Loading...

• اکرم_سادات
    اکرم_سادات
    سه شنبه 1 آبان 1397 - 22:55

جراح بینی خوب در تهران (509 بازدید)

من می خوام جراحی بینی انجام بدم ، جراح بینی خوب در تهران کسی می شناسید ؟ خیلی برام مهم است که جراح بینی تهران باشه و کارش بلد باشه ، حوصله و دردسر ترمیمی ندارم ، خواهش می کنم که کمک کنید من خیلی برام مهمه که جراحی بینی ام طبیعی خوب باشه
  • میناعاشق
    میناعاشق
    سه شنبه 1 آبان 1397 - 22:57
    سلام عزیزم ، میدونی که توی جراحی بینی خیلی عوامل هستندکه تاثیر گذار هستند ؟ مثلا بینی استخونی با بینی گوشتی خیلی متفاوت هستش یا جراحی بینی خانوما با جراحی بینی آقایون ؟
  • اکرم_سادات
    اکرم_سادات
    سه شنبه 1 آبان 1397 - 22:58
    اره عزیزم ، من خیلی ترس دارم از جراحی بینی به خاطر همین که می خوام خوب تحقیق کنم بعد جراحی بینی انجام بدم ، شما جراحی بینی انجام دادین ؟
  • میناعاشق
    میناعاشق
    سه شنبه 1 آبان 1397 - 22:59
    اره عزیزم من انجام دادم اما مثل اینکه شما وسواس داری خیلی ، جراحی اسونی هستش
  • اکرم_سادات
    اکرم_سادات
    سه شنبه 1 آبان 1397 - 23:00
    من خیلی وسواس ندارم اما می خوام که خوب تحقیق کنم بعد جراحی بینی انجام بدم از ترمیمی بدم میاد به خاطر همین حساس شدم
    میناعاشق گفته:
    اره عزیزم من انجام دادم اما مثل اینکه شما وسواس داری خیلی ، جراحی اسونی هستش
  • اکرم_سادات
    اکرم_سادات
    سه شنبه 1 آبان 1397 - 23:01
    چند روز خونه استراحت کردی من شاغلم نمی تونم زیاد خونه استراحت کنم ، کبودی ایناا داشتی تا کی از بین رفت ، میشه خواهش کنم جواب سوالام بدید ؟
  • میناعاشق
    میناعاشق
    سه شنبه 1 آبان 1397 - 23:20
    من سه روز استراحت کردم ، کبودی تا 14 روز داشتم
  • اکرم_سادات
    اکرم_سادات
    سه شنبه 1 آبان 1397 - 23:20
    جراح بینی ات کی بود ؟ راضی بودی از جراحیت ؟ چقدر هزینه کردی ؟ چه مدت جراحی کردی ؟
  • میناعاشق
    میناعاشق
    سه شنبه 1 آبان 1397 - 23:21
    من پیش دکتر شیرازی جراحی کردم ، اره خدا روشکر من چون وسواسی نبودم جراحی بینیم خدا روشکر خوب شد نزدی یک سال شد جراحی کردم
  • اکرم_سادات
    اکرم_سادات
    سه شنبه 1 آبان 1397 - 23:25
    باشه ، ممنونم عزیزم میدونی دکترت اینستا چیزی داره که بشه نمونه کاراش دید ، می خوام ببینم نوع جراحیش با سلیقه ام یکی باشه برم مشاوره
  • میناعاشق
    میناعاشق
    سه شنبه 1 آبان 1397 - 23:26
    اینستا داره اما یادم نمیاد دقیقا چی بود من بیشتر سایتش دنبال می کردم ، بزنی دکتر علی اصغر شیرازی میاد نمونه کاراش ، می تونی تو سایتشم ببینی اما یه شماره دارم ازش که می تونی تلگرام پیام بدی برات نمونه کار بفرسته شماره مشاورش می خوای بهت بدم ؟ شمارش؟؟؟
  • اکرم_سادات
    اکرم_سادات
    سه شنبه 1 آبان 1397 - 23:27
    اگر بهم بدی ممنون میشم ، من تلگرامم کنده ، به نظرت واتساپم جواب میدند ؟
  • میناعاشق
    میناعاشق
    سه شنبه 1 آبان 1397 - 23:29
    نمی دونم که واتساپ داره یا نه ، این شمارش خودت فالو کن ببین داره یا نه 09121232679
  • اکرم_سادات
    اکرم_سادات
    سه شنبه 1 آبان 1397 - 23:30
    باشه ممنونم عزیزم ، خیلی لطف کردی
  • saramemar
    saramemar
    چهارشنبه 3 مهر 1398 - 09:32
    من تو تهران دکتر رفیع پرنیا رو میشناسم و فوق تخصص جراح پلاستیکه و تخصصش تو زیبایی هستش . خوبیش اینه این دکترا چون تخصصی زیبایی کار می کنن بینی خیلی خوش فرم میشه .

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی