Loading...

• sb_bahari1367
    sb_bahari1367
    شنبه 11 اسفند 1397 - 21:22

ارتودنسی برای کودکان (434 بازدید)

ارتودنسی برای کودکان
    اگر کودک شما دارای دندان­ های کج و کوله یا فک ناهمتراز می باشد، به یک
    متخصص ارتودنسی کودکان
    مراجعه کنید.
    دکتر احسان ابوئی مهریزی دارای تخصص در امر
    ارتودنسی کودکان

در امر زیباسازی لبخند و درمان سابقه بسیار زیادی دارد.
    انواع براکت ارتودنسی کودکان
    امروزه تعدادی از تجهیزات در دندانپزشکی استفاده زیادی دارند. اما براکت ها هنوز هم ابزار اصلی برای یکدست کردن دندان ها و درست کردن طرز قرارگیری دندان ها روی همدیگر می باشند. براکت از طریق فشار آوردن به دندان ها و فک عمل می کند تا آنها را به جایگاه مطلوب جابجا کند.
    براکت ها مانند گذشته از فلزهای درخشان ساخته نمی شوند. اکنون گزینه های بسیار بیشتری در دسترس هستند. قبلا دندان ها کاملا با بند و فلز پوشانده می شدند. اما امروزه، همه دندان ها به صورت مستقیم به یکدیگر وصل می شوند.
    براکت ها ممکن است از این مواد ساخته شوند:[/i]
    فولاد ضدزنگ
    سرامیک
    پلاستیک
    ترکیبی از مواد مختلف
    چنین چیزی می تواند ظاهری نامرئی یا به رنگ دندان را برای براکت ها فراهم کند. در زمان مناسب، سیم را می توان از موادی مانند نیکل-تیتانیوم یا مس-تیتانیوم درست کرد. این مواد ممکن است دوام بیشتری داشته باشند و نسبت به سیم های فولادی به تنظیم کمتری نیاز دارند.
    اکنون می توانید قالب های کاملا نامرئی را نیز پیدا کنید. اینها می توانند دندان ها را بدون نیاز به بریس و سیم های قدیمی کاملا یکدست کنند.
    بعضی از دندانپزشک های عمومی خدمات ارتودنسی را نیز ارائه می کنند و ممکن است بتوانند نیازهای ارتودنسی شما را با قیمتی کمتر از ارتودنتیست ها برطرف کنند.
    اما
    متخصص ارتودنسی

و
    دکتر ارتودنسی خوب

می تواند آینده دندان های کودک شما را بسازد
    برای خواندن ادامه مطلب روی کلمه متخصص ارتودنسی کودکان
    کلیک کنید
    سایت من
  • saramemar
    saramemar
    سه شنبه 2 مهر 1398 - 19:25
    ارتودنسی رو باید تو بچگی انجام داد منکه قبل دانشگام انجام دادم هم اذیت شدم هم زمانش بیشتر شد . البته من پیش دکتر محمودهاشمی رفتم برام پلاک رو جوری گذاشت که زیاد مشخص نباشه .

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی