Loading... • gdimplant
  gdimplant
  یکشنبه 25 تیر 1396 - 15:17

  طول درمان ایمپلنت (97 بازدید)


  تشریح روند و طول درمان در
  کاشت ایمپلنت
  :[/b]
  جلسات ملاقات با بیمار از ابتدا باید تشریح شود برای مثال کاشت یک واحد دندان در فک بالا به ترتیب زیر است
  جلسه اول کاشت فیکسچر روز 1
  جلسه دوم بازکردن بخیه بعد از دو هفته روز 15
  جلسه سوم چکاپ دو ماه بعد روز 75
  جلسه چهارم بستن هیلینگ یک ماه بعد روز 105
  جلسه پنجم قالبگیری بعد از پانزده روز روز 120
  جلسه ششم امتحان فریم پنج روز بعد روز 125
  جلسه هفتم تحویل پروتز پنج روز بعد روز 135
  این حداقل زمان لازم است اگر چینی قبل از گلیز امتحان شود و اگر چسب موقت زده شود دو جلسه اضافه می شود برای فک پایین این زمان دو ماه کوتاه تر است به همین خاطر سعی میکنیم که تا حد امکان درمانهای ایمپلنت دو فک را را با هم شروع کنیم و یا فک بالا را زود تر از فک پایین شروع کنیم .
  در صورتی که دو فک با هم احتیاج به ایمپلنت دندان داشته باشد حتما با فک بالا شروع میکنیم میتوانیم یک ماه صبر کنیم وبعد کار فک پایین را شروع میکنیم و نهایتا سه ماه بعد از جراحی اول اقدام به بستن هیلینگ میکنیم.
  بسیاری از بیماران میگویند که ترجیح میدهیم کاشت دندان را از یک فک شروع کنیم و اگر رضایت بخش و راحت بود در ناحیه دیگر شروع خواهیم کرد ولی تجربه نشان داده که همه این افراد موقع تحویل کارشان می گویند ای کاش تمام نواحی را با هم شروع کرده بودیم چون همیشه نتیجه کار رضایت بخش است این وظیفه دندانپزشک است که اعتماد بیمار را جلب کند که نهایتا در پنج ماه کلیه کارهای ایمپلنتی تمام شود و تعداد ویزیت های بیمار به حداقل برسد.
  انجام اینکار موجب ایجاد پلان اکلوزالی بهتر، تقسیم فضای ایده آل تر و یکنواختی رنگ واندازه و قرینه سازی مناسب تر می شود.
  سایت من
 • saramemar
  saramemar
  دوشنبه 29 مهر 1398 - 05:08
  ایمپلنت واقعا معجزس . قبلا کسایی که ندون نداشتن خیلی اذیت می شدن الان دیگه واسه اونم راه حل هست و اگه از مارک های خوب استفاده بشه هم قیمتش مناسب تره و هم عمرش طولانیه . یکی از دوستای خانوادگیمون سه تا دندونشو از جنس مارک لونا ایمپلنت کرد و خیلی ازش راضیه .