Loading...

• سمیه
    سمیه
    دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 - 01:23

اقدامات قبل از جراحی عمل بینی (534 بازدید)

اقدامات قبل از جراحی عمل بینی
    قبل از انجام جراحی عمل بینی باید ناشتا باشید. دو هفته سیگار نکشید. دو هفته مُسکن هایی مثل آسپیرین و بروفن مصرف نکنید. قبل از عمل به مدت 8 ساعت چیزی نخورید تا معده شما کاملا خالی باشد. تعدادی آزمایش، قبل از عمل جراحی باید انجام شوند.ممکن است نیاز باشد از بینی سی تی اسکن تهیه کنید.
    قبل از عمل به مدت 8 ساعت چیزی نخورید تا معده شما کاملا خالی باشد. زیرا در هنگام بیهوشی اگر چیزی داخل معده باشد، ممکن است محتویات معده برگشت کرده و وارد مجرای تنفسی گردد. هرچند که وجود یک لوله پلاستیکی در نای شما در هنگام جراحی خطر این حادثه را پائین می آورد، اما اگر معده خالی نباشد باز هم احتمال خطر وجود دارد. این را هم بدانید که قرار نیست 7 ساعت و 59 دقیقه قبل از عمل تا حد توان بخورید و بیاشامید و شکمتان را پر کنید! زیرا با این کار، از منظور اصلی ناشتا بودن که همان خالی بوده معده است دور خواهید شد. بهترین کار آن است که شب قبل از عمل، شام معمولی بخورید و صبح روز عمل ناشتا بیایید.
    مطالب مرتبط :
    جراحی عمل بینی
    دکتر متخصص جراحی بینی
  • mamanesanaz
    mamanesanaz
    یکشنبه 28 مرداد 1397 - 00:43
    دوستان میدونم خیلی از شماها دنبال یه پزشک خوب هستین منم تا چند ماه پیش دنبال دکتر بودم که با پیج دکتر گلی آشنا شدم بینیمو عمل کردم خدایی خیلی راضیم از کارش
  • nazi
    nazi
    یکشنبه 28 مرداد 1397 - 00:53
    من بینیم هم انحراف شدید داشت هم پولیپ پارسال پیشه ابیانه عمل کردم کارش خدایی خوبه تمیز عمل میکنه
  • sara97
    sara97
    یکشنبه 28 مرداد 1397 - 01:02
    nazi گفته:
    من بینیم هم انحراف شدید داشت هم پولیپ پارسال پیشه ابیانه عمل کردم کارش خدایی خوبه تمیز عمل میکنه
    نازی جون منم بینیم رو می خوام برم پیش دکتر ابیانه تعریفشو زیاد شنیدم و میگن خیلی دکتر خوبیه . الان شما صالا مشکل تنفسی نداری عزیزم ؟؟؟
  • گندم
    گندم
    یکشنبه 28 مرداد 1397 - 01:02
    من شنیدم دکتر ابیانه بینی رو خیلی خوب طبیعی در می یاره درسته ؟
  • nazi
    nazi
    یکشنبه 28 مرداد 1397 - 01:23
  • nazi
    nazi
    یکشنبه 28 مرداد 1397 - 01:24
    گندم گفته:
    من شنیدم دکتر ابیانه بینی رو خیلی خوب طبیعی در می یاره درسته ؟
    اره برو پیشش اصلا شک نکن یعنی میتون بگم کارش درج 1
    همونی که بهت میگه عکل میکنه
  • saramemar
    saramemar
    چهارشنبه 3 مهر 1398 - 09:03
    دوستم پیش دکتر عباس نوروزی عمل کرد تو کرج خیلی خوب شده . باورم نمیشد وقتی دیدمش . انحراف شدید داشت . الان صورتش باز شده انگار گونه گذاشته .

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی