Loading...

• گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    جمعه 22 آذر 1392 - 05:01

راهکارهایی برای درمان سرماخوردگی (آبريزش) (1460 بازدید)

دوستان عزیز در پی رواج سرماخوردگی فصلی در بین نی نی پیجی ها و همین طور در خانواده خودم به این فکر افتادم که مطالبی در این زمینه مطالعه کنم که کاربردی و نتیجه بخش باشد، یک سری از مطالبی که به دست آوردم خدمت شما عرضه میکنم امیدوارم که مورد استفاده قرار بگیرد:

اگر در این روزهای سرد "آبریزش بینی" کلافه‌تان کرده است این مطلب را حتما بخوانید.
    به گزارش جهان به نقل از باشگاه خبرنگاران، اکثر کسانی که مزاج سرد و تر دارند با شروع فصل سرما با آبریزش بینی و چشم، زکام و حتی درد سینوس ها مواجه می‌شوند و عوارضی که تا آخر فصل پاییز و زمستان زندگی را برای آنها سخت و دشوار می‌کند.
    بررسی ها نشان می‌دهند، درمانگران طب سنتی برای این گروه راه چاره‌ای ساده و موثر یافته‌اند و آن استفاده از بخور با گیاهان خاص است.
    "اسطوخودوس"، "مرزنجوش"، پونه و نعناع از گیاهانی هستند که استشاق آنها در فضای خانه باعث می‌شود راه مجاری تنفسی باز شود و "سینوزیت" و آبریزش بینی کاهش یابد.
    گفتنی است، اگرمی‌خواهید از شر آبریزش بینی خلاص شوید روزی دو الی چهار مرتبه این بخورها را تهیه کنید و بینی‌تان را با آنها شستشو دهید.
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • مامان رز
    مامان رز
    جمعه 22 آذر 1392 - 10:59
    با تشکر
    سایت من نبض زندگی ما رز بانو

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی