Loading...

• نارین
    نارین
    پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 01:58

خانومای منتظر بیاین توووووووووووووووو (22190 بازدید)

خانومایی که منتظر نی نی هستن تشریف بیارن تو
    شکر..................
  • زهرا(مامان محمد صدرا)
    زهرا(مامان محمد صدرا)
    پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 07:55
    اره واقعا دخترو پسرمهم نیست میگم پانیسا سی ار ال رو زده 0.99سانت متر یعنی چقدر
    خدای مهربونم تو فراتر از اونی هستی که تو فکر من می گنجه ممنونم از هدیه قشنگی که به من وهمسرم عطاکردی خیلی مهربونی خداجونم دوستت دارم خیلی زیاد
  • پانیسا
    پانیسا
    طول دهانه رحم
    فاالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
  • دختر مامان
    دختر مامان
    نه زهرع زیره ۳۰ کمه برا منم مرزه اگه ۳۴ یا ۳۵ باشه فقط باید بیشتر م اعات کنم و اگرم کمتر شده باشه بهتره عمل کنم
    طوله دهانه رحم نه جفت نیست
  • زهرا(مامان محمد صدرا)
    زهرا(مامان محمد صدرا)
    پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 07:56
    آهان پس درمورد جفت تو سونوی من چیزی ننوشته آخه من لک بینی داشتم حتی لک خون هم دیشب دیده بودم کلی نگران شده بودم
    خدای مهربونم تو فراتر از اونی هستی که تو فکر من می گنجه ممنونم از هدیه قشنگی که به من وهمسرم عطاکردی خیلی مهربونی خداجونم دوستت دارم خیلی زیاد
  • مريم مامان
    مريم مامان
    پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 08:07
    سلام خوبین ؟ببخشید نمیتونم زیاد بمونم.معده ام خیلی اذیت میکنه.همش سوزش و سنگینی معده دارم.و ترش میکنه.امروز کاملا اینجوریم چه کنم؟
    خدايا به خاطر هديه زيبايت ، دختر نازم ممنونم
  • مريم مامان
    مريم مامان
    پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 08:08
    همش اسید معده ام تا حلقم بالا میاد و میسوزونه خیلی حالت بدیه.معده ام هم همش میسوزه
  • زهرا(مامان محمد صدرا)
    زهرا(مامان محمد صدرا)
    پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 08:08
    سلام مریم جون راستش من نمیدونم فقط میدونم بخاطر اسید معده اینجوری میشه ادم حتی ادم غیرباردار
    ولی سعی کن چند تا تیکه گوشت کباب بخوری فکرکنم بهتر بشی
  • مريم مامان
    مريم مامان
    پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 08:10
    جدی فایده داره؟پس میخورم.ممنون عزیزم.
  • زهرا(مامان محمد صدرا)
    زهرا(مامان محمد صدرا)
    پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 08:10
    اره عزیزم خوب میشی انشالله فقط سعی کن خالی بخور ته دلتو بگیره نمک هم نزنی یاکم بزنی خیلی بهتره
  • مريم مامان
    مريم مامان
    پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 08:11
    الان شیر خوردم فکر نکنم خوردنش الان فایده داشته باشه آره؟یا باید یکساعت دیگه بخورم یا فردا.
  • مريم مامان
    مريم مامان
    پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 08:12
    تنهایی تو تاپیکی؟همه رفتن؟
  • زهرا(مامان محمد صدرا)
    زهرا(مامان محمد صدرا)
    پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 08:12
    مریم جون شیربرای سوزش فکرنکنم خوب باشه گلم
  • زهرا(مامان محمد صدرا)
    زهرا(مامان محمد صدرا)
    پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 08:13
    داشتم بادخترمامان و پانیساحرف میزدم ولی یهو غیبشون زد منم موندم انیجا تنهای تنها
  • زهرا(مامان محمد صدرا)
    زهرا(مامان محمد صدرا)
    پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 08:13
    گوشت اسید معده رو جمع میکنه ولی شیرکه خوردی بهتره صبرکنی حداقل یه ساعت بگذره
  • مريم مامان
    مريم مامان
    پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 08:14
    در طول روز چون همش در حال خوردن داروهای ویتامین آهن هستم نمیتونم لبنیات بخورم به خاطر همین همیشه این وقت شب شیر میخورم
  • زهرا(مامان محمد صدرا)
    زهرا(مامان محمد صدرا)
    پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 08:14
    کارخوبی میکنی اتفاقا کلسیم هم برات نیازه عزیزم ولی حالا اگه امشب زیاد اذیتت نمیکنه فردا صبح کباب کن
  • مريم مامان
    مريم مامان
    پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 08:15
    در روز سه مرتبه باید قرص آهن بخورم.تازه گفته یکساعت قبل و بعد غذا هم نباید لبنیات بخورم.
  • مريم مامان
    مريم مامان
    پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 08:15
    تنها ساعت 11 به بعده که میتونم لبنیات بخورم
  • مريم مامان
    مريم مامان
    پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 08:16
    من اگه یهو رفتم ببخشیا آخه شب نمیتونم بیام عزیزم
  • زهرا(مامان محمد صدرا)
    زهرا(مامان محمد صدرا)
    پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 08:16
    باشه فداتشم راحت باش منم الکی اینجام عزیزم گمون نمیکنم کسی بیاد

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی