Loading...

• مامان ارشیا
    مامان ارشیا
    دوشنبه 22 مرداد 1397 - 01:12

درمان واریکوسل (484 بازدید)

من نامزدم واریکوسل داره بهش گفتن که اگر درمان نشه عقیم میشه و احتمال اینکه ما بچه دار نشیم خیلی زیاده واقعا این مسئله درسته ؟ اگر درسته برای درمان واریکوسل باید چیکار کنیم کدوم دکتر باید بریم :(
    من و نامزدم همه عاشق بچه ایم خواهش می کنم تو رو خدااااااااااااا کمک کنیم
  • ایدا72
    ایدا72
    دوشنبه 22 مرداد 1397 - 01:16
    ببین دکتر رنجبری خیلی دکتر خوبیه کارش حرف نداره حتما برو پیشش مطمئنم جواب می گیرید
  • مامان مهشید
    مامان مهشید
    دوشنبه 22 مرداد 1397 - 01:18
    مامان ارشیا گفته:
    من نامزدم واریکوسل داره بهش گفتن که اگر درمان نشه عقیم میشه و احتمال اینکه ما بچه دار نشیم خیلی زیاده واقعا این مسئله درسته ؟ اگر درسته برای درمان واریکوسل باید چیکار کنیم کدوم دکتر باید بریم sad.gif
    نگران نباش عزیزم منم داداشم پارسال همچین مشکل داشت یکی از دوستام دکتر رنجبری و معرفی کرد بریمش پیشش خدارو شکر درمون شد الان دیگه مشکلی نداره
  • bahar599
    bahar599
    دوشنبه 22 مرداد 1397 - 01:18
    آره منم میشناسم عالیه این دکتر رنجبری. شوهر دختر خالم ناباررور بود قطع امید کره بودن ولی الان یه پسر خوشگل دارن اینا هم رفته بودن پیش رنجبری
  • اروس
    اروس
    چهارشنبه 31 مرداد 1397 - 01:28
    مامان ارشیا گفته:
    من نامزدم واریکوسل داره بهش گفتن که اگر درمان نشه عقیم میشه و احتمال اینکه ما بچه دار نشیم خیلی زیاده واقعا این مسئله درسته ؟ اگر درسته برای درمان واریکوسل باید چیکار کنیم کدوم دکتر باید بریم sad.gif
    همه واریکوسل ها خطرناک نیست من اینو تو این سایته خوندم http://drranjbari.com/
  • اروس
    اروس
    چهارشنبه 31 مرداد 1397 - 01:28
    مامان ارشیا گفته:
    همه واریکوسل ها خطرناک نیست من اینو تو این سایته خوندم http://drranjbari.com/
  • sara97
    sara97
    سه شنبه 6 شهریور 1397 - 00:48
    مامان ارشیا گفته:
    مامان ارشیا من برای درمان واریکوسل شوهرم رفتیم پیش دکتر تراب پرهیز درمان شد و الانم خداروشکر اصلا مشکلی نداره و یک نی نی هم دارم . فقط ی ایراد داره که سرش خیلی شلوغه
  • مامان ارشیا
    مامان ارشیا
    سه شنبه 6 شهریور 1397 - 00:49
    lovely97 گفته:
    مامان ارشیا گفته:
    مامان ارشیا من برای درمان واریکوسل شوهرم رفتیم پیش دکتر تراب پرهیز درمان شد و الانم خداروشکر اصلا مشکلی نداره و یک نی نی هم دارم . فقط ی ایراد داره که سرش خیلی شلوغه
    عزیزم عیبی نداره سرش شلوغ باشه مهم اینه که کارش خوب باشه من غرب تهرانم مطبش کجاست ؟
  • sara97
    sara97
    سه شنبه 6 شهریور 1397 - 00:50
    مامان ارشیا گفته:
    lovely97 گفته:
    مامان ارشیا گفته:
    عزیزم عیبی نداره سرش شلوغ باشه مهم اینه که کارش خوب باشه من غرب تهرانم مطبش کجاست ؟
    عزیزم خیابان ولیعصر مطب داره به نظر من اگر برات مسیر مهم نیست برو پیش دکتر تراب پرهیز چون ارزش رفتن پیششو داره
  • مامان ارشیا
    مامان ارشیا
    سه شنبه 6 شهریور 1397 - 00:52
    عزیزم شما شماره ای ازش داری ؟
  • sara97
    sara97
    سه شنبه 6 شهریور 1397 - 00:52
    مامان ارشیا گفته:
    عزیزم ی چند لحظه صبر کن برم ببینم شمارش دکتر رو دارم .
  • sara97
    sara97
    سه شنبه 6 شهریور 1397 - 00:55
    مامان ارشیا گفته:
    اینم شماره دکتر تراب پرهیز 88775457 زنگ بزن برو
  • saramemar
    saramemar
    چهارشنبه 3 مهر 1398 - 08:22
    منم تعریف دکتر تراب پرهیز و شنیدم دکتر با سوادیه . یه سایت علمی ام داره که توش خیلی مطالب خوبی درمورد واریکوسل هست . من شنیدم اگه به موقع درمان بشه اصلا برای بارداری مشکلی ایجاد نمیکنه.

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی