبه 6 دی 1393 - 21:29
    بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام به تموم مامان جونیای عزیز
    ادامه بحث... در این قسمت می خوام لزوم توجه ما خانوم به نزدیکی با همسر رو می خوام توضیح بدم. جونم براتون بگه که تموم آقایون از نظر میل جنسی چند برابر بالاتر از ما خانوما هستن. اغلب خانوما میل جنسیشون نیاز به محرک داره تا بروز کنه یعنی تا موقعی که یه عامل بیرونی اونو تحریک نکنه بروز نمی کنه. این قضیه برا اقایون بر عکس یعنی میل جنسیشون خود بیداره و از درون تحریک میشه البته عوامل بیرونی هم بی تاثیر نیستن. ولی چیزی که هست در آقایون موقعی که کیسه های منی پر میشه خود به خود به مغز پیغام نیاز به خالی شدن می ده. این اتفاق در یک مرد جوان سالم باید حداقل یک بار در هفته اتفاق بیافته و اگر مرد اقدامی برای خالی شدن اون نکنه بعد از حدود دو هفته که بسته به نوع غذایی که می خورن ممکنه کم و زیاد بشه توی خواب منی ازشون خارج میشه!!! این رو بدونید اگه رابطه جنسی مردها از یه بار در هفته تنزل پیدا کنه یه جای کار میلنگه یا مشکل جسمی دارن یا فکرشون زیاد درگیره یا شایدم سرشون جای دیگه گرمه!!!! خیلی کم میشه که مردی پیدا بشه که از نظر جنسی مثل ما خانوما سرد باشه. از طرف دیگه حدیث از پیامبر اکرم هست که خطاب به آقایون میگه زیاد با همسران خود جماع کنند. پس حتما یه چیزی هست که پیامبر خدا توی حدیث اونو بیان کرده. خوب تااینجای کار فهمیدید که ما خانوما باید حداقل هفته ای یه بار یه کار مهمی برا شوهرامون انجام بدیم!!!!خوب سهم ما این وسط چی میشه؟ سهم ما اینه که حالا که باید اون کارو انجام بدیم از نظر کیفیتی جوری بشه که برای خودمون هم خوشایند و جذاب باشه. باز حدیث دیگه ای هست که گفته: مردان در جماع با همسر خود تعجیل نکنند چون زنان کارهایی دارند. منظور اینه که خانوم ها تا موتور جنسیشون روشن بشه طول میکشه و قبل از این که موتور آقا خاموش بشه باید یه کارایی برا خانوم انجام بده تا موتور اونم روشن و سپس خاموش بشه!!!! ;;) ایشالا توی پست بعدی ادامه مبحث رو خدمتتون عرض می کنم
    در پناه حقیق مواظب نی نی هاتون باشید.
  • دختر مامان
    دختر مامان
    شنبه 6 دی 1393 - 21:39
    من یه سوال دارم؟ چرا فکر میکنید خانم های این پیج بی اطلاع هستند و شما وظیفه اموزش دارید؟؟؟؟ این چیزایی که شما نوشتید خیلی ساده و سطحیه. فکر کردم اینقدر ادعاتون شده بوذ که الان میخواین چی بگین.
    عزیزم شما اول برید یه مقدار مطالعه علمی از منابع روز رو داشته باشید بعد اینجا اموزش بدین. همه این حرفهای سطحی رو همه میدونن. اگر اطلاعات مفید تر ی دارید ارایه بدین و الا حرفای خاله زنکی رو به پای اموزش نزارید.
    امیدوارم کناره همسرت خووش باشی و بابت این همه اعتماد به نفس که در رابطه با شوهر داری دارید بهت تبریک میگم.
  • مریم
    مریم
    شنبه 6 دی 1393 - 21:47
    جوابیه: خانوم دختر مامان همه افراد مثل شما با اطلاع نیستند و در ضمن نردبون پله پله من که نمی خوام یه دفعه بپرم پله آخر الان شما از تحریک دو قطبی اطلاع دارید؟ می دونید فوت فتیش چیه؟ می دونی که دقیقا چه کارایی بکنی که رابطه برات خیلی جذاب بشه؟ شما می دونید خانوما از چند ناحیه تحریک میشن؟ از چند ناحیه ارضا می شن و چه جوری؟ می دونی که یه زن تا چند بار در یه رابطه می تونه ارضا بشه؟ اگه جواب این سوالا رو می دونی که بارک الله و گرنه فکر نکن همه چیزو می دونی
  • دختر مامان
    دختر مامان
    شنبه 6 دی 1393 - 22:02
    عزیزه دلم همسر من همه اینارو سره کلاساش تدریس میکنه... من هیچ وقت به خودم اجازه ندادم از تجربیات و.. اون اینجا حرف بزنم چون همه خانم های گل اینجا اومدن راجع به بارداری و اقدام از هم دیگه یاد بگیرن... همه این واحدارو پاس کردن و به نظرم ربطی نداره که ادم قبل مامان شدن از روابط جنسی مطلع باشه حالا قبل ازدواج یه چیزی.
    خدارو شکر خانم های اینجام همه مطلع هستنذد ...اینترنت پره از اطلاعات خوب و علمی راجع به این قضیه.
    شما کارتونو بکنید من فقط سوال پرسیدم گلم... ولی خوب نیست که ادم فکر کنه فقط خودش بلده و بقیه بی دانش هستند. همه ما اینجاییم که تجربیات هم استفاده کنیم. پس دادن اطلاعات و یادگیری هیچ اشکالی نداره بعدم خانم عزیز زندگی خیلی پیچیده س... سکس و رابطه جنسی یک طرفه قضیه س اما قبول دارم که مهمه. یک زن و مرد باید خیلی از مهارت هارو کسب کنند که من و همسرم بعد از 9 سال زندگی مشترک هنوز اشتباه میکنیم و همیشه هم دنباله کسب تجربه مفید و جدید هستیم. من یه توصیه خواهرانه بهت دارم... همیشه فکر کن بلد نیستی تا بهتر یاد بگیری
    من حتی تو رشته علمی خودمم که تا اخر دارم میخونم هیچ وقت حتی سر کلاسای که بچه های کاردانی نشستن ادعا نمیکنم که بیشتر بلدم چون یاد گرفتم همون قدر که من بیشتر کتاب خوندم حتما شاگردایی هستند که در اون رابطه بیشتر تجربه کسب کردن
    حالا چه برسه به مساله پیچیده و مهمی مثل روابط جنسی... که با توجه به فیزیک و روان و شرایط اقلیمی و اجتماعی هر زوج متغیره.
    من نمیخواستم زیاد حرف بزنم ولی خوبه که بدونی رسالت این سایت دادن اطلاعاتی راجع به مادر شدن که این حس اینقدر مقدسه که وقتی از اکثره خانم های باردار اینجا بپرسی همه بهت میگن از وقتی باردار شدن یا رابطه جنسی نداشتن یا اگر هم داشتن خیلی کم بوده ولی عشق بین خودشونو شوهراشون هزار برابر شده... پس همه جی سکس نیست.
    خوووش باشی
  • دختر مامان
    دختر مامان
    شنبه 6 دی 1393 - 22:04
    تازه الان متوجه سوالات شدم عزیزم... دیگه جایی اینارو از کسی نپرس
    به خاطر خودت میگم
  • مریم
    مریم
    شنبه 6 دی 1393 - 22:14
    رسالت کسی که در مورد چیزی میدونه نشر اون هست. من ادعایی ندارم فقط چیزی رو که می دونم به اشتراک می ذارم. من حتی اگه یه نفر هم از مطالب من منتفع بشه خدا رو شکر می کنم اصلا ادعای علم ندارم. خودمم اینا رو از شوهرم یاد گرفتم. در ضمن همین رابطه جنسی که شما به دید حقارت به اون نگاه می کنید اینقدر در موردش توی اسلام صحبت شده که مقدارش از احادیث مربوط به فرزند کمتر نیست. یه خانواده موفق باید توی همه چیز کامل باشه حتی توی رابطه جنسی، من نمی گم رابطه جنسی از فرزند دار شدن مهمتره ولی ارزشش از اون کمتر نیست. در ضمن شما اگه اندکی صبر کنی متوجه خواهی شد که من چرا این تاپیک رو ایجاد کردم. به علاوه اینکه می دونم این مطالب تو اینترنت هست ولی چند درصد خانوما خودشون به طور داوطلبانه می رن این موضوعات رو سرچ می کنن؟ ولی اگه توی این سایت بیان بشه به نظر من بهتره خواهر عزیزم صبر کن شاید شما هم خوشت اومد از این مبحث. منظورتو نفهمیدم برا چی نباید این سوالا رو جایی بپرسم؟
  • دختر مامان
    دختر مامان
    شنبه 6 دی 1393 - 22:40
    حتما دوباره نوشته های منو بخون که نگی به رابطه جنسی به دیده حقارت نگاه کردم اولا بعدم کاره خودتو بکن و اطلاعات بده و راحت باش. من زیاد وقت توضیح دادن بدیهیات رو ندارم فکر کنم جامع و کامل جواب دادم.
    و و اخر سخن اینکه از بس پاسخ سوالات بدیهی هستند بهتره نپرسی.
    بدرود
  • مریم
    مریم
    شنبه 6 دی 1393 - 23:00
    خواهرم این سوالا برا شما بدیهیه می تونید یه نظر سنجی کنید ببیند چند درصد افراد جواب این سوالا را بلدن. در ضمن من این تاپیک رو برا شما نزدم که در عین حالی که ادعای فروتنی در علم می کنی در اوج غرور داری حرف می زنی هیچ موقع سر کلاس هم یه شاگرد که مطالبو از قبل بلده پا نمی شه بگه استاد اینا بدیهیه برین مبحث بعدی. شما اگه این مطالب برات پیش پا افتاده س می تونی نخونی من دعوتت نکردم عزیزن اسب پیشکشو که دندوناشو نمیشمارن که! من این مطالبو هدیه کردم به اون کسایی که به دردشون میخوره شما که به درد نمی خوره براچی به خودت زحمت خوندن می دی؟ مگه شما هنوزم می ری کتابای اول دبستانتو می خونی؟!!در ضمن لطفا جواب اون چندتا سوال بدیهی رو بده ببینم شاید من در اشتباهم لطفا جواب تک تک اونا رو بنویس ممنون.
  • مریم
    مریم
    شنبه 6 دی 1393 - 23:34
    بسم الله الرحمن الرحیم
    با اجازه خواهر گلم دختر مامان
    مبحثی که میخوام شروع کنم در مورد کیفیت رابطه جنسی هست. اما توی پرانتز بگم که یه موقع برا خواهرا سوء تفاهم نشه که فکر کنن من آدم هرزه ای هستم اتفاقا کاملا مذهبیم ولی وظیفه خودم دونستم که شاید قدم کوچیکی بردارم در راه اینکه نظر دین اسلام و سایر علما را برای دوستانم بگم که فکر نکنن دین اسلام یه دین خشک و دُگمی هستش. و اینکه من چرا این تاپیک رو گذاشتم فعلا به صورت خلاصه بگم که به این خاطره که خیلی از ما خانوما در زمان بارداری به هر دلیلی ممکنه یادمون بره که شوهرمون هرچی هم عاشق ما باشه آخرش یه مرده و یه مرد میل جنسیش تا پیری هم باهاشه و این مرد در دوران بارداری ما باز هم نیاز به رابطه جنسی داره و میل اون هنوزم سر جاش هست. دلیل دوم این که بعد از زایمان و چند سال اول بچه داری (به خصوص اگه بچه عادت داشته باشه پیش بابا و مامان بخوابه) این رابطه جنسی بسیار کم میشه چون بچه دغدغه های زیادی داره از شیر دادن بهش تو نصفه شب گرفته تا مریضیهاشو و مامی و غیره و تموم اینها باعث می شه که توجه به میل جنسی توی این دوران بسیار کم بشه و عملا حسی برای خانوم نمونه تا رابطه برقرار کنه و این در حالیه که شوهر ما هنوزم یه مرده!ً یادتون باشه مرد حتی تو پیری هم میل جنسیش باهاشه خوب این پست خیلی طولانی شد بحث کیفیت رابطه بمونه برا پست بعدی ان شاء الله
    و من الله التوفیق
    در پناه حق مامان جونیا!!!
  • محبوبه
    محبوبه
    شنبه 6 دی 1393 - 23:36
    سلام به نظر منم مطالبت بسیار پیش پا افتاده اس همه متن کتابای مسایل جنسی همه پیش پا افتاده من اگه نتونمم جواب سوالای تو رو بدم ولی بهترین جوابارو واسه همسرم دارم مطمئن باش این تایپک واسه خانومای اینجا هیچ ارزشی نداره خانومایی که همه تو زندگی شون نمونن خداوند هیچ دونفری رو مثل هم خلق نکرده هیچ مردی شبیه مرد دیگه ای نیس وهمین طور هیچ زنی شبیه زن دیگری نیست به نظر من هر کسی مشکلی تو این زمینه داشته میره دنبال کتاباش نشد تو نت سرچ میکنه واصلنم از تو هیچ توقعی نداره که مطالب گوناگون بذاری و بخوای راهنماییش کنی
    این مسایل مال خونته وبذار همون تو خونت بمونه
    هرکسی صلاح زندگی شو میدونه ومیدونه چه جوری روابط شو باهمسرش حفظ کنه ونیاز به زدن تایپک در سایت نی نی پیج که همه واسه چشیدن طعم مادرشدن میان نیست
    موفق باشی
    سایت من از لحظه اي كه مادر شدم نميتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! اي فرشته زميني ،اي مادر فداكارم .... بسيار دوستت دارم
  • بهار
    بهار
    شنبه 6 دی 1393 - 23:37
    سلام مریم خانم به عنوان عضو جدید خوش اومدید اما منم با نظر خانم دختر مامان کاملا موافقم مسایلی که تو ی این تاپیک مطرح کردید موضوعاتی ست که همه مون اشنایی کامل داریم و برای اثبات این قضیه نیازی نیست جواب سوالهای شما رو بدیم ...در ضمن به روز ترین اطلاعات رو‌در همین زمینه میشه از نت جستجو کرد ...من نمیدونم شما چه اصراری دارید به این قضیه که این تاپیک رو زدید واصرار بر فعال بودنش دارید ...موفق باشی
  • مریم
    مریم
    شنبه 6 دی 1393 - 23:39
    ممنون محبوبه جون از اینکه شما هم نگاه کردی به مطالبه اون یکی خواهرمون. من از هیچ کس دعوت نکردم که مطالب منو بخونه هر کس دوست داشته باشه می تونه بخونه پس شما هم اگه فکر می کنید پیش پا افتاده س می تونی خودتا اذیت نکنی من که نگفتم محبوبه جون بیا مطلبه منو بخون گفتم؟
  • محبوبه
    محبوبه
    شنبه 6 دی 1393 - 23:41
    نه نگفتی اما صفحه رو اشغال کردی با این تایپک
    سایت من از لحظه اي كه مادر شدم نميتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! اي فرشته زميني ،اي مادر فداكارم .... بسيار دوستت دارم
  • مریم
    مریم
    شنبه 6 دی 1393 - 23:41
    ببخشید بهار خانوم مگه اون کسی که به قول شما توی نت مطالب جنسی میذاره از هم دعوت میکنه که بیان مطالبشو بخونن خوب منم دوست دارم اینجا مطلب بذارم اشکال این کار چیه؟؟؟؟
  • بهار
    بهار
    شنبه 6 دی 1393 - 23:43
    خب ما به عنوان اعضای سایت احتیاجی نمیبینیم
  • محبوبه
    محبوبه
    شنبه 6 دی 1393 - 23:43
    اشکال این کار اون جاس که میخوای مطالبتو تو حلق بچه ها فرو کنی از لحظه ای که اومدی حرفت رو با این جور مسائل شروع کردی واین همه ی بچه ها رو اذیت کرده
  • مریم
    مریم
    شنبه 6 دی 1393 - 23:44
    ببخشید محبوبه جون نمی دونستم این فروم ملک خصوصی شماست.
  • مریم
    مریم
    شنبه 6 دی 1393 - 23:46
    اول این که من مطلبی رو به زور به کسی نگفتم هر کی خواست بخونه هر کی نخواست نخونه در ضمن منم یه عضوم و دوست داشتم این مطلبو بذارم هر کی نخواست بخونه هیچ اجباری نیست
  • محبوبه
    محبوبه
    شنبه 6 دی 1393 - 23:46
    نه تنها من بلکه همه از دستت ناراحتن پس خصوصی نیست این تویی که خودتو استاد این مسائل میدونی وفک میکنی بقیه بوقن
    همیشه گفتن رای با اکثریت
  • مریم
    مریم
    شنبه 6 دی 1393 - 23:47
    من نمی خوام کسی اذیت بشه برای همین تاپیک جداگونه گذاشتم شما خودتون اومدین دارین می خونین طلبکارم هستید؟!!!

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی