Loading...

• shekufe
    shekufe
    دوشنبه 13 آذر 1396 - 00:07

دکتر طهماسبی متخصص عمل بینی گوشتی (848 بازدید)

می گویند عمل بینی گوشتی خوب از آب درنمی آید، ولی اگر بینی تان استخوانی باشد، نتایج جراحی ایده آل تر است. می گویند اگر بینی گوشتی دارید، پس از جراحی دوباره گوشت اضافی می آورد و یا آن شکل دلخواه را به دست نخواهید آورد و... . اینها برخی از شنیده هایی است که افرادی را که بینی گوشتی دارند و از شکل بینی شان راضی نیستند، از تیغ جراحی می ترساند
    .
    دکتر گیلدا گیوه چی ، متخصص گوش و حلق و بینی در این باره می گوید
    :
    «
    اصلاح بینی های گوشتی با جراحی زیبایی به خوبی امکان پذیر است و اگر اصولی انجام شود، نتیجه مطلوب داشته و به اصطلاح با برگشت همراه نخواهد بود
    .
    اصول اصلاح در این بینی ها تا حدودی با بینی هایی که اشکالشان فقط برجستگی استخوانی واضح است، متفاوت می باشد و توجه نکردن به این تفاوت هاست که سبب بروز نارضایتی بعد از عمل می شود
    .
    هدف از جراحی در بینی های گوشتی فرم دادن به بینی در راستای متناسب شدن آن با سایر اجزای صورت است نه صرفا کوچک کردن آن
    !
    جراحی هایی که فقط با هدف کوچک کردن بینی انجام می شوند، علاوه بر مشکلات تنفسی از نظر ظاهری نیز در درازمدت مطلوب نخواهند بود
    .
  • rozita
    rozita
    چهارشنبه 24 مرداد 1397 - 01:25
    دوستان ممنون میشم اگه کسی دکتر خوب برای جراحی بینی سراغ داره بهم معرفی کنه میخوام جراحی کنم ولی خیلی میترسم از اینکه طبیعی در نیاد
  • گندم
    گندم
    چهارشنبه 24 مرداد 1397 - 01:30
    rozita گفته:
    دوستان ممنون میشم اگه کسی دکتر خوب برای جراحی بینی سراغ داره بهم معرفی کنه میخوام جراحی کنم ولی خیلی میترسم از اینکه طبیعی در نیاد
    عزیزم به نظرم برو پیش دکتر شهسواری دکتر خیلی خوبیه به نظر من خیلی خوب جراحی می کنه
  • saramemar
    saramemar
    جمعه 5 مهر 1398 - 10:52
    من دکتر عباس نوروزی رو خیلی قبول دارم نمونه کاراش عااالیه . دکتر معروفیم هست تو کرج هر کی قصد داشته باشه بینی عمل کنه حتما می شناستش .

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی