Loading...

• shekufe
    shekufe
    سه شنبه 1 خرداد 1397 - 00:00

عمل بینی با هزینه کم (754 بازدید)

عمل بینی با هزینه کم می تواند علل مختلفی داشته باشد. گاهی اوقات عمل جراحی بینی با هزینه حتی یک میلیون تومان در بیمارستانهای آموزشی تهران توسط رزیدنت ها انجام می شود.
    یکی دیگر از علل ارزانی هزینه جراحی زیبایی بینی آشنایی با کارمندان یا پزشکان برخی کلینیک هایی زیبایی است. این کافیست تا برای انجام جراحی زیبایی بینی خود فقط مبلغ ناچیزی بین یک تا دو میلیون تومان بپردازید؛ مبلغی که اگر از کارمندان آن مرکز باشید، به پرداخت هزینه های وسایل مورد استفاده در اتاق عمل و شیرینی پزشک محترم ختم می شود.
    از آنجایی که عمل بینی بسیار عمل حساسی است و در صورت عدم موفقیت عوارض جبران ناپذیری در پی دارد عمل های ارزان قیمت تحت نظر افراد بی تجربه توصیه نمی شود.
  • گندم
    گندم
    چهارشنبه 24 مرداد 1397 - 01:24
    به نظر من آدم باید یه خرج معقولی برای بینیش کنه اگه میخواد زیبایی باشه من خودم هیچ وفت حاضر نیستم خودم رو دست هر دکتری بسپارم ترجیح می دم خوب تحقیق کنم
  • rozita
    rozita
    چهارشنبه 24 مرداد 1397 - 01:24
    بچه ها من میخوام بینیمو عمل کنم خیلی بینیم گوشتیه کسی اینجا یه دکتر خوب سراغ داره؟
  • گندم
    گندم
    چهارشنبه 24 مرداد 1397 - 01:27
    rozita گفته:
    بچه ها من میخوام بینیمو عمل کنم خیلی بینیم گوشتیه کسی اینجا یه دکتر خوب سراغ داره؟
    من خودم بین تحقیقایی کردم کارای دکتر شهسواری رو می پسندم سلیقه ای شما می تونید داخل سایتش بری نمونه کاراشو ببینی اگه دوست داشتی بعد بری پیشش ولی دکتر خوبیه
  • rozita
    rozita
    چهارشنبه 24 مرداد 1397 - 01:29
    گندم گفته:
    rozita گفته:
    عه چه جالب اتفاقا یکی از دوستامم دکتر شهسواریو بهم معرفی کرده بود نمیدونستم دکتر سرشناسیه ممنونم
    من خودم بین تحقیقایی کردم کارای دکتر شهسواری رو می پسندم سلیقه ای شما می تونید داخل سایتش بری نمونه کاراشو ببینی اگه دوست داشتی بعد بری پیشش ولی دکتر خوبیه
    گندم گفته:
    rozita گفته:
  • golpari
    golpari
    چهارشنبه 31 مرداد 1397 - 00:59
    کسی اینجا دکتر جواد محمدی رو میشناسه؟؟
  • bahar599
    bahar599
    چهارشنبه 31 مرداد 1397 - 01:01
    آره من پیش دکتر جواد محمدی رفتم واقعا عالی و بی نقص بینی خواهرمو عمل کرد
  • ایدا72
    ایدا72
    اره من خواهرم رفته پیشش خیلی راضیه
  • مامان ارشیا
    مامان ارشیا
    من یه سال پیش ، پیش دکتر جواد محمدی عمل کردم خیلی راضی ام
  • ایدا72
    ایدا72
    چهارشنبه 31 مرداد 1397 - 01:04
    ا تو هم پیش دکتر محمدی عمل کردی چقدر خوب
  • اروس
    اروس
    چهارشنبه 31 مرداد 1397 - 01:05
    مامان ارشیا گفته:
    من یه سال پیش ، پیش دکتر جواد محمدی عمل کردم خیلی راضی ام
    من تو تلویزیون زیاد دیدمش حتما معروفه که انقد دعوتش میکنن تو برنامه ها
  • ایدا72
    ایدا72
    چهارشنبه 31 مرداد 1397 - 01:07
    اره منم دیدمش اتفاقا منم شنیدم خیی دگکتر معروفیه جواد محمدی
  • اروس
    اروس
    چهارشنبه 31 مرداد 1397 - 01:21
    rozita گفته:
    اگه طبیعی میخوای برو پیش دکتر محمدی مطبشم سعادت آباده
  • saramemar
    saramemar
    چهارشنبه 3 مهر 1398 - 08:42
    من دکتر عباس نوروزی تو کرج رو می شناسم که هم نمونه کاراش خوبه هم قیمتش نسبت به تهران خیلی منصفانس . خودم از نزدیک دیدم کاراشو .

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی