Loading...

• مریم
    مریم
    شنبه 6 دی 1393 - 17:27

آنچه قبل از مامان شدن بهتره بدونید (21241 بازدید)

سلام به همه مامانای عزیز
    می دونم شاید تاپیکی که دارم ایجاد می کنم برای خیلی ها عجیب باشه اما با تموم حس خوبی که نسبت به زندگی دارم می نویسم. همین اول کار هم از مهرسا جون معذرت می خوام دیشب یه مقدار عصبانی بودم که اون پست رو گذاشتم
    خوب شروع می کنم:
    بسم الله الرحمن الرحیم
    خیلی از ما خانوما فکر می کنیم وظیفه ما تو زندگی غذا درست کردنه و بچه آوردن. این در حالیه که خدا توی قرآن گفته که: (ما زن و مرد را مایه آرامش هم آفریدیم). شما اگه احادیثی که در مورد مسائل جنسی گفته شده و متاسفانه خیلی از آنها در حال حاضر سانسور شده را بخونید خواهید دید که قضیه با اون چیزی که تو ذهن ما کردن زمین تا آسمون فرق می کنه. یکی از روانشناسهای معروف کشورمون که الان اسمش یادم نیست به کنایه میگه:(شما زنا باید به شوهرتون غذای خونه رو بدین تا شوهراتون سراغ ساندویچهای بیرون نره). منظورش اینه اگه از نظر جنسی شوهرتون تو خونه تامین نشه اونموقع میرن سراغ از بیرون خودشونو تامین میکنن. منظورم این نیست که الزاما میرن یکی رو صیغه می کنن. منظورم اینه که حتی شده با چشم و با حرف زدن خودشونو با یه زن دیگه تامین می کنن. از نظر علمی ییه مرد جوون حدود 24 تا 72 ساعت بعد از یه رابطه جنسی دوباره آماده رابطه بعدیه و وظیفه ما زنهاست که اونا را تامین کنیم. پس بهتره که از این رابطه به نفع خودمون هم استفاده کرده و لذت ببریم. اثبات شده که رابطه جنسی زیاد و موفق برای اندام زن خوبه چون هورمونهای بدن زن رو که استروژن و پروژسترون هستند متعادل می کنه. این رو بدونید اگه ما خانوما بفهمیم چه لذتها و نفع هایی رو در بر داره از اون استقبال می کنید. من هم اوایل ازدواج به شدت از رابطه جنسی بدم میومد ولی خدا رو شکر شوهرم کمکم کرد تا مشکلم حل بشه و از این موضوع لذت ببرم ان شاء الله مباحث اصلی رو در پست بعدی وارد می کنم. در پناه حق :x
    سایت من من عاشق زندگیم هستم
  • مریم
    مریم
    سه شنبه 9 دی 1393 - 23:56
    زن ها همه چیزشان را پنهان می کنند! آپدیت جدید اوربیتال
  • مریم
    مریم
    چهارشنبه 10 دی 1393 - 00:24
    دکتر سونو

کاهش تورم و کبودی بعد از عمل جراحی

میوه و ساقه آناناس حاوی آنزیمی معجزه گر بوده که خواص زیادی دارد اسم این آنزیم بروملین (Bromelain) هستش. در این قسمت می خوام مرتبط ترین خاصیت این آنزیم را در رابطه با خانم ها توضیح بدم. بروملین موجود در آناناس می‌تواند التهاب را از بین ببرد و باعث رفع تورم‌ها و کبودی موضعی شود. محققان 160 زنی که موقع زایمان اپی‌زیوتومی شدند (اپی زیوتومی یک برش جراحی است که بین واژن و مقعد ایجاد می‌شود) را مورد بررسی قرار دادند. این خانم‌ها به مدت 3 روز بعد از زایمان و هر روز 4 مرتبه به میزان 40 میلی‌گرم بروملین دریافت کردند. محققان مشاهده کردند که درد، تورم و التهاب در این خانم‌ها به میزان 90 درصد کاهش یافته است. محققان معتقدند که این آنزیم بعد از جراحی دندان، بینی، پا و یا جراحی آب مروارید هم موثر است.
    مقدار این آنزیم در ساقه آناناس بیشتر لاز میوه اونه ولی این آنزیم به صورت قرص نیست قابل دسترسیه. قرص های این آنزیم را میتونید از داروخانه تهیه کنید. در صورتی که نتونستید پیدا کنید به بنده خبر بدید تا براتون تهیه و پست کنم. خواص دیگر این آنزیم بی نظیر رو ان شاء الله در پست های آتی قرار می دم. فراموش نکنید که هرچند که این آنزیم کاملا طبیعیه ولی بهتره با پزشک نیز در رابطه با مصرف اون مشورت کنید
    در پناه حق
  • مریم
    مریم
    چهارشنبه 10 دی 1393 - 00:32
    در آستان دوست
    پیامبر اکرم(ص) خطاب به مولا علی(ع):
    يا على جماع مكن با زن خود در اول ماه (قمری) و ميان ماه كه ديوانگى و خوره و خبط دماغ راه مى يابد به آن زن و فرزندانش . يا على جماع مكن بعد از پيشين(نماز ظهر) كه اگر فرزندى بهم رسد احول(لوچ) خواهد بود.
  • مریم
    مریم
    پنجشنبه 11 دی 1393 - 07:43
    دکتر سونو:
    یکی از مواد طبیعی بسیار تجربه شده برای وضع حمل آسون خوردن دم کرده کاسنیه. هلو هم وضع حمل رو آسون می کنه
    به طور کلی خانم هایی که در دوران بار داری دریافت ویتامین B1 بالایی دارند زایمانشان بدون درد خواهد بود. فندق، گردو، اسفناج، هویج، سیراب و شیردان، سبوس گندم و حبوبات از منابع خوب این ویتامین هستند
  • مریم
    مریم
    پنجشنبه 11 دی 1393 - 07:46
    دکترسونو:
    یکی از موارد بسیار تجربه شده برای جلوگیری از ویار که اثر معجزه آسا دارد سیراب و شیردان است. چون دارای مقادیر بسیار زیادی از ویتامین های گروه B است.
  • مریم
    مریم
    پنجشنبه 11 دی 1393 - 07:47
    سلام دوستای عزیزم اوربیتال آپدیت شد.
  • مریم
    مریم
    جمعه 12 دی 1393 - 03:04
    سلام دوستای خوبم امروز دلم گرفته بود برا همین پست نذاشتم اما یه دونه دکتر سونو می ذارم ان شاء الله به درد اونایی که دلشون بچه می خواد و هنوز موفقق نشدن بخوره الهی به امید تو
    دکتر سونو
    شاید به نظرتان تعجب آور باشه ولی می خوام چند موردی را اینجا براتون بگم که سبب عقیم شدن موقت در زن و مرد میشه
    1- کمبود ویتامین E در بدن زن و مرد ، جالبه بدونید که بعضی پزشکان معتقدن که مصرف طولانی مدت قرصهای حاوی هورمون زنانه سبب کاهش سطح این ویتامین در بدن میشه دوستای خوبم که دوست دارین هر چه زود تر مامان بشین این ویتامین میتونه در این مورد کمک بسیار شایان ذکری بکنه
    2- شغل آقایون می تونه در عقیم شدن موقت اونا موثر باشه. البته ممکن عکس العمل هر فردی متفاوت باشه ولی اون چیزی که تا حالا ثابت شده تماس طولانی مدت با طلا مثل شغلهای طلا فروشی و طلا سازی در بعضی آقایون سبب عقیمی موقت می شه که این به تجربه برای یکی از افرادی که با واسطه می شناسم اتفاق افتاده د دلیل این اتفاق هم اینه که طلا می تونه روی هورمون مردونه بدن فرد تاثیر منفی بذاره
    3- دخانیات شامل سیگار و قلیان به خصوص اونایی که اسانس دارن مثلا سیگارای نعنایی سبب عقیمی موقت در مردها و سقط جنین در زنها میشه
    4- عادت ماهیانه نامنظم، اگر به هر دلیلی عادت ماهیانه شما نامنظم باشه تاثیر بسزایی در تشکیل نشدن نطفه داره خواهرای عزیزم قبل مامان شدن به فکر تنظیم عادت ماهیانه باشید مثلا اگه 28 روزه همیشه 28 روز باشه یا اگه 30 روزه همین طور
    البته ممکنه موارد دیگه ای هم بشه به این لیست اضافه کرد که از دوستای عزیز خواهش می کنم اضافه کنید تا شاید کمکی باشه برای یکی از خواهرای گلمون که می خواد باردار بشه
  • مریم
    مریم
    سه شنبه 16 دی 1393 - 22:17
    سلام به خواهرای عزیز
    یه مطلب خوب توسایت جام جم دیدم لینکشو اشتراک می ذارم ایشالا که نظرتونو جلب کنه. خواهرایی که دوست دارن این تاپیک ادامه پیدا کنه اگه می تونن نظرات و سوالاشونو بذارن اینجا ایشالا همه منتفع بشن. این هم لینک سایت جام جم
    http://sara.jamejamonline.ir/NewsPreview/1783297510238353297
  • مریم
    مریم
    پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 18:18
    عوامل ناباروری و درمان آن :
    باید دانست که زن و مرد، در یک صورت، برای همیشه عقیم بوده و باید از بچه‌دار شدن ناامید باشند و آن در صورتی است که زن روی زهار خود (زیر شکم) و مرد روی آلت خود (روی عانه) موی نداشته باشند.
    در غیر این صورت (در صورت وجود موی) ایندو، استعداد باروری را دارند و عقیم نمی‌باشند و تنها موانعی موجب عدم باروری شده است. این عوامل می‌تواند از این قرار باشد:
    ۱) ضعف اسپرم و تخمک ۲) کمی تعداد اسپرم و تخمک ۳) راه‌بندان در زهدان زن ۴) انسداد لوله‌های رساننده‌ی اسپرم و تخمک ۵) غلبه گرمی شدید که موجب سوخته شدن اسپرم و تخمک می‌شود. ۶) سردی شدید که موجب ناتوان شدن تخمک و اسپرم می‌شود. ۷) سردی شدید رحم زن که نطفه را بارور نمی‌سازد، وجود عارضه‌هایی مثل عفونت و کیست در رحم و تخمدان زن، ۸) کوچکی آلت مرد، که اسپرم را به رحم نمی‌رساند ۹) سوء مزاج زهدان و ….
    گاهی هیچ یک از عارضه‌های فوق وجود ندارد و تنها علت عدم باروری، وجود ناامیدی و استرس و اضطراب و غم و اندوه در زن می‌باشد، مخصوصاً اگر موردی مبنی بر وجود اشکال در امر باروری وجود داشته باشد، یا حرف و حدیث دیگران و اطرافیان که همین حالت روانی پریشانی که به زن روی می‌آورد می‌تواند، مانع باروری وی شود، اگر چه هیچ اشکالی در دستگاه‌های زن و مرد وجود نداشته باشد. و تو باید به این نکته اهمیت دهی.
    یکی از عوامل دیگر نازایی و ناباروری در مرد و زن، اعمال پزشکی طب کلاسیک می‌باشد. داروهای قوی و بسیار مُضر و انواع آمپول‌ها، مخصوصاً، اعمال جراحی مثل بیماری واریکوسل، جراحی رحم، جراحی کیست و امثال اینها، که خطر ناباروری همیشگی را به دنبال خواهد داشت، چرا که در اعمال جراحی در نقاط حساس و پُرعصب و مویرگ، خطر قطع مویرگ و عصبهایی را که به چشم نمی‌آید و در طب کلاسیک اهمیت ندارد، ولی در اصل عهده دار کاری در زمینه باروری را داراست، خواهد بود. و این‌ گونه عارضه‌ها که بر اثر دست کاری شدن و از حالت طبیعی بیرون آوردن عضو، روی می‌دهد، معمولاً قابل جبران نخواهد بود.
  • عمه مهزيار جون و مامان پارسا جون
    عمه مهزيار جون و مامان پارسا جون
    دوشنبه 6 بهمن 1393 - 11:22
    سلام دوستان چرا بحث و دعوا ميکنيد که مطلب به درد بخوره يا نه مهم اينه که ممکنه خيلى ها بلد نباشند چه جورى با شوهراشون رفتار کنند ما که بلديم ممکنه بيشتر ياد بگيريم. و استفاده کنيم کسايى هم که بلد نيستند راه درست و ياد ميگيرند ممنون مريم جون به خاطر مطالبت انشالله همه بتونيم استفاده کنيم
    سایت من سکوت قلبم اين بار تو را بهانه کرده تو صداى تنهايى من باش بين اين همه آدم که مرا از خود نمى دانند تو فقط از آن من باش عشق من
  • sepid
    sepid
    پنجشنبه 9 بهمن 1393 - 08:11
    سلام به همه مامان خوب. می خواستم بهتون سایت نی نی عسل رو معرفی کنم که راهنمای خوبی واسه مادران از بارداری تا داشتن فرزند توانمند هستش
    www.niniasal.com
  • مریم
    مریم
    پنجشنبه 16 بهمن 1393 - 09:24
    علل شایع نا باروری
    امروزه عمده علت ناباروری در زن و مرد، غلبه سردی می‌باشد، در مردان، غلبه سردی، ناتوانی و ضعف اسپرم را به دنبال دارد و در زنها، غلبه‌ی سردی علاوه بر مورد مذکور، رحم را سرد کرده، و رحم سرد نمی‌تواند نطفه را گرم کرده و بارور کند، مثل پرنده‌ای که با بدن سرد روی تخم‌ها می‌خوابد که این کار، باعث جوجه شدن تخمها نخواهد شد. و علت سردی زیاد بدن در این عصر، استفاده از غذاهایی می‌باشد که در زیر توضیح داده می شود:
    ۱) تمام غذاهای آماده و کارخانه‌ای ۲) تمام مواد غذایی که در تکوین و تهیه‌ی آن از مواد شیمیایی و نگه‌دارنده‌ها استفاده شده است ۳) گوشت گاو و گوساله (بجز گوساله بسیار جوان) ۴) غذاهای فریز شده و از شب مانده شده ۵) لبنیات مخصوصاً ماست و دوغ تُرش ۶) انواع ترش مزه‌ها مخصوصاً سرکه، آبغوره، و مخصوصاً سرکه‌های شیمیایی کارخانه‌ای ۷) ماکارانی ۸) روغن نباتی جامد و مایع ۹) سرخ کردنی با روغن نباتی ۱۰) استفاده از بویهای شیمیایی مثل ادکلن و عطر مصنوعی و انواع اسانسها و خوشبو کننده‌های مصنوعی (توجه کنید که استشمام بویها در زنان، سریعاً به رحم آنها منتقل می‌شود) ۱۱) موسیقیهای تند مثل انواع جاز و موسیقی پاپ، رپ و… ۱۲) اندوه و غم فراوان ۱۳) بی‌تقوایی و ملزم نبودن به واجبات و ترک محرمات ۱۴) غذاهای حرام ۱۵) برنج و عدس (بدون مصلماتی مثل کشمش و خرما) ۱۶) سبزی گشنیز (که برای زنان مخصوصاً دختران جوان، عقیم کننده است) ۱۷) رُبّ نارنج ۱۸) میوه‌های کال ۱۹) پُر خوری و بَد خوری (که به شدت سردی بدن را موجب می‌شود) ۲۰) گرسنگی مفرط ۲۱) روزه گرفتن بدون خوردن سحری ۲۲) تماس زیاد بدن و رحم با آب سرد مثل استفاده زیاد از استخر شنا ۲۳) خیار و گوجه و کاهو و هندوانه ۲۴) مواد مخدر ۲۵) کافور ۲۶) آب یخ (مخصوصاً اگر قالب یخ را در آب اندازند) و بستنی‌ها
    موارد ذکر شده در نازایی خانمها نقش اصلی را در این زمان به عهده دارد، و در آقایان هم مؤثر است. اما نه به اندازه‌ی خانمها، مخصوصاً اگر مزاج طبیعت زن و مرد، سرد باشد (سودآوری یا بلغمی) این موارد، تأثیر مضاعفی در ناباروری خواهد داشت.

ضمنا تشکر می کنم از خواهر عزیزم مامان پارسا جون که بنده رو مورد لطف خودشون قرار دادن اوربیتال هم آپدیت کردم ایشالا محصول جدید به دردتون بخوره
  • مریم
    مریم
    دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 - 20:58
    سلام
    بعد چند ماه بالاخره موفق شدم بیام یه سری بزنم
    می خوام در این قسمت مطلب مهمی رو بذارم که شاید تا الان به اهمیت اون کمتر کسی توجه کرده باشه
    آیا می دونید که می شه با انتخاب یه نام خوب طالع و سرنوشت فرزند و طبع و مزاج اونو تعیین کرد؟ و حتی اینکه رفتار بچه رو با همون اسم جوری تعیین کرد که با پدر و مادر خودش رابطه خوبی داشته باشه؟ حتی توی روابطش با همسر آینده ش اثربذاره؟ آیا می دونید که با تغییر نام خودتون و یا همسرتون مشکل بچه دار نشدنتونو حل کنید؟ آیا می دونید که با تغییر اسم خودتون و یا همسرتون می تونید بچه دو قلو به بالا پیدا کنید؟ آیا می دونید که با تغییر نام خودتون و یا همسرتون می تونید طبعتونو تغییر بدید و روابط خیلی بهتری با هم داشته باشید؟ این روش ها کاملا علمیه البته جزء علوم قدیمیه بنده طی چند ماه گذشته این روش ها رو یاد گرفتم و می تونم بهتون کمک کنم. هزینه هر مشاوره 50 هزار تومن میشه افرادی که نیاز به این مشاوره دارند روی ایمیلم پیام بذارن manella_1986@yahoo.com
    مطمئن باشید که با انتخاب یه نام مناسب خوشبختی میاد تو خونتون

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی